Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

sveikutes.gal priimsit ir mane i sita tema 4u.gif o neziurit laiko kada sejat,pvz delcia dabar sako sakniniams gerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pjehaxxx @ 2010 02 06, 18:26)
sveikutes.gal priimsit ir mane i sita tema 4u.gif o neziurit laiko kada sejat,pvz delcia dabar sako sakniniams gerai? g.gif

Ne dar nesėju, pabaigoje vasario bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi manau petunijas seti gale vasario,o daigus surfiniju irgi.. rolleyes.gif o svyranciu petuniju daigus geriau seti kelis g.gif arba maisyti su kitom gelytem..pameginsiu. bigsmile.gif seip tik surfinijuas daigais auginau daug metu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Akaisa @ 2010 02 03, 21:53)
aciuks.gif  nesu sejus,visad pirkdavau daigelius is mugiu,siemet nutariau pabandyt paset is surinktu seklyciu  ax.gif

Iš surinktų nieko gero nesigaus schmoll.gif todėl kad jos kryžminasi ir tikrai nebūna tokios pačios nuo kokio augalo rinkot sėklas.
Papildyta:
QUOTE(Lali @ 2010 02 05, 15:31)
Nusipirkau galybe seklu smile.gif Vienas is maksimos, kitas is zalios stoteles smile.gif visos ale svyrancios smile.gif dar man prireike siu

http://www.e-seklos....avender_wave_f1

o prireike pabandyti smile.gif ar tikrai jau jos tokios superines. Va tik durna klausima turiu smile.gif O visa si kupeta (kuri seklu foto parodyta) ir gaunasi is tu visu 10 seklu, ar cia is vienos seklos...  g.gif

Tikrai iš vienos sėklytės. Mano paraše yra daug surfinijų nuotraukų ir visos išaugintos iš vieno daigelio. Tik jį reikia tinkamai pagenėti.
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 02 05, 22:24)
Aš taip pat iš tos parduotuvės pirkau  ax.gif

Per kiek laiko atsiunčia sėklas?
Papildyta:
QUOTE(karalyste @ 2010 02 06, 16:12)
Lauksim isdykeles konsultacijos kiek reikia daigiuku i 21cm vazoneli isodinti g.gif

Atsakiau dar nedaskaičiusi biggrin.gif Taip, sodinu tik vieną daigą, net jei sodinu į 25 cm vazoną. Kuo vazonas didesnis, tuo geriau auga. Beje, surfinijos labai gražiai auga pasodintos ir ne vazone, o tiesiog žemėje.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 06, 23:14)
Iš surinktų nieko gero nesigaus  schmoll.gif todėl kad jos kryžminasi ir tikrai nebūna tokios pačios nuo kokio augalo rinkot sėklas.


g.gif keista,kaimynka visad is surinktu seklu sodina,tik kartais spalva kita buna,nei pernykscios. Na pabandysiu mirksiukas.gif nesigaus,tai nesigaus tongue.gif as pelargoniju myletoja,tos tai is prilauzytu stiebeliu subujoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 07, 00:14)

Per kiek laiko atsiunčia sėklas?
.


as neseniai parsisiunciau is sios parduotuveles, po pinigu pervedimo gavau po 2 dienu thumbup.gif ir tiesiai i namus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 07, 01:14)

Per kiek laiko atsiunčia sėklas?

Per dvi dienas (atnešė į namus ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 07, 01:14)

Tikrai iš vienos sėklytės. Mano paraše yra daug surfinijų nuotraukų ir visos išaugintos iš vieno daigelio. Tik jį reikia tinkamai pagenėti.


Na ir grožiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 07, 13:46)
Per dvi dienas (atnešė į namus  ax.gif )
Papildyta:

Na ir grožiai  thumbup.gif

Pasžiūrėjau ir aš , tikrai gražu, bet nejau jos visos iš daigų priaugintos, tai manau sėklų jų yra,tai daigai iš kur atsiranda , mano galva taip mano g.gif
Atsakyti
ant kai kuriu seklu surfinijas uzvadina svyrancios petunijos, jei neklystu blush2.gif
Papildyta:
cit.: "Surfinia, caskadia, supertunia, calibrachoa, superbells, tiny tunia ir kt. petunijų šeimai priklausančios rūšys, dažniausiai buityje vadinamos surfinijų vardu. Tai greitai augančios, stipriai besišakojančios, labai gausiai žydinčios balkonų gėlės" - cia is vieno straipsnio ka tik perskaiciau ax.gif gal reik seklu butent ne su pavadinimu "surfinijos" ieskot g.gif

Gal kam pravers, palankus metas seti petunijas, surfinijas vasario 18-19 d., pati irgi laukiu siu dienu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 07 vasario 2010 - 13:01
O matėte kas nors šios dienos Derliaus kraitė?Šiltnamiuose Kėdainių jau daigelius persodinėja petunijų,surfinijų. g.gif
Atsakyti
nežinau ar čia buvo kartojama laida, bet prieš dvi savaites buvusioj laidoj kėdainių šiltnamio adarbuotoja minėjo, kad gruodžio mėnesį daigelius šaknydino ax.gif

Bepigu jiems, kai ir šildomi tie šiltnamiai ir apšvietimas įrengtas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 07, 15:31)

Bepigu jiems, kai ir šildomi tie šiltnamiai ir apšvietimas įrengtas tongue.gif

drinks_cheers.gif Mums apie tai tik pasvajoti doh.gif , todėl ir galvojame apie sėjimą ax.gif
Atsakyti