Įkraunama...
Įkraunama...

Serganti mama :(

Kai aš sirgau, tai gydytoja buvo uždraudus vaikutį maitinti dėl aukštos temperatūros. Neva ten pieno struktūra pasikeičia, apsinuodyti gali ir pan. Bet kažkaip man atrodė, kad negali su tuo pienuku nieko blogo būti ir neklausiau aš jos. smile.gif Ir nieko — nei apsinuodijo, nei nuo manęs užsikrėtė.
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2010 01 27, 22:57)
Kai aš sirgau, tai gydytoja buvo uždraudus vaikutį maitinti dėl aukštos temperatūros. Neva ten pieno struktūra pasikeičia, apsinuodyti gali ir pan. Bet kažkaip man atrodė, kad negali su tuo pienuku nieko blogo būti ir neklausiau aš jos. smile.gif Ir nieko — nei apsinuodijo, nei nuo manęs užsikrėtė.



hmmm,keista g.gif as irgi karsciavau,buvo 38.6temp.bet net minties nemaitinti nebuvo schmoll.gif atvirksciai man sakydavo kad vaikelis tokiu budu gaunamas mamytes pieneli gaus imuniteta g.gif ...taip kad tiek ligos atveju tiek sveika as amitinu vaikiuka biggrin.gif ,tik vaistu aisku nepatariama matinant gerti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 01 31, 10:38)
hmmm,keista  g.gif as irgi karsciavau,buvo 38.6temp.bet net minties nemaitinti nebuvo  schmoll.gif atvirksciai man sakydavo kad vaikelis tokiu budu gaunamas mamytes pieneli gaus imuniteta  g.gif ...taip kad tiek ligos atveju tiek sveika as amitinu vaikiuka  biggrin.gif ,tik vaistu aisku nepatariama matinant gerti  unsure.gif


Vaistukų aš ir negėriau — dėl to ir maitinau drąsiai, ir tiesiai iš krūties. O šiaip gal ne visai tiksliai parašiau. Visai neduot pieno neliepė, bet neva jį reikėjo nusitraukti ir atvirinti prieš maitinimą. Bet kadangi mano mažylis iki šiol nė nežino, kas per daiktas buteliukas, tai nedariau aš to. Gėrė kaip įpratęs — tiesiai iš mamytės. smile.gif
Atsakyti
Slogavau kelis kartus, matinau mazyte, bet ji uzsikrete nuo manes.. Nors gydytoja sake, kad jei nenustosiu maitin, igaus imuniteta..
Atsakyti
papasakosiu ir as savo istorija: susirgau, kai leliukui nebuvo nei menesiuko. Tai kaip kosmara prisimenu, vyras ne tik mane priziuret turejo, bet ir leliuka, keltis naktimis prie leliuko, diena valgyt daryt, maziuka priziuret, man arbatas nest i lova. Nu zodziu, gaila buvo vyro. Perpute krutine vasara, tai ir sukilo temperatura. O krutine tai is skausmo plyso, vaiko net negalejau ant ranku paimt nes temperatura 40 buvo, tai silpna buvo. Neina nupasakot, reikia patirt, niekam nelinkiu. 4u.gif
Atsakyti
Sunkiai susirgus buvau kai mažiui buvo 7 mėn. temperatūra buvo aukšta. maitinau pati, nes gydytoja sakė kai 39 ir su kableliu dar drąsiai galiu maitinti.
O yra toks dalyjkas, kai mama labai sunkiai serga, vyras gali imti biliotenį
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2010 03 23, 13:06)
Sunkiai susirgus buvau kai mažiui buvo 7 mėn. temperatūra buvo aukšta. maitinau pati, nes gydytoja sakė kai 39 ir su kableliu dar drąsiai galiu maitinti.
O yra toks dalyjkas, kai mama labai sunkiai serga, vyras gali imti biliotenį


O čia kaip su tuo biuleteniu? Kur vyras turėtų kreiptis dėl dokumentų? Kas nustato, kad mama jau sunkiai serga? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(babajoska @ 2010 03 23, 14:18)
O čia kaip su tuo biuleteniu? Kur vyras turėtų kreiptis dėl dokumentų? Kas nustato, kad mama jau sunkiai serga?  blink.gif

Manau jei mama sunkiai serga kviecia gydytoja i namus o ji ir turetu israsyti vyrui biuleteni Gal tipo toki kaip vaiko prieziurai g.gif
Atsakyti
As deja pati maitinti negalejau verysad.gif ,tai kai susirgdavau,nuolat vaiksciodavau namuose su kauke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2010 02 06, 13:45)
Vaistukų aš ir negėriau — dėl to ir maitinau drąsiai, ir tiesiai iš krūties. O šiaip gal ne visai tiksliai parašiau. Visai neduot pieno neliepė, bet neva jį reikėjo nusitraukti ir atvirinti prieš maitinimą. Bet kadangi mano mažylis iki šiol nė nežino, kas per daiktas buteliukas, tai nedariau aš to. Gėrė kaip įpratęs — tiesiai iš mamytės. smile.gif


Teisingai pasielgėte drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nesenai persirgau labai sunkia roto viruso forma. Visa savaite vemiau, viduriavau, turejau auksta temperatura, neturejau jegu net mineralinio buteliuka atsisukti. Savijauta buvo tragiska....
Kaip bebutu keista, gydytoja liepe nenutraukti zindymo. Ir ka gi, vaikas buvo visalaik prie manes, valge MP ir neuzsikrete.
Vaika padejo priziureti vyras, bet man buvo labai sunku matyti, kaip maziukas noretu su manim pazaisti, pabuti ant ranku, bet as tiesiog neturiu jegu ji paimti...
Atsakyti