Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Mergaites, o gal kas galetu papasakoti apie Medaus Sampuna? Ar geras? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 03 10, 18:24)
Isbandziau as tau kauke brazil nuts, laikiau per nakti. As galvojau, kad ji bus kitokia t.y. panasi i dauguma kaukiu slidi, lengvai tepama, bet atvirksciai ji sunkokai tepesi, neskalsi, isploviau po jos galva sampunu, papurskai balzama, sunkokai issukavau, bet uztat isdziubus, plaukai zymiai geriau atrode nei pries tai, galai nebesipucia, graziai atskiria plaukus, drekina tai tikrai  thumbup.gif 
O kaip TBS sampunai, kazkuo skiriasi nuo paprastu maximiniu apart kvapo ?



turiu ir as sita kauke, labai patinka. o vat sampunai ne. bandziau kelis, bet nuo visu arba pleiskanos arba plaukai kaip neplauti. todel neperku TBS sampunu daugiau schmoll.gif


na o pas mus siandien akcija buvo, perki maiseli ir krauni viska, kas telpa uz puse kainos thumbup.gif tai apsipirkau biskiuka wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
merginos gal kas turejote si tusa the body shop Define & Lengthen Mascara
kaip jis, parduotuveje apziurejus pasirode visai nieko ax.gif
ir gal galite pasiulyti pigiau, nei parduotuveje blush2.gif lauksiu i emeila linelelinuska@gmail.com
user posted image
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 03 13, 20:47)
Mergaites, o gal kas galetu papasakoti apie Medaus Sampuna? Ar geras? ax.gif

Turėjau tik mažą buteliuką balzamo - nuramino pasišiaušusius galiukus, paglotnino ir padrėkino, bet šampūną kitokį naudojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 03 13, 20:47)
Mergaites, o gal kas galetu papasakoti apie Medaus Sampuna? Ar geras? ax.gif

as turejau si sampuna, bet man kiek pamenu nelabai, mazai putoja ir daug gan reikia ant mano netrumpu plauku, nu kazko ipatingo nepastebejau.
esu vyrui pirkus kazkuri irgi sampuna, gal ginger nepamenu tiksliai, nes senai buvo, tai netiko irgi, pleiskanu atsirado, tai daugiau plaukam is TBS nieko kir neperku .
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2010 03 14, 21:50)
Aš maniau,kad LT čia tokia akcija  mirksiukas.gif  Na gal ir pas mus ateis kada wink.gif



paleistu pas mus tokia vienadiene, tai jauciu i vakara nieko neliktu biggrin.gif

isbandziau kauke veidui, tai truputi grauze. kazin, cia man vienai taip ar ne? atsimenu, turejau melynuju kukuruzu, tai irgi grauze, bet del jos mane perspejo, kad taip bus. g.gif

Atsakyti
Labas mergytės 4u.gif Nesu tikra, kad tuo adresu kreipiuosi, bet pabandysiu smile.gif Gal kuri naudojate šukas, šepečius iš TBS ? Ar patenkintos ? Ar tikrai sumažina vėlimąsi ? blush2.gif Dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalic @ 2010 03 16, 10:47)
Labas mergytės  4u.gif  Nesu tikra, kad tuo adresu kreipiuosi, bet pabandysiu smile.gif Gal kuri naudojate šukas, šepečius iš TBS ? Ar patenkintos ? Ar tikrai sumažina vėlimąsi ?  blush2.gif Dėkoju už atsakymus  4u.gif



Mano plaukai labai veliasi, nors neilgi. Taciau su mediniu sepeciu sukuojant viskas liux thumbup.gif as turiu TBS ta nediduka, su mediniais serelias.. Labai patenkinta ax.gif
Atsakyti
as turiu tas dideles kvadratines sukas is TBS - irgi esu patenkinta, mano garbanoti, besiveliantys plaukai smile.gif

turiu ir vaikui mazytes sukytes visai - irgi gerai labai kol kas
Atsakyti
QUOTE(Crystalic @ 2010 03 16, 11:47)
Labas mergytės  4u.gif  Nesu tikra, kad tuo adresu kreipiuosi, bet pabandysiu smile.gif Gal kuri naudojate šukas, šepečius iš TBS ? Ar patenkintos ? Ar tikrai sumažina vėlimąsi ?  blush2.gif Dėkoju už atsakymus  4u.gif

As turiu medines sukas,visai nieko sukuojant plauku nepesia,bet vistiek elektrinasi,nors ir medines.
Atsakyti
As naudoju sepeti,man jokio stebuklo jis nedaro,sepetys kaip sepetys,o vaikui,maza sepetuka nupirkusi,gal ir sveikiau ,nei su plasmasiniu,nes jo sereliai irgi mediniai,bet,stebuklo jokio
user posted image
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Norėčiau sulaukti patarimo ar verta pirkti kūno losjoną, kurio pagaminimo data D252HD, gautas ir naudotas 3 savaites, nes jeigu paskaičiavus 36 mėn. nuo pagaminimo datos tai galiojimas baigtųsi 2010 09 09 g.gif Ką daryti, imti ar ne? blush2.gif
Atsakyti