Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(Kaciusss @ 2010 04 28, 19:02)
sejau kovo viduryje,regis 10-15 kazkur . Ordi nuostabus daigeliai wub.gif  o jus nesiojat gelytes is lauko i kambari ar laikote lauke?as kolkas vis nesioju,nes pas mus vejuota daznai buna unsure.gif

Aciu.Jusu taip pat pasakiski bigsmile.gif Savuosius daigelius istremiau i siltnami pries 2-3 sav. ax.gif Jiem ten patiko,manau,pradejo sparciau augti... Kai buvo visi ant zemes,nakciai uzdengdavau agro plevele.Dabar jau ir to nebedarau..gal uzsigrudino rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir kaip jum taip pavyksta? Pas mane susenos kažkokios. Na pernai iš tų susenų pusė bėdos peunijos išaugo...
O gal reik a la šiltnamiuką jom daryt?
daigialiam a prasme
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 04 28, 20:52)
Ir kaip jum taip pavyksta? Pas mane susenos kažkokios. Na pernai iš tų susenų pusė bėdos peunijos išaugo...
O gal reik a la šiltnamiuką jom daryt?
daigialiam a prasme

Zinok,as apie savuosius taip pat galvojau pries koki menesi doh.gif tuos daigintus..galvojau nieko cia nebus cool.gif daigai net nesisakojo..kol nepaemiau ir nenugnybau virsuniu,patresiau..o tada radejo augt,sakotis kaip pasele daigeliai bigsmile.gif Cia ju foto pries isnesant i siltnami,kokios 3sav pries balandzio pradzia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 04 28, 16:32)

o cia i vazonelius po viena daigeli sodinai ar po 2? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 28 balandžio 2010 - 19:14
QUOTE(rds @ 2010 04 28, 21:09)
o cia i vazonelius po viena daigeli sodinai ar po 2?  ax.gif

Kabanciuose vazoneliuose po 2,visur kitur po 1 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 04 28, 20:14)
Kabanciuose vazoneliuose po 2,visur kitur po 1 4u.gif

dekui, tada ir as po 2 susodinsiu smile.gif
Atsakyti
va mano petunijų daigeliai..

Čia kur buvo iš kart pasėti, pirmąjąm vazone, paskiau kai išretinau tai žymiai pradėjo augti.
user posted image

o čia kur išsodinau į kitą, 3 daigelius, buvo visi vienodo dydžio, bet va šitie dar nepasivijo tų pagrindiniam vazoniuke...

user posted image
Atsakyti
gražūs daigai visi, šaunuolės thumbup.gif mano kai kurie ištysę, bet šakojasi, buvau užėjus į parduotuvę kur sėklas pirkau, ten pardavėjos paklausiau ar nieko, kad ištysę, tai sakė jei šakojasi nepergyvenk, išneši į lauką, suvešės rolleyes.gif Namie šilta, bet nepakankamai šviesu, tipo dėl to ir tysta g.gif O jau žiedų žiedų pas mane primegzta, bet taip jau nenori skleistis biggrin.gif Greičiau sušiltų, taip jau norėčiau į lovelius persodinti ir balkoną papuošti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 29, 15:06)
gražūs daigai visi, šaunuolės thumbup.gif mano kai kurie ištysę, bet šakojasi, buvau užėjus į parduotuvę kur sėklas pirkau, ten pardavėjos paklausiau ar nieko, kad ištysę, tai sakė jei šakojasi nepergyvenk, išneši į lauką, suvešės rolleyes.gif Namie šilta, bet nepakankamai šviesu, tipo dėl to ir tysta g.gif  O jau žiedų žiedų pas mane primegzta, bet taip jau nenori skleistis biggrin.gif Greičiau sušiltų, taip jau norėčiau į lovelius persodinti ir balkoną papuošti rolleyes.gif

Kap smagu,jau ziedu tuoj sulauksi bigsmile.gif Pavydziu tau ax.gif Butinai foto papasuok cia,akis paganyti bigsmile.gif Laukiu ir as kad kuo greiciau prazystu wub.gif nors pradetu kraut jau rolleyes.gif O isnesi i lauka,pamatysi prades greiciau bujoti,sakotis ir augti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 04 29, 20:11)
Kap smagu,jau ziedu tuoj sulauksi bigsmile.gif  Pavydziu tau ax.gif

žiedai tai jau seniai sukrauti, bet dar nė vienas neišsiskleidė doh.gif o taip laukiu rolleyes.gif įmesiu foto kai pražys, o gal ryt pafotkinsiu kaip maniškės dabar atrodo smile.gif
Atsakyti
kaži ar dar ankti tyst petunijas i lauka?
Atsakyti
Maniskes jau prazydo... wub.gif
Atsakyti