Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Įsijautėt biggrin.gif
grįžkit prie temos. Apie Lietuvos mokesčių politiką čia tikrai ne vieta diskusijoms wink.gif
Skelbimai taip pat čia visai nepageidaujami wink.gif
Atsakyti
Mergaite,ar teko kam vartoti stai si masazuokli?Jei taip,tai ar yra poveikis?Siandien nusipirkau,tai bandysiu masazuotis! smile.gif
user posted image
Atsakyti
O sitas kremukas gerai islaikytu matiskuma? Raso kad jame yra kazkokios lyg ir pudros kuri padeda islaikyti oda matine smile.gif Man visiskai mineraline pudryte nesilaiko T zonoj, tai galvoju gal si pabandyt, kad nereiktu tu sislikoniniu baziu naudoti doh.gif g.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kokia kaukyte labiau rekomenduotumete :
Braziliškų riešutų plaukų kaukė
user posted image
Aguonų plaukų kaukė
user posted image
Ir is vis ar veiksmingos yra TBS kaukes ? ar verta pirkti ?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 18, 23:58)
O sitas kremukas gerai islaikytu matiskuma? Raso kad jame yra kazkokios lyg ir pudros kuri padeda islaikyti oda matine smile.gif Man visiskai mineraline pudryte nesilaiko T zonoj, tai galvoju gal si pabandyt, kad nereiktu tu sislikoniniu baziu naudoti  doh.gif  g.gif  4u.gif
user posted image

Man tai vienintelis kuris islaiko turbut ax.gif bet baze reikalinga pries pudra,norint kad ji graziau dengtusi,ilgiau isliktu..kokie atsilipimai butu makiazo bazes tbs naudojusiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 18, 22:58)
O sitas kremukas gerai islaikytu matiskuma? Raso kad jame yra kazkokios lyg ir pudros kuri padeda islaikyti oda matine smile.gif Man visiskai mineraline pudryte nesilaiko T zonoj, tai galvoju gal si pabandyt, kad nereiktu tu sislikoniniu baziu naudoti  doh.gif  g.gif  4u.gif
user posted image


neblogas, bet mano nuomone netinkamas žiemai. Jis želė konsistencijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 19, 18:05)
Kokia kaukyte labiau rekomenduotumete :
Braziliškų riešutų plaukų kaukė

Aguonų plaukų kaukė

Ir is vis ar veiksmingos yra TBS kaukes ? ar verta pirkti ?
Aciu  4u.gif


As jau antra pakuote naudoju brazilisku riesutu, man ji tikrai patinka ir tinka, kadangi dazau plaukus, tai ji butina. Efektas tikrai yra, plaukams suteikia dregmes, zvilga, be to, net kirpeja pastebejo, kad plaukas sustiprejes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 20 vasario 2010 - 17:32
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 18, 22:58)
O sitas kremukas gerai islaikytu matiskuma? Raso kad jame yra kazkokios lyg ir pudros kuri padeda islaikyti oda matine smile.gif Man visiskai mineraline pudryte nesilaiko T zonoj, tai galvoju gal si pabandyt, kad nereiktu tu sislikoniniu baziu naudoti  doh.gif  g.gif  4u.gif
user posted image


Kremas, kaip jau sakė, želė konsistencijos, man labai išsausina odą, nors ji yra prie riebesnių rolleyes.gif Turiu visai naują, tik pabandytą, netiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 02 19, 20:27)
Man tai vienintelis kuris islaiko turbut ax.gif bet baze reikalinga pries pudra,norint kad ji graziau dengtusi,ilgiau isliktu..kokie atsilipimai butu makiazo bazes tbs naudojusiu g.gif

Tai vat, vis nenueinu tos baze paparasyt biggrin.gif o kokia jus noretumete - ta drekinamaja ar suteikiancia matini efekta? blush2.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Macademia Straightening Balm: si balzama? Kazin bekvapis jis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 birželio 2010 - 11:44
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 20, 00:55)
Tai vat, vis nenueinu tos baze paparasyt biggrin.gif o kokia jus noretumete - ta drekinamaja ar suteikiancia matini efekta?  blush2.gif

riebiai odai tinka tik suteikianti matini efekta ..
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 02 19, 18:05)
Kokia kaukyte labiau rekomenduotumete :
Braziliškų riešutų plaukų kaukė

Braziliškų riešutų naudoju, tai labai patinka, puikiai plaukus sudrėkina thumbup.gif
Atsakyti