Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(kumiko @ 2010 02 20, 15:22)
riebiai odai tinka tik suteikianti matini efekta ..

As irgi sios noreciau, bet tik reikalinga nosiai ji man butu biggrin.gif biggrin.gif Nes tik ten blizgesiukas islenda. O kazin ji nesausins? nes mano oda kur riebi kartu blizga bet ir yra pleiskaneliu, traukia taip pat tarsi sausa oda... Na zodziu kazkoks nesusipratimas ta mano oda rolleyes.gif
Atsakyti
Buvau nusipirkusi balzama plaukam is alyvuogiu-labai patiko, bet koks brangus ajajai
Atsakyti
Galkas bandet citrinine duso zele g.gif ,kiek zinau,tai naujas produktas.Labai jau ispudingai atrodo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 19, 18:05)
Kokia kaukyte labiau rekomenduotumete :
Braziliškų riešutų plaukų kaukė
Aguonų plaukų kaukė
Ir is vis ar veiksmingos yra TBS kaukes ? ar verta pirkti ?
Aciu  4u.gif

Braziliškų naudoju ne pirmą indelį, plaukai minkštučiai, švelnūs. Žadu išbandyt su aguonom, kai baigsiu indelį rolleyes.gif

ištrinti plat. kontaktai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 11:46
QUOTE(luli @ 2010 02 21, 19:44)
Galkas bandet citrinine duso zele g.gif ,kiek zinau,tai naujas produktas.Labai jau ispudingai atrodo ax.gif .

Siaip,tai nebandziau,bet kvapas geras,turiu citrinini lupu balzama,tai labai malonus kvapas smile.gif Duso zele turetu buti panasaus kvapo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 22 vasario 2010 - 22:55
O man avietės nors ir saldokos, bet vistiek žiauriai kvepia wub.gif
Atsakyti
Avieciu kvapas ir man nepatiko turejau sviesta ir losjona vargais negalais subaigiau doh.gif daugiau nepirksiu.
O lietuvos parduotuvese yra White Gardenia kvepaliuku pirkti?
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2010 02 23, 21:07)
Avieciu kvapas ir man nepatiko turejau sviesta ir losjona vargais negalais subaigiau doh.gif  daugiau nepirksiu.
O lietuvos parduotuvese yra White Gardenia kvepaliuku pirkti?


Nėra schmoll.gif

Bet jie ir nėra skanūs, bent man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2010 02 23, 22:07)
Avieciu kvapas ir man nepatiko turejau sviesta ir losjona vargais negalais subaigiau doh.gif  daugiau nepirksiu.
O lietuvos parduotuvese yra White Gardenia kvepaliuku pirkti?

Kiek zinau,kad lygtais nera,as juos turiu,UK pirkau,man kvapas gana neblogas,tik pasipurskus,man jis per aitriai saldus,bet po trumpo laiko kvapas pasidaro visai malonus,pirkausi juos kasdienai,neesu visai nusivilusi jais,pagal kaina ir laiko neblogai smile.gif Jeigu kvapas patinka,manau verta juos tureti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 24 vasario 2010 - 00:42
tuoj atsiusiu visoms, va koki darba darau lotuliukas.gif

Pati tai prisiskaicius atsiliepimu cia ir rusaiciu forumuose nusprendziau pirkti Kauke su braziliskaip riesutais, nes plaukai taip issusejo doh.gif O man avieicu labai gardziai kvepia , ir visai ikyrus wub.gif Siaip papaju dar noreciau kvapas irgi patiko 4u.gif
Atsakyti
Parasykit dar prasau su D raide, tai kokiu cia metu pagaminimas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 02 26, 17:16)
Parasykit dar prasau su D raide, tai kokiu cia metu pagaminimas?  ax.gif


2008
Atsakyti