Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(picolina @ 2010 01 15, 13:17)
GAL butu atsiliepimu apie
VITAMIN C TIME RELEASE CAPSULES – Kapsulės veido odai.jos kaip raso stiprina kapilerus, o pas mane truputuka matosi kapileru tinklas,cia genetiskai paveldeta is mamos,nes pas mama tai labai baisiai yra.tai manau reikia man is anksto pradeti juos stiprinti, kad  paskui nebutu taip baisiai kaip pas mama.



man tai jos netiko, pradejo berti pulingais spuogeliais doh.gif
Atsakyti
norejau paklausti kaip patinka naudojanciu su vitaminu e prausikli ir domina kaip melyniu sampunas? g.gif
Atsakyti
Kažkada klausiau kaip Jums White Gardenia L'eau de toilette. Va sitas
user posted image

Tai dabar pati galiu atsakyti,kadangi parsisiunčiau šį kvapą: man tai jis nepatinka, nes primena vaikystėj mamos turėtus Garbriella Sabatini kvepalus, rodos jie RED vadinos, ar kažkas panašaus... Žodžiu toks saldus, mane slegiantis prie žemės kvapas... sunkus... žodžiu man labai nepatiko doh.gif

Dar vienus mėginau, štai šiuos :
user posted image
tai irgi tokie saldoki, primena labai turimus Paul Smith Extreme, kurie man tokie petražolėm atsiduodantys...taigi irgi nelabai... schmoll.gif

Na dar parsiunčiau šį aliejuką user posted image - tai šis patiko, toks grynas švelnus rožių dvelksmas wub.gif

Na ir dar šie user posted image - šie buvo uostyti pas mus TBS parduotuvėje, tad žinojau ko laukiu wub.gif

Va tokie mano bandymai su TBS kvapais 4u.gif

Atsakyti
vakar prigirebiau lūpos sviestą citrininį, ale skanus rupūžė biggrin.gif O šiaip tikrai maloniai drėkina ir blizga.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2010 01 19, 14:26)
vakar prigirebiau lūpos sviestą citrininį, ale skanus rupūžė biggrin.gif O šiaip tikrai maloniai drėkina ir blizga.


Kokios lūpų sviestų kainos?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2010 01 19, 13:26)
vakar prigirebiau lūpos sviestą citrininį, ale skanus rupūžė biggrin.gif O šiaip tikrai maloniai drėkina ir blizga.

O ar parduodama visa citrininė serija? Ar tik lūpų sviestukas?
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2010 01 19, 14:53)
O ar parduodama visa citrininė serija? Ar tik lūpų sviestukas?

mačiau tik lūpoms sviestą. o kaina 26 wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 19 sausio 2010 - 16:54
QUOTE(kumiko @ 2010 01 15, 16:34)
norejau paklausti kaip patinka  naudojanciu su vitaminu e prausikli ir domina kaip melyniu sampunas? g.gif


esu naudojusi prausikli su vitE, patiko wub.gif , svelnus, toks kreminis, nesausino odos. Patiko ir Jojoba prausiklis 4u.gif . Dabar prausiuosi su alaviju prausimosi putomis thumbup.gif
Atsakyti
gal kas gali paaiskint kaip body shop prekiu issifruot pagaminimo data? atsisiunciau internetu draugui duso zele ir man atrodo, kad jos galiojimas pasibaiges nes raso ant buteliuko

made in uk
2006 the body shop int

tai kaip suprantu 2006 pagaminta? ohmy.gif nes ant savo kuno sviesto kur pirkau parasyta tas pats, tik data 2009. dar ant kito 2008, kur seniai jau pirkau. tai nuo to priklauso pagaminimo data ar kaip? ar cia tais metais serija isleista tos prekes ir ant visu taip raso???

pagaminimo datos kodas E342LB, bet kaip ji issifruot???

nes jei cia tiesa, kad tas 2006 reiskia pagaminima, tai is ju psl internete nieko negalima pirkti, nes kiek siunciausi paziurejau visada buna 2006, 2007 metai, o galioja 12 menesiu, tai reiskia nebegalioja.. bet is kitos puses tai duso zele kvepia taip pat kaip ir parduotuves LT, ir neatrodo pagedus.. o juk po 4 metu turetu jaustis kad kazkas negerai.. ka manot???
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2010 01 21, 03:00)



del kodo ishsifravimo deja negaliu padet... gal kas zinos is prekiaujanciu... bet nesmagi situacija... doh.gif

man daug labiau patiktu jei rasytu DATA (galioja iki).
bandau - ypac kremus veidui - pirkti tik tu gamintoju, kurie aiskiai nurodo galiojima unsure.gif

del duso zele tai manau gal ji ir 4 metu senumo, bet pagest neturetu... TBS gi ne naturali kosmetika, ten nelabai yra kam gest (turiu omeny joje maziau greitai yranciu komponentu) smile.gif dar zinoma priklauso nuo to kokiomis salygomis buvo laikoma...

gal ta e-parduotuve isparduoda kazkokius likucius... doh.gif kaip discounted cosmetics... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 21 sausio 2010 - 02:13
QUOTE(bad_cat @ 2010 01 21, 02:00)
gal kas gali paaiskint kaip body shop prekiu issifruot pagaminimo data? atsisiunciau internetu draugui duso zele ir man atrodo, kad jos galiojimas pasibaiges nes raso ant buteliuko

made in uk
2006 the body shop int

tai kaip suprantu 2006 pagaminta? ohmy.gif nes ant savo kuno sviesto kur pirkau parasyta tas pats, tik data 2009. dar ant kito 2008, kur seniai jau pirkau. tai nuo to priklauso pagaminimo data ar kaip? ar cia tais metais serija isleista tos prekes ir ant visu taip raso???

pagaminimo datos kodas E342LB, bet kaip ji issifruot???

nes jei cia tiesa, kad tas 2006 reiskia pagaminima, tai is ju psl internete nieko negalima pirkti, nes kiek siunciausi paziurejau visada buna 2006, 2007 metai, o galioja 12 menesiu, tai reiskia nebegalioja.. bet is kitos puses tai duso zele kvepia taip pat kaip ir parduotuves LT, ir neatrodo pagedus.. o juk po 4 metu turetu jaustis kad kazkas negerai.. ka manot???

nu ne, cia bus pagaminimo data E. tik as daba neatsimenu kurie cia metai... g.gif kazkokie bus sviezi zinok, nesijaudink smile.gif ir 12men galioja nuo atidarymo..o uzdarytas lyg 36men stovet gali rolleyes.gif nu gal kas patikslins...nes nesu tikra ar viska teisingai surasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2010 01 21, 02:11)
del kodo ishsifravimo deja negaliu padet... gal kas zinos is prekiaujanciu...   bet nesmagi situacija...  doh.gif

man daug labiau patiktu jei rasytu DATA (galioja iki).
bandau - ypac kremus veidui - pirkti tik tu gamintoju, kurie aiskiai nurodo galiojima  unsure.gif

del duso zele tai manau gal ji ir 4 metu senumo, bet pagest neturetu... TBS gi ne naturali kosmetika, ten nelabai yra kam gest (turiu omeny joje maziau greitai yranciu komponentu) smile.gif dar zinoma priklauso nuo to kokiomis salygomis buvo laikoma...

gal ta e-parduotuve isparduoda kazkokius likucius...  doh.gif  kaip discounted cosmetics...  unsure.gif


tame ir esme, kad parduotuve tai ju oficialus tinklapis - www.thebodyshop.co.uk blink.gif jei butu koks perpardavinetojas, tada tikrai manyciau, kad gali buti sugede, is ten ten nepirkciau, nes neaisku, ka ten parduoda, o cia gi ju oficialus tinklapis doh.gif gal kas zinot, kaip ta koda issifruot? arba gal kas galit savo kokio produkto paziuret kuriuos metus raso???

prie to the body shop ant kiekvieno uzraso raso kamputyje apacioje. va taip buna parasyta ar kazkaip pan:

made in uk
2006 the body shop int

gal kas is LT parduotuves ka pirkot ir galit paziuret?smile.gif
Atsakyti