Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška,10 tema

Ačiū, Uodegyte, šito kivio ieškojau clap.gif Bet neatidaro failo, rašo "serverio klaida" sad.gif

Liap, labai fainų augalų schemų ieškai, jei rastum, paviešink. Aš irgi paieškosiu ir jei rasiu, pakuždėsiu visoms...
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2010 01 27, 13:27)
Dowi, buciau labai dekinga uz ta grazia  berniuko ir mergytes schemute
vilmine.k@gmail.com


išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas galite ir man atsiusti kaciuka su orchideja
matausis89@inbox.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vejux: 27 sausio 2010 - 14:57
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 20, 18:02)
prieš išsisaugant reikia išsididinti , po schema spaudi сохранить оригинал 4u.gif

labai labai aciu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ieškau didelio paveikslo schemos su ožiaragio ženklu blush2.gif Jei kas turite nuorodų ar jau schemų tai būčiau labai dėkinga 4u.gif renataradziute@inbox.lt
Atsakyti
QUOTE(Dzalita @ 2010 01 25, 11:48)
Sveikos,
labai reikia šio paveikslelio schemos, gal kas turite? e-mail: vilija.zeb@gmail.comuser posted image



reiketu ir man sio grozio
splendid2@inbox.lt
Atsakyti
Ir as labai prasau kaciuko su orchideja, ar imanoma gauti? 4u.gif
evelina@mailbox.lt
Atsakyti
Pauksciuk labai didelis dėkui bet aš nemoku įsirašyti į draugus verysad.gif ir man neleidžia atsisiųsti schemų unsure.gif gal gali atsiųsti ax.gif kamuoliukas82@gmail.com
Atsakyti
Beja, gal yra zinanciu, kur siauliuose galeciau pigiausiai isigyti siuvinejimo siulu? ax.gif
Atsakyti
negi negali niekas nuorodos parasyti i kiekviena schema,vien tie emailai....taip visom lengviau.visi galetu perziuret nuorodas kam reiketu.o db jau ne karta prasytos schemos kartojasi.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 01 27, 16:48)
negi negali niekas nuorodos parasyti  i kiekviena schema,vien tie emailai....taip visom lengviau.visi galetu perziuret nuorodas kam reiketu.o db jau ne karta prasytos schemos kartojasi.


as irgi svarstau kodel negali buti schemutes viesai rodomos, kaip tarkim rusiskuose tinklapiukuose, visiem butu zymiai patogiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2010 01 27, 15:06)
pagaliau radau schemą kažkam reikėjo,rašykit  mirksiukas.gif  bigsmile.gif
user posted image



labuka as irgi noreciau tos mergytes su berniuku. aciu. asta_prot@yahoo.co.uk
Atsakyti