Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Kakavinė @ 2010 03 01, 23:59)
tam,kad butu naudojamas tas tubeleje,kuris maziau drekina,jo sunaudotume daug daugiau ir zinoma,pirktume dazniau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
na man tai tubeleje patogesnis,nes kai ilgi nagai yra,tai kabinti nera patogu  doh.gif



Bet juk abiejų:tiek tūbelėje tiek dėžutėje galima įsigyti, bent internetiniame jų puslapyje UK yra..vadinas viskas gerai- neišimta iš prekybos mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu migdolinį rankų kremą tūbelėje... visai nieko toks, bet man norėtųsi šiek tiek tirštesnio.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 03 02, 19:06)
Turiu migdolinį rankų kremą tūbelėje... visai nieko toks, bet man norėtųsi šiek tiek tirštesnio..  ax.gif


Indelyje zymiai tirstesnis ir jo daug maziau reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kuri esate isbandziusi biria pudryte tokia su blizguciais zerinciais?
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 03 03, 21:59)
o gal kuri esate isbandziusi biria pudryte tokia su blizguciais zerinciais?


Kokia cia, ta sepetelyje? g.gif
Atsakyti
Ar geri TBS lūpų balzamai, nes turiu lūpų kremuką ir esu patenkinta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Insolence @ 2010 03 04, 19:20)
Ar geri TBS lūpų balzamai, nes turiu lūpų kremuką ir esu patenkinta? ax.gif


Turiu braskini balzama. Man patinka. Nesausina lupu. Bet cia turbut, kaip ir viska, reikia pacioms isbandyti...
Atsakyti
QUOTE(Insolence @ 2010 03 04, 19:20)
Ar geri TBS lūpų balzamai, nes turiu lūpų kremuką ir esu patenkinta? ax.gif

man labai jie patinka,turiu ir dabar keletos skoniu,as juos pastoviai naudoju ir nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
Snd pirma karta isbandziau TBS sveitikli kunui greipfruktu kvapo. Likau nerealiai patenkinta, nes ne tik puikiai nusveite kuna, bet ir padrekino, sviestas sunkiau geresi wub.gif Be to, patiko, jog is pradziu jis toks rupokas, o paskui issiskaido stambiosisos granules i smulkesnes wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 03 03, 21:59)
o gal kuri esate isbandziusi biria pudryte tokia su blizguciais zerinciais?


jei ta, kur šepetuke jau, tai bandžiau, vien blizgučiai, nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 07, 23:11)
jei ta, kur šepetuke jau, tai bandžiau, vien blizgučiai, nepatiko  schmoll.gif


O man patiko wub.gif Ji vakarine, pablizginu ja dekolte, pecius, super thumbup.gif . O vasara kaip graziai ji atrodo ant idegusio kuno, truputeli perbraukiu dekolte, laaabai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 03 07, 22:09)
Snd pirma karta isbandziau TBS sveitikli kunui greipfruktu kvapo. Likau nerealiai patenkinta, nes ne tik puikiai nusveite kuna, bet ir padrekino, sviestas sunkiau geresi wub.gif  Be to, patiko, jog is pradziu jis toks rupokas, o paskui issiskaido stambiosisos granules i smulkesnes  wub.gif  thumbup.gif

o kas cia malonaus, kai ilgiau riebumas jauciasi??? unsure.gif

Kraisle sita turi omeny?user posted image
Atsakyti