Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(mamaEgle @ 2010 01 20, 23:02)
O šiandien maximoj mačiau petunijų sėklas, 1,29 pokelis, bet ženkliuke kuriame nurodytas aukštis parašyta 20-25 cm, tai čia kažkokios žemaūgės bus jos  g.gif

tai greičiausiai bus paprastos, stačios ir viduje daug daug smulkių sėklyčių. Aš turiu nuo pernai tokių sėklyčių, ant pakelio parašyta balkoninės petunijos, sėjau jas pernai irgi, sudygo neblogai, išaugo gražios, įvairių spalvų žiedais, bet balkone jos visai nesižiūrėjo, pasiūliau kaimynėms, tai sudėjo vazonus į kašikus pintus ir pakabino prie namo, visai neblogai atrodė smile.gif

O tos sėklytės, kur brangiai kainuoja, tai pakiuke būna nuo šešių iki gal dešimt sėklyčių tik mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 01 21, 07:29)
tai greičiausiai bus paprastos, stačios ir viduje daug daug smulkių sėklyčių. Aš turiu nuo pernai tokių sėklyčių, ant pakelio parašyta balkoninės petunijos, sėjau jas pernai irgi, sudygo neblogai, išaugo gražios, įvairių spalvų žiedais, bet balkone jos visai nesižiūrėjo, pasiūliau kaimynėms, tai sudėjo vazonus į kašikus pintus ir pakabino prie namo, visai neblogai atrodė smile.gif

O tos sėklytės, kur brangiai kainuoja, tai pakiuke būna nuo šešių iki gal dešimt sėklyčių tik mirksiukas.gif

greičiausiai tos pačios smile.gif buvo trijų rūšių, viena iš jų balkoninės, bet ant visų trijų pokelių užrašytas mažas jų ūgis. Sakiau jei iki kitų parduotuvių nenuvažiuosiu, tai, paskutinę dieną prieš išvažiuojant, pirksiu šitas. Bet noriu krentančių, man jos gražiau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 01 19, 20:06)
o kas sejo is savo rinktu seklu- ar isaugo kas?


Pamenu vienais metais buvau pasisėjusi surfinijų tų kur pakelyje po 10 sėklyčių būna.Buvo labai gražios.Tuomet prisirinkusi jų sėklų kitais metais pasėjau. Ir ką jūs manote?Nors prieš tai sėtos buvo vienspalvės, kitais metais jos žydėjo visokiausiomis spalvomis ir grožiu visai neprilygo prieš tai turėtoms.
Atsakyti
QUOTE(Aiste @ 2010 01 20, 23:38)
Aciu satanele reikes ir man ten uzsukt. Siandien nupirkau viena pokeli vokisku,bet brangokos (13L.)  doh.gif

Aš irgi nepigiai mokėjau, 10 sėklų , ar 9 lt , bet sudygo visos 10 thumbup.gif
nerinkau ir aš iš jų sėklų, nusipirkau jau šiemet vėl tokias pačias, bet galvoju, gal spalva skirsis g.gif , pas mane rašo 90-100cm, ilgio
Aiste , nesigailėsi kad sumokėjai tiek, bet būsi garantuota kad sudygs visos, ir augs gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dais @ 2010 01 21, 11:48)
Pamenu vienais metais buvau pasisėjusi surfinijų tų kur pakelyje po 10 sėklyčių būna.Buvo labai gražios.Tuomet prisirinkusi jų sėklų kitais metais pasėjau. Ir ką jūs manote?Nors prieš tai sėtos buvo vienspalvės, kitais metais jos žydėjo visokiausiomis spalvomis ir grožiu visai neprilygo prieš tai turėtoms.

Jei seklos buvo hibridines,tai taip ir turejo but-atsigime jusu augaliukai i prosenelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dais @ 2010 01 21, 11:48)
Pamenu vienais metais buvau pasisėjusi surfinijų tų kur pakelyje po 10 sėklyčių būna.Buvo labai gražios.Tuomet prisirinkusi jų sėklų kitais metais pasėjau. Ir ką jūs manote?Nors prieš tai sėtos buvo vienspalvės, kitais metais jos žydėjo visokiausiomis spalvomis ir grožiu visai neprilygo prieš tai turėtoms.

thumbup.gif
Išbandysiu ir aš šiais metais iš savo pririnktų sėklyčių sėti petunijas. Dabar jau tikėsiuosi kad bus dar gražesnės nei praėjusiais metais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2010 01 21, 09:43)
Sakiau jei iki kitų parduotuvių nenuvažiuosiu, tai, paskutinę dieną prieš išvažiuojant, pirksiu šitas. Bet noriu krentančių, man jos gražiau atrodo.

MamaEgle, o tu paieškok surfinijų sėklų "Žalioj stotelėj" arba Schetelinge - tikrai rasi. Aš maximoj niekada jokių sėklų neperku
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 01 21, 21:14)
MamaEgle, o tu paieškok surfinijų sėklų "Žalioj stotelėj" arba Schetelinge - tikrai rasi. Aš maximoj niekada jokių sėklų neperku

Ačiū 4u.gif Būtinai atip ir padarysiu. Šią savaitę laikau paskutinius egzaminus ir turėsiu laisvo laiko iki išvažiavimo. Jau pažiūrėjau kur yra parduotuvės, tai jei nebus taip šalta, daugiau spėsiu apibėgti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2010 01 22, 00:14)
MamaEgle, o tu paieškok surfinijų sėklų "Žalioj stotelėj" arba Schetelinge - tikrai rasi. Aš maximoj niekada jokių sėklų neperku

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Na ar sėjot jau kuri petunijas?

Šiandien jau nusipirkau sėklyčių, vokiškų, 10 sėklų 11 lt kainavo, nebandžiau dar tokių sėti, pažiūrėsim kas išaugs.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 02 01, 15:31)
Sveikos smile.gif

Na ar sėjot jau kuri petunijas?

Šiandien jau nusipirkau sėklyčių, vokiškų, 10 sėklų 11 lt kainavo, nebandžiau dar tokių sėti, pažiūrėsim kas išaugs.

Labas, as tai jau smile.gif Kadangi ne LT gyvenu, o Vengrijoje, tai manau,kad man anksciau reik susigriebt ta padaryt. Pasejau 28 d., seklyciu nedaug turejau -vienos rusies 10 ir kitos panasiai, pridengiau plevele, bet tas nesutrukde kazkuriai is mano kaciu uzsokt patikrint,kas ir kaip yra, ar gerai yra lotuliukas.gif Belieka stebet, ar bebus gerai,ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 02 01, 15:16)
Belieka stebet, ar bebus gerai,ar ne  biggrin.gif

na jei nieko ten nepaliko, tai gal bus gerai lotuliukas.gif aš gal ant dienų irgi sėsiu, baisiai jau noriu rolleyes.gif
Atsakyti