Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(smileja @ 2010 02 02, 12:51)
o tu jau paskaičiavai sėklytes, tikrai 10?  biggrin.gif nes pas mane parašyta ant pakuočių, kad po 10 sėklų pakuotėj, tai vienos spalvos pasirodo 11 sėklų, o kitoj net 13 pridėta bigsmile.gif  thumbup.gif
Ir turėtų išaugti, jei viską gerai darysi smile.gif plius šitos brangesnės sėklos tikrai manau gerai sudygsta.
aš pirkau porą metų, o pernai pati sėjau, tai skirtumas akivaizdus, pačios sėtos nepalyginamai gražesnės drinks_cheers.gif

dar neskaičiavau schmoll.gif net nepagalvojau, kad gali daugiau būti ax.gif reikės suskaičiuoti smile.gif

Sėsiu gal savaitgalį, labai jau spirgu blush2.gif
Atsakyti
Šiais metais ir aš nusprendžiau pati augint gėlytes ax.gif nors esu bandžiusi sėti, tai 2 metus nieko nesigavo unsure.gif kažko nemokėjau, tai gal šiais pavyks ax.gif kai pirkau sėklas, tai įsivaizdavau, kad surfinijos bus, o parsinešusi namo pamačiau, kad petunijas nusipirkau blush2.gif bet gal užaugs kas nors g.gif
Tai ir aš bandysiu apie vasario vidurį sėt smile.gif
Atsakyti
surfinijų sėklų net nebūna, jos dauginasi 'viršūnėlėmis' 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 03, 17:34)
surfinijų sėklų net nebūna, jos dauginasi 'viršūnėlėmis'  4u.gif

Ant mano pirktų pakelių parašyta "petunijos-surfinijos" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 02, 14:59)
Sakykit, jūs jau turite patirties petunijų auginime iš sėklų.

Gal galite parašyti, kas kada sėjote ir kokius rezultatus turėjote, nes radau labi skirtingos informacijos: vieni rašo, kad geriau sodinti sausio pab., kiti - vasario pradžioje, o dar kiti - vasario pab arba sausio pradžioje. Tai kada iš  tiesų geriau sėti? g.gif

Gėles auginu apie 15 metų. Tai mano verslas.
Surfinijas daigeliais pradedu dauginti jau nuo sausio mėnesio, bet aš auginu šiltnamyje. Kambary buna per šilta ir per mažai šviesos tokiu metų laiku. Manau, kad auginant kambaryje, daigelių pirkti anksčiau kaip kovo mėnesį neverta. Petunijas sėju apie vasario vidurį.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 03, 20:44)
Gėles auginu apie 15 metų. Tai mano verslas.
Surfinijas daigeliais pradedu dauginti jau nuo sausio mėnesio, bet aš auginu šiltnamyje. Kambary buna per šilta ir per mažai šviesos tokiu metų laiku. Manau, kad auginant kambaryje, daigelių pirkti anksčiau kaip kovo mėnesį neverta. Petunijas sėju apie vasario vidurį.

o tai mums namuose irgi patartumet vasario vidury set g.gif ar veliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 03, 19:34)
surfinijų sėklų net nebūna, jos dauginasi 'viršūnėlėmis'  4u.gif

o paklauskit parduotuvėj ir paduos, bet tikrai yra tokių, kurių sėklų nebūna.

Papildyta:
QUOTE(Akaisa @ 2010 02 03, 21:06)
o tai mums namuose irgi patartumet vasario vidury set  g.gif  ar veliau  g.gif

Net nežinau kaip patarti g.gif Priklauso nuo metų, bet aš manau, kad kovo pačiom iprmom dienom. Sudygti gėlytės sudiks ir anksti pasėtos, bet kai jom truks šviesos, pradės stypti į viršų. Gležnus daigelius labiau puola diegavirtė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 03 vasario 2010 - 21:22
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 03, 21:20)
o paklauskit parduotuvėj ir paduos, bet tikrai yra tokių, kurių sėklų nebūna.

Papildyta:

Net nežinau kaip patarti  g.gif Priklauso nuo metų, bet aš manau, kad kovo pačiom iprmom dienom. Sudygti gėlytės sudiks ir anksti pasėtos, bet kai jom truks šviesos, pradės stypti į viršų. Gležnus daigelius labiau puola diegavirtė.

aciuks.gif nesu sejus,visad pirkdavau daigelius is mugiu,siemet nutariau pabandyt paset is surinktu seklyciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 02 03, 19:44)
Gėles auginu apie 15 metų. Tai mano verslas.
Surfinijas daigeliais pradedu dauginti jau nuo sausio mėnesio, bet aš auginu šiltnamyje. Kambary buna per šilta ir per mažai šviesos tokiu metų laiku. Manau, kad auginant kambaryje, daigelių pirkti anksčiau kaip kovo mėnesį neverta. Petunijas sėju apie vasario vidurį.

Praeitais metai nusipirkau seklas svyranciu petuniju( taip buvo parasyta ant pakelio)o jos visai nesvyre tik stovejo kaip kariai verysad.gif . Kaip padaryti kad jos svyrtu? g.gif
Atsakyti
Nusipirkau galybe seklu smile.gif Vienas is maksimos, kitas is zalios stoteles smile.gif visos ale svyrancios smile.gif dar man prireike siu

http://www.e-seklos....avender_wave_f1

o prireike pabandyti smile.gif ar tikrai jau jos tokios superines. Va tik durna klausima turiu smile.gif O visa si kupeta (kuri seklu foto parodyta) ir gaunasi is tu visu 10 seklu, ar cia is vienos seklos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2010 02 05, 15:31)
O visa si kupeta (kuri seklu foto parodyta) ir gaunasi is tu visu 10 seklu, ar cia is vienos seklos...  g.gif

iš 10 sėklų - 10 kupetų turi būti biggrin.gif

aš šio gamintojo sėklas šiemet ir pirkau, tik kitų spalvų pas mane smile.gif beja, pakiuke daugiau pridėta nei kad rašoma thumbup.gif jau pasisėjau dalį, kitas sėsiu vėliau truputį, šiaip palyginimui taip paeksperimentuosiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 05 vasario 2010 - 15:39
Aš taip pat iš tos parduotuvės pirkau ax.gif
Atsakyti