Įkraunama...
Įkraunama...

Serganti mama :(

QUOTE(Luttuke @ 2010 01 11, 21:56)
Butinai maitinkite vaikuti, nes taip jis gaus antikuniu. Tai pades nesusirgti arba prasirkti labai lengvai.

drinks_cheers.gif Tikra tiesa, mamai susirgus, organizmas automatiškai pradeda gaminti antikūnus leliukui apsaugoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitoria @ 2010 01 11, 23:22)
drinks_cheers.gif Tikra tiesa, mamai susirgus, organizmas automatiškai pradeda gaminti antikūnus leliukui apsaugoti  4u.gif


na aciu labai labai, gaila kad as taip velai susiprotejau parasyti, o per tas 3 dienas tiek pieno ispyliau ikriaukle, gaila doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 01 11, 22:56)
Butinai maitinkite vaikuti, nes taip jis gaus antikuniu. Tai pades nesusirgti arba prasirkti labai lengvai.

drinks_cheers.gif Kai dukrytei buvo 1 men. pati sirgau (panasu, kad buvo gripas), iskarto skambinau gyd. ir konsultavausi, ka daryt. Liepe, maitinti, aisku buvo sunku man paciai, nes lb jau silpna buvo ir prakaitavau doh.gif Kai visai blogai budavo, duodavau savo uzsaldyta pienuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 11 sausio 2010 - 23:54
QUOTE(Kačia @ 2010 01 12, 00:54)
drinks_cheers.gif Kai dukrytei buvo 1 men. pati sirgau (panasu, kad buvo gripas), iskarto skambinau gyd. ir konsultavausi, ka daryt. Liepe, maitinti, aisku buvo sunku man paciai, nes lb jau silpna buvo ir prakaitavau doh.gif Kai visai blogai budavo, duodavau savo uzsaldyta pienuka  mirksiukas.gif



man taip pat be galo silpna ir visa kita, tad maitint net nesugebu, nes maze jau svere apie 8kg tiesiog bijau kad neislaikysiu, tad dabar nusitraukineju ir duodu is buteliuko. labai bijau kad per sita liga man pienukas nesibaigtu tik, nu bet jei pastoviai nusitraukinesiu arba jei iseis maitinsiu pati gal nesibaigs. tiek pergyvenu, nors ir suprantu kad ir nervintis yra negerai nu bet ...
Atsakyti
QUOTE(@lina @ 2010 01 12, 09:58)
man taip pat be galo silpna ir visa kita, tad maitint net nesugebu, nes maze jau svere apie 8kg tiesiog bijau kad neislaikysiu, tad dabar nusitraukineju ir duodu is buteliuko. labai bijau kad per sita liga man pienukas nesibaigtu tik, nu bet jei pastoviai nusitraukinesiu arba jei iseis maitinsiu pati gal nesibaigs. tiek pergyvenu, nors ir suprantu kad ir nervintis yra negerai nu bet ...


O nemaitini atsigulusi? As nakti visada taip ir jegu nereikai ir netgi uzmiegu kartais.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 01 12, 11:44)
O nemaitini atsigulusi? As nakti visada taip ir jegu nereikai ir netgi uzmiegu kartais.


siuo klausimu mano maze super, ji vakare po plaukiojimo ispliurpia 260ml pienuko ir tada iki ryto miega, tad labai dziaugiuosi kad bent naktimis nereikai keltis. o atsigulus man niekaip neiseina maitint, kazkaip nepatogu.../
be to su tokiu zverisku apetitu, mano pienuko uztenka tik dviem pusryciams, ir vakarienei, o diena jau tenka primaitinti, tai jau pradejau duoti misinuka ir + tyreles...
Atsakyti
as irgi jau trecia diena sergu, bet vaistu tokiu nevartoju, maitinu MP.
kolkas pupa nesrega ir tikiuosi, kad nesusirks rolleyes.gif
Atsakyti
Pati sirgau ir gavau leidžiamus vaistus, tuomet mergaitės nemaitinau, o daviau užšaldytą pienelį, kitą kartą kai sirgau tai gėriau Ospamox ir tada maitinau, nes su visais konsultavausi ir leido, o kai gavau leidžiamų vaistų, tai maitinti nepatarė. Apie antibiotikus galima pasiskaityti internete, kuriuos vartojant galima maitinti, o kuriuos ne.
Atsakyti
kai as gripavau tai geriau hemeopatinius vaistukus nuo temperaturos ir maitinau, o kai temperatura virs 38 paracetamolis tinka ir nekenkia pienukui. Tik, kad va man beda buvo, baisiai bloga buvo. Kelias dienas valgyt negalejau, tai ir pienuko kokybe suprastejo. unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi sergu, skauda šiektiek gerklę ir kosiju.. vaistų negeriu, geriu daug arbatų aviečių stiebų ir pan.. vaikuti matinu kiek tik galiu, nes pienelio ir tai labai mažai teliko verysad.gif mažius sveikas, tikiuosi nesusirks smile.gif
Atsakyti
Sirgau ir aš, taip bloga buvo, kad ui ui. tai kol gulėjau paslika, vyras mažiuką prižiūrėjo, tik pakišdavo pažindyti.kadangi gulint man patogu maitinti, tai ir užsnausdavau bemaitindama. Bronchitas man buvo, tai be antibiotikų nepraslydau. o mažiui viskas ok, nesusirgo. nors bijojau labai, kad neapsikrėstų, kosėjau smarkiai.
Atsakyti
QUOTE(@lina @ 2010 01 11, 21:39)
Labukas visoms mamytems,
turiu klausima i kuri man nedelsiant reikia atsakymo, pries kelias dienas persalau ir kadangi dabar taip siaucia tas vadinamas kiaules gripo virusas labai bijau kad butent ji ir esu pasigavusi. Stengiuosi kuo toliau buti nuo savo mazyles, nuolatos nesioju kauke, bet kadangi neturiu kam palikti priziureti savo zuikio vis tiek tenka daugeli dalyku daryti paciai, nors ir kaip prastai jausciausi... Klausimas tas, ar galima maitinti vaika MP? Gaunu antibiotikus per vena + vitaminas c ir pan. Kiek snekejau su gydytojais sako kad nieko blogo nenutiks, kad tik labai nedidele doze vaistu pereina su MP ir kad mazylei nieko nuo to nenutiks, bet taip neramu kad siaubas. 3 dienas maitinau tik misinukais nes labai bijau duot savo pienuka, labai prasau patarkite kaip elgtis?????

Tik pagimdziusi ligoninej persalau. Man skyre antibiotiku. Su gyditojos leidimu maitinau vaika ir nesiojau kauke. Vaikas nesusirgo.
Atsakyti