Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška,10 tema

galkas turite,puslapyje kur jis randasi ,negaliu atsisiusti dump.ru pas mane antivirusine


user posted image



kazkuri parodet bet nesimato verysad.gif
user posted image
Atsakyti
as vel pas jus su prasymu. reikia issiuvineti mergaitei prince gimtadieniui. buvo viena nare nuoroda davusi bet netiko ne viena sad.gif tad vel prasau jei kas turit atsiuskit i pasta spurga18@gmail.com
Atsakyti
Sveikos, mamos, merginos, mergaites ir visos darbstuoles:)
Jungiuosi prie jusu ir vel, po ilgo ilgo laiko, bandysiu uzsiimti siuvinejimu smile.gif Labai noreciau, kad jus man i meila atsiustumet schemuciu su realistinias piesiniais, portretais ir pan smile.gif Kaip antai moteris su sigarile, ar graiku antikos porele:)
Is anksto labai visoms dekoju, o kazka issiuvinejusi pazadu pasidalinti darbeliu nuotraukomis smile.gif

Mano meilas :
raimonda.bukiniene@gmail.com
Atsakyti
nesupykit...nieko nenoriu izeisti.atrodo kad schemuciu ieskojimas blesta.dabar tik noriu,atsiuskite man i emaila.kurios turim,kaupiam,dalinames.kaip rusiskose svetainese,ideda nuorodas,ieskaisi po buvusias temas,bent as taip pradejau.o dabar tik emailai.niekas nebeiesko. blink.gif
Papildyta:
o realistiniu ieskokite cia http://handmade.idvz.......D=1241&PN=1
Atsakyti
Taip, tu yeisi smile.gif
Bet zinai...radau ten nuostabiu paveiksliuku, o vat ju schemytes tai mokamos:) Turbut todel mes cia ir ieeskom, prasom, kad sutaupyt:) Visgi krize smile.gif)))))
Atsakyti
QUOTE(Amanda... @ 2010 01 24, 18:53)
Taip, tu yeisi smile.gif
Bet zinai...radau ten nuostabiu paveiksliuku, o vat ju schemytes tai mokamos:) Turbut todel mes cia ir ieeskom, prasom, kad sutaupyt:) Visgi krize smile.gif)))))

kur mokamos, čia juk dedam nuorodėles, kur nemokamai galima parsisiųt ax.gif

Aš susidariau nuomonę, kad žmogus, kuris prašo labai nekonkrečiai, net neįsivaizduoja kokia yra galybė schemų ir kad visas persiųst reiktų begalės laiko doh.gif Tad siūlau konkretinti prašymus arba nepatingėt, pačiom pavartyt puslapiukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 24, 17:03)
kur mokamos, čia juk dedam nuorodėles, kur nemokamai galima parsisiųt  ax.gif

Aš susidariau nuomonę, kad žmogus, kuris prašo labai nekonkrečiai, net neįsivaizduoja kokia yra galybė schemų ir kad visas persiųst reiktų begalės laiko  doh.gif Tad siūlau konkretinti prašymus arba nepatingėt, pačiom pavartyt puslapiukus  4u.gif

drinks_cheers.gif Nes kartais būna schema įdėta,o po kelių puslapių vėl jos prašo. Bet iš kitos pusės,jei tu neseki šios temos ir atėjai tik vienos schemutės paprašyt,neversi juk šimtų psl. Na čia visaip negerai gaunas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 24 sausio 2010 - 19:52
QUOTE(tute28 @ 2010 01 24, 19:49)
drinks_cheers.gif Nes kartais būna schema įdėta,o po kelių puslapių vėl jos prašo. Bet iš kitos pusės,jei tu neseki šios temos ir atėjai tik vienos schemutės paprašyt,neversi juk šimtų psl. Na čia visaip negerai gaunas. g.gif


na tokiu atveju mažiausiai matau bėdą, nurodai kur ieškot, ar pasakai kad nesenai buvo, juk tam tema. bet va kai rašo noriu ko nors gražaus, atsiųskit blink.gif
Papildyta:
QUOTE(grasimm @ 2010 01 23, 13:21)
as,merginos, ieskau visko kas susije su bitutem 4u.gif

jei kas ka turite siuskite nuorodas arba shemas i 1anomis1@gmail.com

is anksto aciu 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Grasimm,tu išsirink,jei patiks ši,atsiųsiu. mirksiukas.gif

user posted image

Paukščiuk, o man ir kvailai atrodo prašymas, ieškau visko,kas susiję su ..... kažkuo,sakykim su kačiukais. Siųskit į meilą .... Tai tokių schemų šimtai. Kas bus,jei visos susiųs į meilą ką turi unsure.gif Taigi meilas nulūš. Man atrodo geriau čia parodyt, tegu išsirenka,o paskui,kurį schema tinka patinka,ją atsiųsti. Ai paistau nesąmones. doh.gif Kas kaip nori,tas taip prašo. O ar gaus ko nori? Tai čia jau klausimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 24 sausio 2010 - 20:20
mielosios gal turit siu roziu schema nes cia labai prasta kokybe ... absoliuciai nieko nesimato doh.gif http://elypetrova.ga...eature=mainlist
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 01 24, 22:09)
na tokiu atveju mažiausiai matau bėdą, nurodai kur ieškot, ar pasakai kad nesenai buvo, juk tam tema. bet va kai rašo noriu ko nors gražaus, atsiųskit  blink.gif
Papildyta:

user posted image
user posted image



pauksciuk tos antros noreciau wub.gif
tute28 irgi lauksiu tu meiliu zyzianciu bituciu wub.gif
Atsakyti
kazkas ieskojo saulegrazu cia yra http://my-joy.galler...atch?a=Spx-cPZ5
Atsakyti