Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

kad internete labai matosi kuri ji ta yra,reikia dar karteli i parduotuve nueiti ir pasiziureti tiksliai. g.gif
Papildyta:
gal sita user posted image spalva 01.
Atsakyti
Kažkuri supermama rekomendavo išbandyti veido prausiklį su arbatmedžio aliejumi, tai susigundžiu ir įsigijau... turiu jau beveik visą seriją šių produktų, tai man labai labai patinka, radau tai, ko mano veido odai reikėjo thumbup.gif tikrai nebeekspermentuosiu ir nebeieškosiu nieko kito ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 03 08, 22:40)
kad internete labai matosi kuri ji ta yra,reikia dar karteli i parduotuve nueiti ir pasiziureti tiksliai. g.gif
Papildyta:
gal sita user posted image spalva 01.


Tai cia normali sausa biri pudra. Yra visokiu atspalviu 4u.gif
Atsakyti
Kaip taisiklingai naudpti sia kauke :
user posted image
parasyta palaikyti ir po jos naudoti jau sampuna, kondicionieriu, bet esu pratus naudotis kaukem po sampuno. O jus kaip naudojate ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 03 09, 16:44)
Kaip taisiklingai naudpti sia kauke :
user posted image
parasyta palaikyti ir po jos naudoti jau sampuna, kondicionieriu, bet esu pratus naudotis kaukem po sampuno. O jus kaip naudojate ? 4u.gif


Jo, ta kauke butent tokia, su ja galima ir per nakti miegoti bigsmile.gif . O ryte isplauti plaukus sampunu ir naudoti kondicionieriu 4u.gif . Ji yra drekinamoji kauke, tai matyt taip ir veikia, viskas kas reikalinga isigeria i plauka, o kas lieka, nuplauname...Tada plaukuciai svelnus, blizgantys, neapsunke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 03 09, 10:10)
Kažkuri supermama rekomendavo išbandyti veido prausiklį su arbatmedžio aliejumi, tai susigundžiu ir įsigijau... turiu jau beveik visą seriją šių produktų, tai man labai labai patinka, radau tai, ko mano veido odai reikėjo  thumbup.gif  tikrai nebeekspermentuosiu ir nebeieškosiu nieko kito  ax.gif



ziurekit, nepersausinit odos. butent taip as ir padariau su Tea Tree linija..
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2010 03 09, 16:13)
ziurekit, nepersausinit odos. butent taip as ir padariau su Tea Tree linija..

tada panaudoji Aloe ir viskas gerai buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 03 09, 17:08)
Jo, ta kauke butent tokia, su ja galima ir per nakti miegoti  bigsmile.gif . O ryte isplauti plaukus sampunu ir naudoti kondicionieriu 4u.gif . Ji yra drekinamoji kauke, tai matyt taip ir veikia, viskas kas reikalinga isigeria i plauka, o kas lieka, nuplauname...Tada plaukuciai svelnus, blizgantys, neapsunke 4u.gif


Aciu 4u.gif labai jos norejau, tikiuosi patinks man thumbup.gif
DAr klausimelis del kaukes, o jei ne per nakti laikyti ? o ant slapiu plauku deti ar sausu g.gif

O kaip del tbs sampunu ? ar verta juos pirkti, ar jie kaip paprasti fructis ir panassus maximiniai, ar jau ciasi skirtumas 4u.gif
Atsakyti
Jauciu silpnybe siai kosmetikai. Labai patinka kuno losionai wub.gif (kuno sviestas tai nea schmoll.gif ), seseliai faini, lupu blizgesiai ir lupu dazai ir ne, kazko sausina namo lupytes unsure.gif . Dazniausiai uzsisakau per tarpininkes is Jav, tai tikrai pigiau iseina negu pas mus LT pirkti. Nors yra teke kelis kartus pirkt, bet tik per ispardavima. rolleyes.gif
Drekinamasis veido kremas sakyciau visai neblogas, nors galetu buti riebesis. Man svarbiausia, kad nealergizuoja odos thumbup.gif , nes oda labai jautri verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 03 09, 16:11)
Tai cia normali sausa biri pudra. Yra visokiu atspalviu  4u.gif

tai negaliu 100% pasakyti kad sita,bet sakau ten ne pudra cool.gif o su blizguciais tokia balta.
Atsakyti
Isbandziau as tau kauke brazil nuts, laikiau per nakti. As galvojau, kad ji bus kitokia t.y. panasi i dauguma kaukiu slidi, lengvai tepama, bet atvirksciai ji sunkokai tepesi, neskalsi, isploviau po jos galva sampunu, papurskai balzama, sunkokai issukavau, bet uztat isdziubus, plaukai zymiai geriau atrode nei pries tai, galai nebesipucia, graziai atskiria plaukus, drekina tai tikrai thumbup.gif
O kaip TBS sampunai, kazkuo skiriasi nuo paprastu maximiniu apart kvapo ?
Atsakyti
sveikos:) noreciau gauti patarima is naudojanciu ir nemazai nusimananciu apie sia kosmetika smile.gif
taigi mano oda yra sausa ir vietomis paberta tokiais inkstirais ir spuogeliais. esu jauna ir galvoju,kad reiketu isbandyti serija su arbatmedzio aliejumi,bet labai bijau,jog oda dar labiau issauses... ar man tiktu arbatmedzio serijos priemones veidui? jei ne,gal yra koks kremukas sausai odai, kuris drekintu ir nekimstu poru? esu bandziusi krema is aloe vera serijos jautiriai odai,na jis buvo visai neblogas,bet truko drekinimo ir po jo man atsirasdavo vis daugiau spuogeliu.. dekoju is anksto uz atsakymus smile.gif
Atsakyti