Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(ChinChin @ 2010 03 01, 11:10)
ne, dar va toks:

user posted image



va sita as visada perku wink.gif man atrodo jis riebesnis nei tutelej 4u.gif tik pardese jo nera jau kazkaip g.gif bet super man sitas, visa laika toki naudoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 03 01, 10:56)
merginu labiausiai giriamas del poveikio, bet peikiamas del kvapo yra kanapinis
user posted image

dar yra su vitaminu E
user posted image

migdolais
user posted image

atrodo visas kremu asortimentas g.gif



pirmas buvo, prisimenu.... idomu kiek jis kainuoja g.gif ....... o gal trecias g.gif nu vis tiek kaina idomi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 01 kovo 2010 - 11:25
as kazkaip jau nebesergu TBS manija.. paskutini karta nusipirkau Almond pieneli, kuris kazkoks pagedes buvo sad.gif po savaites isskyre kazka panasaus i alieju, ant dugno, o po gero menesio susigumuliavo - atrodo kaip kad pienas pavirto i varske sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 03 01, 11:23)
pirmas buvo, prisimenu.... idomu kiek jis kainuoja  g.gif ....... o gal trecias  g.gif nu vis tiek kaina idomi

pagal kvapa gali atsirink-pirmas kanapiu,jis gana smirda biggrin.gif antras-migdolu, kvepia smile.gif
Atsakyti
Na žinokit gali būti ir išimčių, pvz: man kanapių netgi labai skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 03 01, 15:01)
Na žinokit gali būti ir išimčių, pvz: man kanapių netgi labai skaniai kvepia wub.gif



Man irgi jau mielas kvapas pasidare.. bet vyras tai keikias kai salia atsisedu issitepus doh.gif lotuliukas.gif kosint pradeda..
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 27, 02:56)
Mergaites noriu to balzamiuko/sviestuko lupoms, kuri geriau imti :



Turejau juos abu drinks_cheers.gif avieciu man gal labiau drekina.. bet seip kai dabar turiu zymiai geriau drekinanti vazelina, tai tie abu man nekokie.. 4u.gif tik kvapas fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 03 01, 12:22)
va sita as visada perku wink.gif man atrodo jis riebesnis nei tutelej 4u.gif tik pardese jo nera jau kazkaip g.gif bet super man sitas, visa laika toki naudoju thumbup.gif

Tikrai,taip,jis riebesnis,tubeleje yra skystesnis,o apvaliame indelyje tas kremukas toks tvirtas ir riebesnis,bet man jis labai geras,dabar nusipirkau ta skystesni tubeleje,o pries tai turejau apvaliame,skirtumas yra.Pliusa dedu dydesni tame apvaliame kur,be to man jo ir ilgiau uztenka smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 01, 22:22-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 03 01, 22:22)
Tikrai,taip,jis riebesnis,tubeleje yra skystesnis,o apvaliame indelyje tas kremukas toks tvirtas ir riebesnis,bet man jis labai geras,dabar nusipirkau ta skystesni tubeleje,o pries tai turejau apvaliame,skirtumas yra.Pliusa dedu dydesni tame apvaliame kur,be to man jo ir ilgiau uztenka  smile.gif

thumbup.gif jojo, tas apvalioj dezutej tikrai ilgai naudojasi, labai mazai reikia,kad sudrekintu rankas thumbup.gif idomu kodel iseme ji is apyvartos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 03 01, 22:28)
thumbup.gif jojo, tas apvalioj dezutej tikrai ilgai naudojasi, labai mazai reikia,kad sudrekintu rankas thumbup.gif idomu kodel iseme ji is apyvartos? g.gif

tam,kad butu naudojamas tas tubeleje,kuris maziau drekina,jo sunaudotume daug daugiau ir zinoma,pirktume dazniau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na man tai tubeleje patogesnis,nes kai ilgi nagai yra,tai kabinti nera patogu doh.gif
Atsakyti
kabinti gal nera patogu,bet kokybe geresne tikrai smile.gif
O kodel iseme is prekybos as net nezinau g.gif
Tiksliau tariant,net nezinojau,kad jo nebera prekyboje! blink.gif Gaila,jeigu taip..... unsure.gif
Atsakyti
tei va....... vakar nuejau i body shop ir atradau kad man vis tik patko migdolu kremas, aisku is parduotuves tiesiu taikymu pas platintoja, nusipirkau ir va dabar sedziu galvoju gal jis man saldokas tas kvapas...... ax.gif nu kaip ten bebutu sunaudosiu
Atsakyti
Susigundziau isigyti mineraline pudra. Reiktu atsiliepimu apie ja ax.gif gal kas naudojat?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 02 kovo 2010 - 08:58