Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(jediara @ 2010 02 05, 23:24)
Aš taip pat iš tos parduotuvės pirkau  ax.gif

Kada sėsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 06, 00:26)
Kada sėsi  g.gif

Per "ilgąjį" savaitgalį žadu ax.gif O pati kada sėsi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 05, 23:29)
Per "ilgąjį" savaitgalį žadu  ax.gif  O pati kada sėsi?  g.gif

Galvojau rytoj sėti , bet susuko galvą ši žiema, ar neišstyps anksti pasėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 06, 00:33)
Galvojau rytoj sėti , bet susuko galvą ši žiema, ar neišstyps anksti pasėjus g.gif

To aš ir bijau rolleyes.gif , nes pavasaris visai neskuba pas mus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 05, 23:34)
To aš ir bijau  rolleyes.gif , nes pavasaris visai neskuba pas mus  doh.gif

Pernai sėjau vasario pabaigoje, buvo pats tas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 06, 00:35)
Pernai sėjau vasario pabaigoje, buvo pats tas schmoll.gif

Pernai man užaugino daigelius mama, tai net nežinau, kada ji sėjo. Galvojau, kad apie vasario 15 d. pats laikas, bet jei "išstyptų", tai tikrai būtų gaila verysad.gif Dabar savaitę reikės galvoti, ką daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 05, 23:39)
Pernai man užaugino daigelius mama, tai net nežinau, kada ji sėjo. Galvojau, kad apie vasario 15 d. pats laikas, bet jei "išstyptų", tai tikrai būtų gaila  verysad.gif  Dabar savaitę reikės galvoti, ką daryti  doh.gif

Aš manau kad reikia dar palaukti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 06, 01:04)
Aš manau kad reikia dar palaukti verysad.gif

Tikriausiai verysad.gif
Atsakyti
O as vakar jau pasejau 20 seklyciu, na ziuresiu kas bus....
Atsakyti
o as galvoju... na jei ir dabar pasesiu.. bet tarkime laikysiu ant palanges - sviesos turetu pakakti, tai gal neisstyps... g.gif
cia as save gal guodziu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 02 05, 22:24)
Aš taip pat iš tos parduotuvės pirkau  ax.gif



va tik nezinau ar paskui i viena didesni vazona kisti viena daiga, ar kelis, kad tokia konkreti kupeta butu..

as tiesa sakant pernai pirkau is maximos po 25-30 Lt jau dideles. Kupetos buvo galingos, zydejo visa vasara, ankstyva rudeni.. visi labai gyre.. nes kaip reikalas bujojo. Tiesa, pastebejau, viena buvo didesniame vazone, kita mazesniame. Tai ta, kur didesniame, tai ta nerealiai vare..... aisku.. ir trasu negailejau. Viena drauge net pakraupusi buvo, kokiais as kiekiais ten tresiau.. bet kad nekenke.. smile.gif net atvirksciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lali: 06 vasario 2010 - 15:50
QUOTE(Lali @ 2010 02 06, 15:49)
o as galvoju... na jei ir dabar pasesiu.. bet tarkime laikysiu ant palanges - sviesos turetu pakakti, tai gal neisstyps...  g.gif
cia as save gal guodziu smile.gif

va tik nezinau ar paskui i viena didesni vazona kisti viena daiga, ar kelis, kad tokia konkreti kupeta butu..


ne-a, palangės šviesos tikrai neužtenka.

berods po tris daigus sodina į vieną vazoną ( standartinį, ~21cm diametro). Išdykėlė profesionaliai tuo užsiima, tai patikslins.
Atsakyti
Lauksim isdykeles konsultacijos kiek reikia daigiuku i 21cm vazoneli isodinti g.gif
Atsakyti