Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

mergaites, bet labai jau nemažai visokių parabenų ir šioje kosmetikoje...Vis žavėjausi TBS, daug gerų produktų rasdavau jų kolekcijose, bet kažkaip neramu dėl tų priedų....Ką mąstot apie TAI?
Atsakyti
QUOTE(penki @ 2010 02 10, 16:17)
mergaites,  bet labai jau nemažai visokių parabenų ir šioje kosmetikoje...Vis žavėjausi TBS, daug gerų produktų rasdavau jų kolekcijose, bet kažkaip neramu dėl tų priedų....Ką mąstot apie TAI?


maiste, kuri valgom irgi pilna visokiu E. as tai nekreipiu demesio i visokius parabenus, svarbu, kad mano odai, plaukams tiktu. turejau karta naturalu krema doh.gif spuogais taip isverte doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2010 02 10, 15:36)
maiste, kuri valgom irgi pilna visokiu E. as tai nekreipiu demesio i visokius parabenus, svarbu, kad mano odai, plaukams tiktu. turejau karta naturalu krema doh.gif spuogais taip isverte doh.gif


drinks_cheers.gif
Man irgi svarbiausia, jog man tinka ir nekreipiu dėmesio į parabenus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 10, 00:01)

bandziau,bet man nelabai patiko,tai atidaviau pusseserei rolleyes.gif man jis tolygus buvo krempudrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 02 10, 16:49)
drinks_cheers.gif
Man irgi svarbiausia, jog man tinka ir nekreipiu dėmesio į parabenus  schmoll.gif


ačiū...labai norisi visokių nuomonių išgirsti...Kažkada labai buvau prisiskaičiusi apie tuos parabenus, tai vis vengdavau jų....nors, sutinku su Jumis, nieko nerasi „švaraus“, prideda visokių baisybių ir į maistą, ir į kosmetiką....Agurkus ant veido dėdamas irgi nežinai iš ko jie išaugęsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(penki @ 2010 02 10, 17:17)
mergaites,  bet labai jau nemažai visokių parabenų ir šioje kosmetikoje...Vis žavėjausi TBS, daug gerų produktų rasdavau jų kolekcijose, bet kažkaip neramu dėl tų priedų....Ką mąstot apie TAI?


Aš irgi buvau užsidegus naudot natūralią kosmetiką. Kažkiek laiko naudojau, bet nesulaukiau tokio poveikio kokio tikėjausi... O paskui pamąsčiau, kad tai ką mes suvalgom, kuo kvėpuojam, tai tie parabenai tik lašas jūroj... irnesakyk.gif
Atsakyti
bigsmile.gif pagaliau isbandziau citrinine kolekcija, gavau megineli su sveitikliu ir sviestu, tai labai kvapas patiko. po savo braskinio sviestuko jamsiu sita thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 11, 03:21-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 02 11, 03:21)
bandziau,bet man nelabai patiko,tai atidaviau pusseserei rolleyes.gif  man jis tolygus buvo krempudrai smile.gif

Aciu uz atsakyma smile.gif ar pamaskavo paakius? jei atidavet tai tikriausiai ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 13, 01:07)
Aciu uz atsakyma smile.gif ar pamaskavo paakius? jei atidavet tai tikriausiai ne biggrin.gif

ne per labiausiai schmoll.gif patepdavau su tuo sepetuku,po to islygindavau dar su pirstu galiukais,ir gaudavosi man kaip,kad su krempudra g.gif Taip,kad maskavimo kazin kokio as ten neizvelgiau schmoll.gif biggrin.gif taip ir liko man jis stoveti kosmetineje,kol puskei padovanojau,jai sake bus gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 13 vasario 2010 - 01:16
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 12, 23:39)
bigsmile.gif  pagaliau isbandziau citrinine kolekcija, gavau megineli su sveitikliu ir sviestu, tai labai kvapas patiko. po savo braskinio sviestuko jamsiu sita thumbup.gif  wub.gif

Jis gaivus, ar riebesnis? Kokiai odai skirtas? (sviestas)
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 02 13, 18:21)
Aisku, tikriausiai jo neimsiu biggrin.gif
Aciu  4u.gif

nera uz ka,bet gal jeigu yra galimybe isbandyk pati ant saves ir pamatysi 4u.gif Kad neprimustum po to,jeigu patiks tau 4u.gif biggrin.gif
Siandiena nusipirkau sweet lemon lupu sviesteli wub.gif labai neikirus ir malonus kvapas,o ir lupu nesausina ax.gif ir dar kiekvienai dienai tualetini vandeni White Gardenia irgi neblogas kvapas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2010 02 13, 12:11)
Jis gaivus, ar riebesnis? Kokiai odai skirtas? (sviestas)

kokiai odai tai nzn, ant meginelio neparasyta. siaip nera jau toks riebus, man kazkaip braskinis riebesnis bigsmile.gif
Atsakyti