Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(GAPO @ 2010 05 03, 09:19)
Į žemę, Smileja.
Taip, Digle, jos iškart atsigauna, kai gauna daugiau vietos. smile.gif



Tai ir aš greitai žiedeliais džiaugsiuos thumbup.gif n Šiais metais pirma karta sodinau
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 03, 10:36)
Sveikos,
o kur žadi laikyti? Norėčiau ir aš jau persodinti, bet nenoriu tampyti lovelių iš balkono į kambarį prieš naktį g.gif

Dar tempsiu į kambarį  karsta.gif (bet jau kaip atsibodo  doh.gif )


Nauja tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 03 gegužės 2010 - 20:02
Dar šitą reikia baigti ax.gif
aš ir jau laukiu kada mano žiedus kraus
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 05 04, 00:00)

Aš taip pat ax.gif Taip ilgu savo žiedelių laukti, dar kitais metais pirkdavau ir žydinčių, o dabar reikės sulauktį savų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 04, 06:53)
Aš taip pat  ax.gif Taip ilgu savo žiedelių laukti, dar kitais metais pirkdavau ir žydinčių, o dabar reikės sulauktį savų  rolleyes.gif


Aš ur laukiu žiedukų drinks_cheers.gif ir apskritai laukiu pavasario ir lauke, ir gyvenime cool.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
mano petunijos dygsta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet tik kolkas is vieno pakelio.. kitos dar neauga

visos zieduku jau laukiat, o as kad isdygo dziaugiuos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 05 04, 08:49)
ir apskritai laukiu pavasario ir lauke, ir gyvenime  cool.gif

aš irgi drinks_cheers.gif

nebeiškenčiau, persodinau ir aš savo petunijas į lovelius ax.gif vakar vieną lovelį palikau lauke per naktį ir nieko išgyveno puikiai, tik šiandien įnešiau namo, nes vėjas didelis doh.gif sėdėsiu daba loveliais apsikrovus doh.gif
Atsakyti
as savo gelytes vis dar nesioju,ryte i laukuti,vakare namucio tongue.gif kaimynai manau galvoja jog ta susipykus su protu biggrin.gif biggrin.gif pas mus tokie senebrniai cia gyvena,tai nesistebeciau,o ir siaip sioj saly tokie dalykai nelabai suprantami,kaip geliu daiginimas,sodinimas..geriau viska nusipirkti doh.gif labai tikejausi pirmu ziedeliu ant dukrytes gimtadienio,bet matau teks paluketi dar,nors lyg kazka jau sukrove wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaciusss: 04 gegužės 2010 - 14:17
QUOTE(Kaciusss @ 2010 05 04, 15:16)
as savo gelytes vis dar nesioju,ryte i laukuti,vakare namucio tongue.gif  kaimynai manau galvoja jog ta susipykus su protu biggrin.gif

lotuliukas.gif

pas mane pirmi žiedai jau sukrauti keletą savaičių, bet kaip nesiskleidžia taip nesiskleidžia doh.gif ryškiai trūksta saulės..
Atsakyti
o as biski avansu. As pastebejau, kad i liepos pabaiga, rugpjuti mano petunijas visada uzpuola miltlige. Ar esat isbandziusios kokias prevencines priemones? Gal purksti nuo liepos kokiu vandeniu su peroksidu?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti