Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

user posted image

Ieškom, tariamės, diskutuojam ir lepinamės toliau 4u.gif

Sena tema čia:
http://www.supermama...howtopic=498448
Atsakyti
cia naujai pasirodys citrinu serija gal? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš kaip tik neseniai pagalvojau, kad smagu būtų, jei TBS turėtų citrinų seriją biggrin.gif. Dar įdomu ir kaip obuolinė/kriaušinė atrodytų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2010 01 13, 16:43)
Aš kaip tik neseniai pagalvojau, kad smagu būtų, jei TBS turėtų citrinų seriją biggrin.gif. Dar įdomu ir kaip obuolinė/kriaušinė atrodytų  ax.gif

obuoline tai buvo gi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2010 01 13, 16:53)
obuoline tai buvo gi ax.gif

Seniai? Ilgam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2010 01 13, 17:07)
Seniai? Ilgam?  g.gif

senokai..ir lyg kaledine g.gif
Atsakyti
Gal galit parasyt atsiliepimu apie siuos shimerius... 4u.gif Idomu kuo jie skiriasi g.gif

1. user posted image


2. user posted image

3. user posted image

Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2010 01 13, 19:41)
Gal galit parasyt atsiliepimu apie siuos shimerius... 4u.gif Idomu kuo jie skiriasi g.gif

2. user posted image


Nusipirkau šiuos skaistalus, tuos rožinius, nors norėčiau ir rudų, bet ten, kur pirkau nebebuvo ax.gif Na spalvos gan pigmentuotos, idomu tai, kad galima arba tepti kažkurią vieną spalvą, arba galima maišyti jas visas, ką aš dažniausiai ir darau smile.gif Šviesesnė rožinė labai šviesi ir laaaaabai blizgi, o ta kita rožinė gan ryški, tad su ja reikia atsargiai smile.gif O trečiosios spalvos deja labai mažai, nors paveiksliuke visai kitaip atrodo ax.gif Visam veidui, kaip šimerio nenaudočiau, nes veidas atrodytų kaip pas paršiuką, o ir blizga sakyčiau visam veidui per smarkiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2010 01 13, 21:41)
Gal galit parasyt atsiliepimu apie siuos shimerius... 4u.gif Idomu kuo jie skiriasi g.gif

3. user posted image


Vakar brukstelejau per siuos, butent rudus, tai visai nepatiko... Spalva kaip rudziu, o dar tas blizgejimas toks stiprus, kaip kad taukais patepta doh.gif
Su roziniai padetis geresne, bet labiau primena highlighter'i nei simeri, nes spalvos is jo nedaug, o va svytejimo pakankamai biggrin.gif Bet kazkaip nesusigundziau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 15 sausio 2010 - 09:23
QUOTE(mimoza:) @ 2010 01 15, 09:22)
Vakar brukstelejau per siuos, butent rudus, tai visai nepatiko... Spalva kaip rudziu, o dar tas blizgejimas toks stiprus, kaip kad taukais patepta doh.gif
Su roziniai padetis geresne, bet labiau primena highlighter'i nei simeri, nes spalvos is jo nedaug, o va svytejimo pakankamai biggrin.gif  Bet kazkaip nesusigundziau tongue.gif

as turiu situos ruzavus..nu tai nzn..kaip seselius kartais panaudoju..nes skaistalams tai man kazkaip nelabai...blizga..kaip tu sakai-kaip taukais patepta doh.gif ne tai kad svyti..o kaip susiriebalave zandai labiau atrodo biggrin.gif o jau kad visa veida tept,tai nei kalbos ner...tai va...biski dulka jie pas mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2010 01 13, 20:41)
Gal galit parasyt atsiliepimu apie siuos shimerius... 4u.gif Idomu kuo jie skiriasi g.gif

3. user posted image


Nuomines tikrai labai skirtingos bigsmile.gif . As turiu sitas bangeles, tai labai man jos patinka wub.gif . Naudoju kaip skaistalus, perbraukiu skaistalu sepeteliu per visas spalvas ir svelniai patepu skruostus, tikrai liuks spalvyte gaunasi, jokio riebaus tauku ivaizdzio nera, gaunasi toks sveikas naturalus idegis ir skruostai sveikai svyti 4u.gif . Dabar galvoju, gal truputi perdaug uztepat g.gif
Atsakyti
GAL butu atsiliepimu apie
VITAMIN C TIME RELEASE CAPSULES – Kapsulės veido odai.jos kaip raso stiprina kapilerus, o pas mane truputuka matosi kapileru tinklas,cia genetiskai paveldeta is mamos,nes pas mama tai labai baisiai yra.tai manau reikia man is anksto pradeti juos stiprinti, kad paskui nebutu taip baisiai kaip pas mama.
Atsakyti