Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(pukiota @ 2010 05 01, 22:36)
Maniskes jau prazydo... wub.gif



Kada sodinote? beje mergaites,kaip skabyti tas virsuneles,nesuprantu visai nuskinti? blink.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir as prie petunijų auginimo. Patirties auginime neturiu visai. Pirmi metai kaip pabandžiau pasėti petunijas. Didesnes esu išsodinusi į atskirus indelius tačiau jos pas mane nesišakoję, o tysta į viršų. Patarkite ką daryti, kad nebūtų ištyse. Kitos kurios mažesnės tai neauga stovi vietoje. Kokiom trašom jas trešiate (spec petunijoms)? Lauksiu atsakymo nes gaila žiūrėti į jas.
Atsakyti
QUOTE(rena78 @ 2010 05 01, 21:25)
Prisijungiu ir as prie petunijų auginimo. Patirties auginime neturiu visai. Pirmi metai kaip pabandžiau pasėti petunijas. Didesnes esu išsodinusi į atskirus indelius tačiau jos pas mane nesišakoję, o tysta į viršų. Patarkite ką daryti, kad nebūtų ištyse. Kitos kurios mažesnės tai neauga stovi vietoje. Kokiom trašom jas trešiate (spec petunijoms)? Lauksiu atsakymo nes gaila žiūrėti į jas.

aš tręšiu su trąšomis "Gabija", kurios skirtos žydinčioms gėlėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TeQuiLa: 02 gegužės 2010 - 08:05
QUOTE(rena78 @ 2010 05 01, 23:25)
Prisijungiu ir as prie petunijų auginimo. Patirties auginime neturiu visai. Pirmi metai kaip pabandžiau pasėti petunijas. Didesnes esu išsodinusi į atskirus indelius tačiau jos pas mane nesišakoję, o tysta į viršų. Patarkite ką daryti, kad nebūtų ištyse. Kitos kurios mažesnės tai neauga stovi vietoje. Kokiom trašom jas trešiate (spec petunijoms)? Lauksiu atsakymo nes gaila žiūrėti į jas.

maniskes kai nesisakojo,nugnybau virsunes ir iskart pradejo leist lapukus is kiekvienos pazasteles thumbup.gif Pirma,pabandyk vieno daigelio nugnybt,paziurek ar sakosis? manau kad turetu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORDI: 02 gegužės 2010 - 10:36
aš jau antrą kart nugnybiau tas viršūnėles...kaži ar...gerai padariau,ar šakosis dar? blush2.gif
Atsakyti
aš tai galvoju turbūt negbnysiu.. nu kad žiūriu tiek jos pačios šakojas į šonus, iš pažąstėlių matos kad kalas šakutės, tai gal nereikis g.gif
bet mane tai neramina tos persodintos, visai neauga, o tos kur paliko kelios vienamvazone, tai labai gerai auga g.gif
Atsakyti
Šiandien saviškes persodinau į lovelius rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(jediara @ 2010 05 02, 22:36)
Šiandien saviškes persodinau į lovelius  rolleyes.gif

o kur žadi laikyti? Norėčiau ir aš jau persodinti, bet nenoriu tampyti lovelių iš balkono į kambarį prieš naktį g.gif
Atsakyti
Na nežinau, gal blogai padariau, bet susodinau dalį petunijų vakar lauke. Kaip bus taip. Jau pabodo apkrautos palangės.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 05 03, 10:12)
Na nežinau, gal blogai padariau, bet susodinau dalį petunijų vakar lauke. Kaip bus taip. Jau pabodo apkrautos palangės.

ta prasme į žemę ar pakabinai kažkur lauke? tai gal minuso jau nebebus naktimis g.gif
Atsakyti
kokios jūsų jau didelės, o aš dar tik išpikiavau, bet per kelias dienas gerokai uktelėjos persodintos thumbup.gif
Atsakyti
Į žemę, Smileja.
Taip, Digle, jos iškart atsigauna, kai gauna daugiau vietos. smile.gif
Atsakyti