Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

O as siemet labai galvoju, ar verta man is seklu augintis. Nes pernai buvau prisisejusi, bet tie mano daigeliai buvo toks vienas ilgas stiebas ir po kelias sakeles is sonu. Gal per daug gailejau ir per mazai skabiau virsune...Tai va ir abejoju, ar siemet sugebesiu dailiu ir stipriu daigeliu uzsiauginti...
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2010 02 01, 15:41)
O as siemet labai galvoju, ar verta man is seklu augintis. Nes pernai buvau prisisejusi, bet tie mano daigeliai buvo toks vienas ilgas stiebas ir po kelias sakeles is sonu. Gal per daug gailejau ir per mazai skabiau virsune...Tai va ir abejoju, ar siemet sugebesiu dailiu ir stipriu daigeliu uzsiauginti...

hm, keista g.gif nes aš vos tik kelias viršūnes palyginimui nuskabiau, bet jokio skirtumo nepastebėjau, šakojosi ir skabytos ir neskabytos gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 01 21, 21:14)
MamaEgle, o tu paieškok surfinijų sėklų "Žalioj stotelėj" arba Schetelinge - tikrai rasi. Aš maximoj niekada jokių sėklų neperku

Jau nusipirkau thumbup.gif trijų rūšių, Schetelinge. Vienos auga 60 c,m, kitos - 1 m thumbup.gif dar gavau pilnavidurių petinijų, bet jos mažesnio ūgio, bet rasiu kur pasodinti. Ir perspėjo, kad petuniojos daugiau lepio, nemėgsta lietaus, vėjo, geriau surfinijas sodinti. Na, bus matyt kaip užaugs.

QUOTE(smileja @ 2010 02 01, 12:31)
Sveikos smile.gif

Na ar sėjot jau kuri petunijas?

Šiandien jau nusipirkau sėklyčių, vokiškų, 10 sėklų 11 lt kainavo, nebandžiau dar tokių sėti, pažiūrėsim kas išaugs.

maniškės 10 sėklų - 13 litų ax.gif bet jei išaugs tai labiau apsimoka nei daigus pirkti ax.gif
Atsakyti
Aš tik sėsiu,kiek metų pirkdavau daigelius, ir nesu turėjusi tokių,kokias pati pasisėjau, jau esu irgi nusipirkus sėklas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2010 02 01, 23:27)
maniškės 10 sėklų - 13 litų  ax.gif  bet jei išaugs tai labiau apsimoka nei daigus pirkti  ax.gif

o tu jau paskaičiavai sėklytes, tikrai 10? biggrin.gif nes pas mane parašyta ant pakuočių, kad po 10 sėklų pakuotėj, tai vienos spalvos pasirodo 11 sėklų, o kitoj net 13 pridėta bigsmile.gif thumbup.gif
Ir turėtų išaugti, jei viską gerai darysi smile.gif plius šitos brangesnės sėklos tikrai manau gerai sudygsta.

QUOTE(satanele @ 2010 02 02, 07:50)
Aš tik sėsiu,kiek metų pirkdavau daigelius, ir nesu turėjusi tokių,kokias pati pasisėjau, jau esu irgi nusipirkus sėklas thumbup.gif

aš pirkau porą metų, o pernai pati sėjau, tai skirtumas akivaizdus, pačios sėtos nepalyginamai gražesnės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sakykit, jūs jau turite patirties petunijų auginime iš sėklų.

Gal galite parašyti, kas kada sėjote ir kokius rezultatus turėjote, nes radau labi skirtingos informacijos: vieni rašo, kad geriau sodinti sausio pab., kiti - vasario pradžioje, o dar kiti - vasario pab arba sausio pradžioje. Tai kada iš tiesų geriau sėti? g.gif

Labai laukių jūsų atsakymų
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 02, 14:59)
Sakykit, jūs jau turite patirties petunijų auginime iš sėklų.

Gal galite parašyti, kas kada sėjote ir kokius rezultatus turėjote, nes radau labi skirtingos informacijos: vieni rašo, kad geriau sodinti sausio pab., kiti - vasario pradžioje, o dar kiti - vasario pab arba sausio pradžioje. Tai kada iš  tiesų geriau sėti? g.gif

Labai laukių jūsų atsakymų

išsivesk viduriuką ir nuspręsk biggrin.gif aš sėsiu pirmoj vasario pusėj, gal ant dienų jau visai. Pernai sėjau irgi man rodos pirmoj vasario pusėj, tai kiek pamenu gegužės pabaigoj jau persodinau į lovelius gan nemažas su pirmais keliais žiedais smile.gif o išneštos į balkoną paskui labai greit subujojo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 02, 16:59)
Sakykit, jūs jau turite patirties petunijų auginime iš sėklų.

Gal galite parašyti, kas kada sėjote ir kokius rezultatus turėjote, nes radau labi skirtingos informacijos: vieni rašo, kad geriau sodinti sausio pab., kiti - vasario pradžioje, o dar kiti - vasario pab arba sausio pradžioje. Tai kada iš  tiesų geriau sėti? g.gif

Labai laukių jūsų atsakymų


O tu pabandyk po kelias sėkliukes įvairiu laiku pasėt. Kitąmet jau tikrai žinosi 4u.gif . Manau, kad gėlytės skirtinguose namuose skirtingai auga, nevienodai šilumos ir šviesos gauna. Pas mane vėsu ir šviesu ant palangių, tai aš jau pasėjau pirmą partiją, kitas vėliau sėsiu. O jei namie šilta, tai ko gero anksti dar.
Atsakyti
4u.gif as surfinijas auginu is daigu ,gal jau 6-7 metai. smile.gif jos puikios,uzbujoja! bigsmile.gif tik ,aisku,prieziuros reikia...nepaliksi taip..na,o petunijos:jei lauke sodinot,jos pacios dauginasi,nebent isravesit.o is daigu isauginu fantastiskas surfinijas bigsmile.gif tik daznai po to vejai apgadina... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 02, 17:13)
4u.gif as surfinijas auginu is daigu ,gal jau 6-7 metai. smile.gif jos puikios,uzbujoja! bigsmile.gif tik ,aisku,prieziuros reikia...nepaliksi taip..na,o petunijos:jei lauke sodinot,jos pacios dauginasi,nebent isravesit.o is daigu isauginu fantastiskas surfinijas bigsmile.gif tik daznai po to vejai apgadina... verysad.gif

Gal parodysit foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 02, 16:59)
Sakykit, jūs jau turite patirties petunijų auginime iš sėklų.

Gal galite parašyti, kas kada sėjote ir kokius rezultatus turėjote, nes radau labi skirtingos informacijos: vieni rašo, kad geriau sodinti sausio pab., kiti - vasario pradžioje, o dar kiti - vasario pab arba sausio pradžioje. Tai kada iš  tiesų geriau sėti? g.gif

Labai laukių jūsų atsakymų

Aš sėsiu vasario viduryje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 02, 20:16)
Aš sėsiu vasario viduryje  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti