Įkraunama...
Įkraunama...

Serganti mama :(

Sveikos mamytes smile.gif Norejau pasirasineti apie tokius dalykus kaip sergancios mamytes augina savo atzaleles... Na, kad butu aiskiau papasakosiu savo istorija. Kai buvau 8 men nescia man ivyko priepuolis, gydytojai spejo, kad epilepsijos, bet po gimdymo dariausi tyrimus, pasirodo - ne. Gimdziau rugsejo men, Vilniuje, taike epidura, pagimdziau, aciu Dievui, sveika suneli. Bet po gimdymo staiga pakilo kraujospudis, gulejau ligonineje su 220/120 spaudimu...geriau vaistus, teko nutraukti maitinima. svaigo galva, permusinejo sirdis, kuri ir dabar taip "dirba"...neseniai buvau vilniuje, pasirodo man sutrikes sirdies ritmas, dar laukia eile tyrimu... savijauta slyksti, vaikstau perbalus, issekus, "sukudus"...vaikutis labai prastai miega naktimis, isvargom ziauriai abu su vyru, be to, vyras iseina i darba ir lieku viena...truputi padeda uosviai (labai dekinga jiems smile.gif ), o mano tevukai gyvena toli. su tokia sveikata vaikuti ziauriai sunku auginti...ar yra tokiu mamyciu? kaip jus tvarkotes? kas jums padeda? kaip pabegat nuo blogu minciu? as buna taip uzsizliumbiu, kad, atrodo, cia pati pasaulio pabaiga...padekit man, maytes...
Atsakyti
Nors ir nesergu as pati nieko (tfu tfu tfu).Bet linkiu tau visko ko geriausio.stiprybes ir istvermes,isivaizduoju kaip tau sunku,laimei kad vaikutis sveikas 4u.gif drinks_cheers.gif Ir paciai sveikatos linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agni'85 @ 2007 03 12, 14:02)
Nors ir nesergu as pati nieko (tfu tfu tfu).Bet linkiu tau visko ko geriausio.stiprybes ir istvermes,isivaizduoju kaip tau sunku,laimei kad vaikutis sveikas  4u.gif  drinks_cheers.gif  Ir paciai sveikatos linkiu  mirksiukas.gif


aciu tau 4u.gif , buna, kad laikausi, bet buna, oiiii dienu...
Papildyta:
o api vaikuti...na, jis labai jau jautrus, manom, kad vis delto, tas mano priepuolis ji kazkaip paveike... krupcioja miegodamas, blaskosi... vesim pas neurologa tirtis...
Atsakyti
[quote=Dangutė,2007 03 12, 13:09]
aciu tau 4u.gif , buna, kad laikausi, bet buna, oiiii dienu...
Papildyta:
o api vaikuti...na, jis labai jau jautrus, manom, kad vis delto, tas mano priepuolis ji kazkaip paveike... krupcioja miegodamas, blaskosi... vesim pas neurologa tirtis...
[/qu
galiu tik įsivaizduoti, kaip tau su mažiuku sunku 4u.gif
o pas neurologą tai būtinai nueikit, bet nepergyvenkit, nes viskas bus gerai. skirs kokią raminančią mikstūrą ir tiek, mes nuo 2 mėn ją geriam ir nieko. ax.gif
įsivaizduoju, kad sunku, bet reikia pačiai stengtis būti ramesnei, nes mažykis viską jaučia.
laikykitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

galiu tik įsivaizduoti, kaip tau su mažiuku sunku 4u.gif
o pas neurologą tai būtinai nueikit, bet nepergyvenkit, nes viskas bus gerai. skirs kokią raminančią mikstūrą ir tiek, mes nuo 2 mėn ją geriam ir nieko. ax.gif
įsivaizduoju, kad sunku, bet reikia pačiai stengtis būti ramesnei, nes mažykis viską jaučia.
laikykitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]

Aciu ir tau smile.gif kazkaip apsiraminu kai parasot, patariat, ta as labai vertinu biggrin.gif na, o mano sveikata siandien irgi - net neklauskit... kas cia per nesamones...
Atsakyti
man po cezari taip blogai buvo. ir sirdele streikavo ir oro truko.
Atsakyti
Sveikos mamytes

As buvau susirgus kai mano mazuliui buvo 3 menesiai. Man buvo 40 temperatura, ir nezmoniskai skaudejo galva... Iskvietem greitaja, o ji nieko.. doh.gif Tik dave kaukia kad kai matinu mazuli uzsideciau. Kadagi pati maitinau tai vaistu ir neisrase..





user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onushkis: 24 liepos 2007 - 13:34
QUOTE(Dangutė @ 2007 03 12, 13:58)
Sveikos mamytes  smile.gif Norejau pasirasineti apie tokius dalykus kaip sergancios mamytes augina savo atzaleles... Na, kad butu aiskiau papasakosiu savo istorija. Kai buvau 8 men nescia man ivyko priepuolis, gydytojai spejo, kad epilepsijos, bet po gimdymo dariausi tyrimus, pasirodo - ne. Gimdziau rugsejo men, Vilniuje, taike epidura, pagimdziau, aciu Dievui, sveika suneli. Bet po gimdymo staiga pakilo kraujospudis, gulejau ligonineje su 220/120 spaudimu...geriau vaistus, teko nutraukti maitinima. svaigo galva, permusinejo sirdis, kuri ir dabar taip "dirba"...neseniai buvau vilniuje, pasirodo man sutrikes sirdies ritmas, dar laukia eile tyrimu... savijauta slyksti, vaikstau perbalus, issekus, "sukudus"...vaikutis labai prastai miega naktimis, isvargom ziauriai abu su vyru, be to, vyras iseina i darba ir lieku viena...truputi padeda uosviai (labai dekinga jiems  smile.gif ), o mano tevukai gyvena toli. su tokia sveikata vaikuti ziauriai sunku auginti...ar yra tokiu mamyciu? kaip jus tvarkotes? kas jums padeda? kaip pabegat nuo blogu minciu? as buna taip uzsizliumbiu, kad, atrodo, cia pati pasaulio pabaiga...padekit man, maytes...


sveika,
puikiai tave suprantu... sesta menesi nescia pradejau siaubingai dusti, pagulde i ligonine, leido vaistus i pilva nestuke.gif , dorai taip ir nepaaiskino, kas yra, vis sake trombai, kraujagysles... kai paskaiciau ligos istorijos israse diagnoze- nieko nesupratau. tiesa, gimdymas, aciu dievui, buvo labai sklandus ir greitas, neprireike jokiu nuskausminamuju, tiksliau- man nespejo ju suleisti rolleyes.gif (mazulis labai skubejo pamatyti mamyte ir teveli!), sunelis gime stiprus ir sveikas, nors ir 37 savaiciu, bet 3.5kg ir 53cm.
dabar jauciuosi taip pat sunkiai- tiesa, dustu maziau, taciau kai reikia ka nors sunkiau pakelti ar ilgiau vaikscioti- beda, o skalbimo masinos neturim, tampau kasdien senana "maliutka", sunelis sveria jau beveik 9kg, o vezimelio siaubingai bijo, vaiksciojam tik su kenguriuku, ir namie labai nori buti ant rankyciu, o dar tie nelemti 30kg, priaugti per nestuma, vis nekrenta, nors beveik nieko nevalgau, o judu visa diena... vis aspirina ryti reikia (krutim, deja, nemaitinu nuo 1 menesio, nes pienelis dingo...), skrandzio jau gaila.
o ir mazulis mano, kaip ir tavo, labai dirglus, verksniukas,- bent kokia nestumo metu persirgta liga kudikeli veikia, o cia ir dusulys, ir aukstas kraujospudis, ir tie vaistai i pilva- kai leisdavo, verkdavau, bet ne is skausmo, o is baimes, kad tik per giliai adatos neidurtu...
sunelio tetis dirba du darbus, grizta velai, taigi visa diena bunam tik mudu abudu su mano angeliuku... + gyvenam pas anyta, bet apie ja nieko gero negaliu pasakyti...
visko buna- ir nuovargio, ir nevilties asaru, na bet ka jau padarysi, kazkaip labiausiai
stengiuosi, kad mazulis sveikas ir laimingas butu...
laikykis, stiprybes tau! tikiuos, greit viskas pasikeis i geraja puse 4u.gif
o jei reiketu kokios nors pagalbos- rasyk i az, jei galesiu, butinai padesiu smile.gif
Atsakyti
Dangute, laikykis, tiesiog prasyk pagalbos is tevu, vyro. Pati nesergu jokia liga (aciu Dievui), bet mano labai gera drauge pagimdziusi po 3men suzinojo, kad serga veziu. Dabar jos suneliui jau beveik 3 metai, o ji vis dar kovoja su sia baisia liga, praejo daugybe chemoterapiju, nupjauta koja. jai visada padejo uosviai su vaikuciu, ir vyras jai labai padeda. Zinai, tik vaikas ir duoda jai jegu kovoti su liga, kokia baisi ji bebutu.
Atsakyti
QUOTE(sirdute @ 2007 07 25, 13:27)
Dangute, laikykis, tiesiog prasyk pagalbos is tevu, vyro. Pati nesergu jokia liga (aciu Dievui), bet mano labai gera drauge pagimdziusi po 3men suzinojo, kad serga veziu. Dabar jos suneliui jau beveik 3 metai, o ji vis dar kovoja su sia baisia liga, praejo daugybe chemoterapiju, nupjauta koja. jai visada padejo uosviai su vaikuciu, ir vyras jai labai padeda. Zinai, tik vaikas ir duoda jai jegu kovoti su liga, kokia baisi ji bebutu.

Ojej,kokiu nelaimiu zmonems buna cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Labukas visoms mamytems,
turiu klausima i kuri man nedelsiant reikia atsakymo, pries kelias dienas persalau ir kadangi dabar taip siaucia tas vadinamas kiaules gripo virusas labai bijau kad butent ji ir esu pasigavusi. Stengiuosi kuo toliau buti nuo savo mazyles, nuolatos nesioju kauke, bet kadangi neturiu kam palikti priziureti savo zuikio vis tiek tenka daugeli dalyku daryti paciai, nors ir kaip prastai jausciausi... Klausimas tas, ar galima maitinti vaika MP? Gaunu antibiotikus per vena + vitaminas c ir pan. Kiek snekejau su gydytojais sako kad nieko blogo nenutiks, kad tik labai nedidele doze vaistu pereina su MP ir kad mazylei nieko nuo to nenutiks, bet taip neramu kad siaubas. 3 dienas maitinau tik misinukais nes labai bijau duot savo pienuka, labai prasau patarkite kaip elgtis?????
Atsakyti
QUOTE(@lina @ 2010 01 11, 22:39)
Labukas visoms mamytems,
turiu klausima i kuri man nedelsiant reikia atsakymo, pries kelias dienas persalau ir kadangi dabar taip siaucia tas vadinamas kiaules gripo virusas labai bijau kad butent ji ir esu pasigavusi. Stengiuosi kuo toliau buti nuo savo mazyles, nuolatos nesioju kauke, bet kadangi neturiu kam palikti priziureti savo zuikio vis tiek tenka daugeli dalyku daryti paciai, nors ir kaip prastai jausciausi... Klausimas tas, ar galima maitinti vaika MP? Gaunu antibiotikus per vena + vitaminas c ir pan. Kiek snekejau su gydytojais sako kad nieko blogo nenutiks, kad tik labai nedidele doze vaistu pereina su MP ir kad mazylei nieko nuo to nenutiks, bet taip neramu kad siaubas. 3 dienas maitinau tik misinukais nes labai bijau duot savo pienuka, labai prasau patarkite kaip elgtis?????



Butinai maitinkite vaikuti, nes taip jis gaus antikuniu. Tai pades nesusirgti arba prasirkti labai lengvai.
Atsakyti