Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(zydrune0916 @ 2010 03 10, 20:44)
sveikos:) noreciau gauti patarima is naudojanciu ir nemazai nusimananciu apie sia kosmetika smile.gif
taigi mano oda yra sausa ir vietomis paberta tokiais inkstirais ir spuogeliais. esu jauna ir galvoju,kad reiketu isbandyti serija su arbatmedzio aliejumi,bet labai bijau,jog oda dar labiau issauses... ar man tiktu arbatmedzio serijos priemones veidui? jei ne,gal yra koks kremukas sausai odai,  kuris drekintu ir nekimstu poru? esu bandziusi krema is aloe vera serijos jautiriai odai,na jis buvo visai neblogas,bet truko drekinimo ir po jo man atsirasdavo vis daugiau spuogeliu..  dekoju is anksto uz atsakymus smile.gif


Kaip jau minėjau, turiu beveik visą seriją su arbatmedžio aliejumi susipirkus, kadangi man tikrai labai tinka ir patinka... thumbup.gif Kad oda neišsausėtų naudoju kremuką su vitaminu e, tai man viskas puikiai tinka smile.gif bet čia ,manau, kiekvienai individualiai reikia pasirinkti tinkamas priemones, nes kas tinka vienai, nebūtinai tiks kitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 03 10, 19:24)
Isbandziau as tau kauke brazil nuts, laikiau per nakti. As galvojau, kad ji bus kitokia t.y. panasi i dauguma kaukiu slidi, lengvai tepama, bet atvirksciai ji sunkokai tepesi, neskalsi, isploviau po jos galva sampunu, papurskai balzama, sunkokai issukavau, bet uztat isdziubus, plaukai zymiai geriau atrode nei pries tai, galai nebesipucia, graziai atskiria plaukus, drekina tai tikrai  thumbup.gif 
O kaip TBS sampunai, kazkuo skiriasi nuo paprastu maximiniu apart kvapo ?

blink.gif , sunkiai issisukavo g.gif . As kauke tepu ant dregnu plauku, tiesiog pries tai supurskiu juos purkstuvu su vandeniu 4u.gif Netepu jos be saiko, normaliai, man kauke visai skalsi biggrin.gif O kai isplaunu sampunu ir perskalauju balzamu, tai plaukuciai liuksiski, svelnus, birus, blizgantys ir tikrai lengvai issisukuoja bigsmile.gif . Cia matyt labai nuo plauko priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 03 10, 23:52)
blink.gif  , sunkiai issisukavo  g.gif . As kauke tepu ant dregnu plauku, tiesiog pries tai supurskiu juos purkstuvu su vandeniu  4u.gif Netepu jos be saiko, normaliai, man kauke visai skalsi  biggrin.gif O kai isplaunu sampunu ir perskalauju balzamu, tai plaukuciai liuksiski, svelnus, birus, blizgantys ir tikrai lengvai issisukuoja bigsmile.gif . Cia matyt labai nuo plauko priklauso  4u.gif

matyt, bet as gal klaidele pati dariau, po sampuno nenaudojau balzamo, nei kondicionieriaus, tik supurskiua siek tiek Gliss kur , reik pabandyti su balzamu g.gif
Atsakyti
Šiandien išbandžiau avietinį šveitiklį - nepatiko, oi kaip nepatiko, kvapo intensyvumas nužudė iškart doh.gif Išsimaudžius oda kvepia dar dabar, kūno losjono tept negalėjau, nes du kvapai būtų pribaigę. Nežinau kiek dar avietėm teks kvepėt, kol nugaruos viskas iki galo...... doh.gif Nušveitė irgi šiaip sau, o ir indas nepatogus (ne tūbelė, o apvalus indukas), prilindo panagės grūdų, nepatogu schmoll.gif
Dovanų buvau gavus braškių kūno losjoną ir želė. Želė sakyčiau faina, skalsi, gerai putoja, o losjonas nieko gero, prastai susigeria, odai jokio poveikio nepajutau, bet ir vėl gi - kvapas kaip iš braškių uogienės sloviko išlindus būčiau, ir laikėsi laaabai ilgai - galvojau teks eit persimaudyt, nes nuo saldumo jau bloga darėsi g.gif
O geriausia, kai vakare po dušo atsiguliau į lovą išsitepus su tuo losjonu, o MB ir sako po kiek laiko - "ir koks čia durnius naktim uogienes virt susigalvoja", aš kaip vištelė pritardama "aga, tikrai žmonėm stogas važiuoja", pati nepagalvodama, kad čia aš dėl visko kalta lotuliukas.gif
Atidaviau mamai, nes negalėjau naudot biggrin.gif

Dar turiu plaukams kokosų tepaliuką, labai prastas, suklijuoja plaukus iš kart, kiek betepčiau - daug ar mažai, nors manieji gala labai sausi, bet tas tepaliukas tai baisuma doh.gif
Dar gavau rutulinius šėšėlius, tai dengiasi labai prastai, o norint išgaut spalvą, gerai patrint per akis reik doh.gif

Dar išbandžiau kremukus veidui
user posted image user posted image
va tuos galiu pagirt, tiko mano odai, tikrai susitvarkė juodos poros, veidas matiškas išsilaikydavo visą dieną....

Dar teko tik išbandyt mineralinę - stebuklo jokio, tikrai esu turėjus geresnių....
Lūpų blizgesys gerai laikėsi ant lūpų, bet kvapas nepatiko - toks labai savotiškas, o ir konsistencija nemaloni ant lūpų - lipnus, kibus toks..... g.gif

Išvada - kainos nelabai atitinka kokybės, su tokia kokybe galima ir pigiau prasisukt.... UK pirkt manau apsimoka, nes ten kainos ir kokybės santykis normalus, bet pas mus kainos per smarkiai užlenktos lyginant su gaunamais rezultatais 4u.gif man ji pasirodė per brangi, nes tikrai nėra tokia gera, kad tarkim už kūno losjoną mokėt 40-50Lt ir vargt su nosį drąskančiu kvapu per dieną, bet ilgą ir nuobodų įtrinimą į odą po maudynių, nes susigeria tikrai nesuperiškai schmoll.gif
Dar mama nupirko šampūną ir balzamą su bananais, tai kasdieniniam pasisplovimu gerai, sueis kol šalti orai, bet vasarai nenaudsiu, norėsiu geresnio, efektyvesnio, bet visumoj neblogas.... O ir mano sūnus jį labai pamėgo biggrin.gif

Tikia kol kas man patirtis.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 12 kovo 2010 - 11:59
QUOTE(Sunreja @ 2010 03 12, 13:11)
Uzmetys tave cia, NORIKA, pomidorais, kad ispeikei kvapus TBS  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet man ir jie per saldus....  ax.gif


drinks_cheers.gif

Tikrai saldoki, todėl reikia nusiteikti,kad būtent tą ir tą dieną nori kvepėti saldžiai- aš taip darau- tada ramu, jei uogiene atsiduodu lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2010 03 12, 15:02)
drinks_cheers.gif

Tikrai saldoki, todėl reikia nusiteikti,kad būtent tą ir tą dieną nori kvepėti saldžiai- aš taip darau- tada ramu, jei uogiene atsiduodu  lotuliukas.gif  biggrin.gif


Bet taip pat yra keli kvapai, kurie pakankamai svelnus ir "skanus" rolleyes.gif
Atsakyti
Aišku gerai tie kvapai, kai nenusiteikus tą dieną kvepintis, išsitepei braškėm ir varai kvepėdama kaip uoga biggrin.gif
Bet aš kasdien į darbą šio bet to mėgstu pasipurkšt - tai man jau košė makalošė gaunasi, ir jei turėt tik vieną losjoną ir tas pats bus kvapusis TBS, tai š... gaunasi. Turi rinktis, arba po dušo tepies ir kvepi kažkuo bodyšopišku, arba nesitepi niekuo, bet naudoji kvepalus smile.gif

Bet kaip ir minėjau - man dar nepatinka, kaip tie TBS susigeria schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 12 kovo 2010 - 15:43
QUOTE(NORIKA @ 2010 03 12, 17:42)
Aišku gerai tie kvapai, kai nenusiteikus tą dieną kvepintis, išsitepei braškėm ir varai kvepėdama kaip uoga  biggrin.gif
Bet aš kasdien į darbą šio bet to mėgstu pasipurkšt - tai man jau košė makalošė gaunasi, ir jei turėt tik vieną losjoną ir tas pats bus kvapusis TBS, tai š... gaunasi. Turi rinktis, arba po dušo tepies ir kvepi kažkuo bodyšopišku, arba nesitepi niekuo, bet naudoji  kvepalus  smile.gif

Bet kaip ir minėjau - man dar nepatinka, kaip tie TBS susigeria  schmoll.gif

Bent jau man tai sviestai gerai įsigeria, neturiu dėl to problemų g.gif
Atsakyti
NORIKA, kaip suprantu Seaweed serija jums padejo nuo inkstiriuku? bigsmile.gif 4u.gif g.gif
O del mineralines, as irgi parduotuveje bandziau. Tai man labai patiko wub.gif Esu tikrai ne viena isbandziusi, tai jos "uzbaigimas" man labiausiai patiko. Duoda toki sveikos odos efekta, skaistuma, ne taip kaip kitos mineralines vos ne blizgejima wub.gif Zodziu, visai mane suzavejo ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 03 12, 17:13)
NORIKA, kaip suprantu Seaweed serija jums padejo nuo inkstiriuku?  bigsmile.gif  4u.gif  g.gif

Na kaip ir taip....
Ir veido blizgesį nuėmė, ir inkštiriukai nebe tokie pajuodę paliko.... 4u.gif
Atsakyti
NORIKA As sios serijos naudoju veido prausikli,negaliu atsidziaugti,labai geras,veido netraukia,o ir matine oda islieka ilgiau thumbup.gif Super dalykelis smile.gif
Atsakyti
nezinau del sviestu - esu turejusi ir turiu visokiu - nieko jie nekvepia taip ziauriai, tikrai neriekia laukti kol issikveps taip ilgai, jokiu problemu su kvapais, su isigerimu...
turejus ir viena ilgiausiai issilaikainti kvapa, gan saldu - jokiu irgi problemu, nera tokio stipraus slyksto kvapo, kaip kad cia rasoma buvo... nezinau nezinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ChinChin: 13 kovo 2010 - 08:54