Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(tiutia_007 @ 2010 03 17, 19:28)
Sveiki 4u.gif

Norėčiau sulaukti patarimo ar verta pirkti kūno losjoną, kurio pagaminimo data D252HD, gautas ir naudotas 3 savaites, nes jeigu paskaičiavus 36 mėn. nuo pagaminimo datos tai galiojimas baigtųsi 2010 09 09 g.gif Ką daryti, imti ar ne? blush2.gif


Juk tikrai sunaudosit iki rugsejo men irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 03 13, 18:47)
Mergaites, o gal kas galetu papasakoti apie Medaus Sampuna? Ar geras? ax.gif



Pirkau su medaus kondicienierium,nieko ypatingo siaip,tik kvepia skaniai.Tikejausi kazko geriau.
Emiau ir aguonu kauke,irgi kazkaip nieko gero negaliu pasakyt,plaukai svelnesni kazkiek,bet ir tiek.
Kazkaip is BS plaukiu prieziuros priemones manes visai nesuzavejo.
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 03 17, 20:28)
Sveiki 4u.gif

Norėčiau sulaukti patarimo ar verta pirkti kūno losjoną, kurio pagaminimo data D252HD, gautas ir naudotas 3 savaites, nes jeigu paskaičiavus 36 mėn. nuo pagaminimo datos tai galiojimas baigtųsi 2010 09 09 g.gif Ką daryti, imti ar ne? blush2.gif


Jau atidarytą galima naudoti 12mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2010 03 17, 20:28)
Sveiki 4u.gif

Norėčiau sulaukti patarimo ar verta pirkti kūno losjoną, kurio pagaminimo data D252HD, gautas ir naudotas 3 savaites, nes jeigu paskaičiavus 36 mėn. nuo pagaminimo datos tai galiojimas baigtųsi 2010 09 09 g.gif Ką daryti, imti ar ne? blush2.gif


man atrodo ne taip - iki 2011 09 09 galioja neatidarytas. atidarytas 12 menesiu nuo atidarymo.

bet kaip zmogus turintis daaaug patirties su negaliojanciom prekem (dekui Ebay mad.gif ) galiu apsakyti, kad ir po galiojimo pasibaigimo naudojau tiek veido priemones, tiek kuno, tiek dekoratyvine, jokiu problemu nebuvo wink.gif
Atsakyti
gal kuri turite sita pudryte?
user posted image
Atsakyti
sakykite, o kaip suprasti pagaminimo ar galiojimo datos issifravima TBS? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Pampuskiux @ 2010 03 14, 10:20)
merginos gal kas turejote si tusa the body shop Define & Lengthen Mascara
kaip jis, parduotuveje apziurejus pasirode visai nieko  ax.gif
ir gal galite pasiulyti pigiau, nei parduotuveje  blush2.gif  lauksiu i emeila linelelinuska@gmail.com
user posted image

turiu toki, tai man labai thumbup.gif nesioju kontaktinius lesius, tai akiu nedirgina smile.gif
Atsakyti
Merginos gal kas naudoja Polynesia Monoi Miracle Oil, galima pora zodziu? ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal pasakytumete kokio ilgio yra standartiskas sepetelis skruostams?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2010 03 19, 21:52)
sakykite, o kaip suprasti pagaminimo ar galiojimo datos issifravima TBS? blush2.gif
Papildyta:

man ir labai aktualu. Radau temos pradzioj, 2am ar 3iam psl.paaiskinta. O kaip kvepia granatu ir japonisku mandarinu pieneliai? Kuris skanesnis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelaite: 23 kovo 2010 - 08:17
Neturiu ka veikti, tai nutariau pakomentuoti gautas prekytes smile.gif

1.Melyniu kuno sviestas - kaip buvo mineta, tikrai ne ikyrus kvapas, kas nemegsta pernelyg stipriu kvapu, tai manau pats tas smile.gif

2.Slyvu kuno sviestas - kvapas siek tiek stipresnis, bet irgi ne ikyrus, gana lengvas smile.gif man bent jau labai labai wub.gif

3.Migdolu kuno sviestas - kvapas daug intensyvesnis, toks lyg ir saldus smile.gif is pradziu pasirode per stiprus, bet seip uzsitepus ant kuno pats tas.

4.Papaju lupu sviestukas, ka as zinau gal tikejaus kazko daugiau, bet seip fainas, skaniai kvepia smile.gif

5.Passion fruit duso zele, labai skaniai kvepia smile.gif eisiu tuoj isbandyt

6.Passion fruit kuno sviestas - kvapas ne pernelyg intensyvus ir malonus, konsistencija irgi smile.gif man pasirode maziau riebus uz kitus smile.gif

7.Lupu blizgesys liquid lip colour - nieko ypatingo, paprastas blizgesiukas kasdienai smile.gif

tai tiek isbandziau pradziai biggrin.gif jau sergu body shopo liga man rodos, vakar po miesta vaiksciodama net i dvi TBS buvau uzsukusi pasizvalgyt wub.gif kazkaip labai jau sunku darosi pro ten praeit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 03 27, 15:12)
tai, kad jie kazkaip labai greitai susinaudoja, o dar MB kartais zizia, kad ir jam duociau  biggrin.gif


Matau aš vienintelė taip taupiau juos naudoju, man vieno didelio sviesto beveik metams užtenka biggrin.gif tikrai atsimenu, kaip vieną sviestą gavau gimtadieniui dovanų, kitam gimtadieniui vėl gavau, o to senojo buvau iki galo nepabaigusi biggrin.gif
Nesitepu kas dieną, matyt dėl to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 27, 16:47)
Matau aš vienintelė taip taupiau juos naudoju, man vieno didelio sviesto beveik metams užtenka biggrin.gif tikrai atsimenu, kaip vieną sviestą gavau gimtadieniui dovanų, kitam gimtadieniui vėl gavau, o to senojo buvau iki galo nepabaigusi biggrin.gif
Nesitepu kas dieną, matyt dėl to smile.gif

as tepiuos kas antra diena, po baseino siek tiek daugiau nei iprastai ir kartai MB "pasiskolina", tai man uztenka ~2.5 men.
Atsakyti