Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška,10 tema

egliuchiux
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
zuzla, jeigu galima norėčiau ir aš ir to mielo kačiuko schemutes
vilmine.k@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrime71: 14 sausio 2010 - 14:57
QUOTE(Giedrime71 @ 2010 01 14, 14:57)
zuzla, jeigu galima norėčiau ir aš ir to mielo kačiuko schemutes
vilmine.k@gmail.com


prašom smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites turiu maza parsyta akys raibsta jau nuo ieskomu schemu...
man reiketu mazo paveiksliuko BALANDZIU VIENAS PRIES KITA LAIKANCIUS SUJUNGTUS VESTUVINIUS ZIEDUS..
SORRY kad tik apibudinu bet gal kazkas turi. tai turetu buti tik kaip akcentas mazdaug 3x 5 cm ne didesnis... gal kas netycia turit ACIU ir anksto loonak@gmail.com
Atsakyti
sveikos, ieskau paveiksliuko schemos kur du nuogi vaikuciai su skrybelem sedi, paveiksliukas toks gan tamsus yra. nemoku tiksliai apibudint nuotraukos ieskau jau nuo ryto ir niekur neberandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodakate @ 2010 01 13, 15:04)
sveikinu visas su nauja temele!  clap.gif
Aciu paukščiukui !!

Mergytes, gal kas turi šio paveiksliuko siūlų kodų lentelę? Viso 4 spalvytės, ale kokios?  ax.gif
user posted image


Nejaugi niekas neturite G. Klimto?.... verysad.gif Labai reikia tų kodukų....jau ir medžiagytę atsikirpau siuvinėt.... Jaučiu reiks spalvas "iš lempos" daryt.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 14, 08:42)
matau, čia kačiukų gerbėjos susirinkusios smile.gif tai gal norit šitos meilybės?

priglausiu visokius katukus adreseliu ruta@roventa.lt
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodakate @ 2010 01 14, 17:43)
Nejaugi niekas neturite G. Klimto?....  verysad.gif  Labai reikia tų kodukų....jau ir medžiagytę atsikirpau siuvinėt.... Jaučiu reiks spalvas "iš lempos" daryt.... unsure.gif
Aciu, nes turejau proga ir pas save persiziureti, kad schema tai turiu, o raktas joje - uzdengtas. Taciau paieskojusi radau cia pilna, su 5 spalvomis, bet turbut schema bus ta pati http://satiina.galle...ch?ph=Ey6-bxX7S . Jei neatsidarys, parasyk, persiusiu i maila smile.gif
Atsakyti
Mergaites labai noriu schemutes nzn ar gerai nupasakosiu,zodziu dvi geles tipo vyras ir moteris na ten kaip siluetines mhm nzn kaip apibudinti tiksliau.Ir jei katra turite geles konturines,na kaip nereikejo pilna na nerandu,o gal ieskau ne ten kur reikia...
Aciu didelis 4u.gif 4u.gif
anzelika9@walla.com

Ir dar blush2.gif kur dvi magnolijos praeitoj temukej kazkuri mergina prase.
Ir kur senelio kepure su kojelem

Dekinga buciau labai labai aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anzeliunia: 14 sausio 2010 - 21:03
QUOTE(evitele @ 2010 01 14, 14:55)
JEI TURITE IR SCHEMA GERESNE SIO VEIDO MOTERS ATSIUSKITE SAVO ATSISPAUSDINAU BET LABAI SULIETA.LAUKIU JEI KAS TURITE NES ORIU SIUVINETI PRADET.

KAZKAIP KEISTA NEJAUGI NIEKAS NETURI SITOS SCHEMOS
Atsakyti
user posted image

Gal galit pagelbėti gal, kuri savo grožiuose turit tokią schemą, norėčiau savo vestuvių metinėms išsisiuvinėti 4u.gif

AČIŪ už pagalbą drinks_cheers.gif

Jau radau mergaitės jeikam reikės tai čia http://picasaweb.goo...in/Vestuviniai#

Tik dar kartą įsitikinau kad nereikia patingėti pasikuisti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykele: 14 sausio 2010 - 23:03
labutis smile.gif atsiuskite jei galite man to katinuko kur vazone shemute 4u.gif man jurvilte@gmail.com is anksto jums didelis dekuj ax.gif 4u.gif
Atsakyti