Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(vajuta @ 2010 04 26, 20:42)
aciu mirksiukas.gif pirksiu tada parduotuveje biggrin.gif

pamiršau paminėti, kad aš pirkau brangesnes sėklytes, kur pakiukas kainuoja 11 lt, o sėklyčių jame 10 vnt., pernai kiek kitokias pirkau, bet irgi iš brangesnių su nedaug sėklyčių. O tas sėklytes kur iš maximos pirkau, tai pakiuke laaabai daug sėklyčių, tai negaliu pasakyti ar visos sudygo, nes pernai jas sėjau, tai pribėriau negailėdama, sudygo daug, bet negaliu pasakyti ar visos, nes nežinau kiek aš ten jų užsisėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 26, 22:14)
pamiršau paminėti, kad aš pirkau brangesnes sėklytes, kur pakiukas kainuoja 11 lt, o sėklyčių jame 10 vnt., pernai kiek kitokias pirkau, bet irgi iš brangesnių su nedaug sėklyčių. O tas sėklytes kur iš maximos pirkau, tai pakiuke laaabai daug sėklyčių, tai negaliu pasakyti ar visos sudygo, nes pernai jas sėjau, tai pribėriau negailėdama, sudygo daug, bet negaliu pasakyti ar visos, nes nežinau kiek aš ten jų užsisėjau mirksiukas.gif


na kai daug seklyciu gal irgi nieko smile.gif jei ten kelios nesudygs, labai nepasijaustu.. o garbanotu petuniju buna tik specializuotose seklu parduotuvese? g.gif cia forume uzmaciau pirmakart tokias, tai labai patiko bigsmile.gif mamai pasakiau paskambinus, kad tokiu buna, sako KAIP REIKIA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 26, 21:19)
o garbanotu petuniju buna tik specializuotose seklu parduotuvese? g.gif

tai gal, nes maximoj ar senukuose abejoju ar būtų kokių mandresnių sėklų? g.gif bent jau pas mus aš nemačius schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 26, 22:45)
tai gal, nes maximoj ar senukuose abejoju ar būtų kokių mandresnių sėklų? g.gif bent jau pas mus aš nemačius schmoll.gif


tiesa... siose pard.tik kas paprasciausia, populiariausia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 26, 23:00)
tiesa... siose pard.tik kas paprasciausia, populiariausia... g.gif

Ir pigiausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 26, 23:04)
Ir pigiausia  ax.gif


na tai aisku biggrin.gif dar va akcija bus nuo rytojaus maximose
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif pirmasyk sodinau petunijas,sudygo puikiai,daigeliai grazus,stiprus tokie atrodo 4u.gif taciau iskilo klausimas apie persodinima,kokiu atstumu turi aukti petunijos daigelis nuo daigelio? ir apie trasas-kai liejama skystomis trasomis ar butinai turi nepakliuti ant lapeliu?nes viena vazona liejau vis ir ziuriu gelsta kazko man lapai,nors trasos viskas pagal instrukcija blush2.gif is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaciusss @ 2010 04 26, 23:45)
ir apie trasas-kai liejama skystomis trasomis ar butinai turi nepakliuti ant lapeliu?nes viena vazona liejau vis ir ziuriu gelsta kazko man lapai,nors trasos viskas pagal instrukcija blush2.gif  is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif

Tai gal dar daigeliai maži, kad trąšom juos lieti g.gif Jei daigai gražūs, stiprūs, tai neliekit jų trąšom schmoll.gif Kai žydėti pradės, tada tręškit.

Aš į metrinį lovelį sodinsiu keturis daigus, pernai sodinau penkis, buvo per daug mano manymu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 27 balandžio 2010 - 08:23
Sveikos. Norėčiau konsultacijos... Auginu surfinijas, kažkaip šiemet puikiai sekėsi, jau vazonų nesimato, visos apaugę, nusvirę gražiai, kambaryje saulės pakankamai gauna. Bet vakar grįžau namo, ir matau kad lapeliai kai kurie tokiom dėmėlėm šviesesnėm pasidarė, gal kas žinot kodėl? Labai gaila būtų jeigu dabar numirtų... Jau tokios didelės, viena jau žydi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laima.g: 27 balandžio 2010 - 08:46
QUOTE(smileja @ 2010 04 27, 10:22)
Aš į metrinį lovelį sodinsiu keturis daigus, pernai sodinau penkis, buvo per daug mano manymu mirksiukas.gif


pasitikslinsiu.. is daigelio isauga kaip krumelis? nes vakar man sake, kad kruvele daigeliu persodina, neisskirsto po viena.. net sudvejojau dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 27, 09:46)
pasitikslinsiu.. is daigelio isauga kaip krumelis? nes vakar man sake, kad kruvele daigeliu persodina, neisskirsto po viena.. net sudvejojau dabar g.gif

Aš visada auginu iš daigelių, tai super užauga thumbup.gif Vasaros vidury jau būna metras nuo vazono iki žemės ir visas pilnas. Vieno daigelio pakanka, o į lovelius manau tikrai nereikia daugiau kaip 4 o gal net užtenka 3. Matosi kaip šakojasi iš karto.
Atsakyti
Laba. 4u.gif Seju antrus metus petunijas is seklu. Pernai augo kazkaip geriau. Siemet setos kovo 1d atrodo taiP:
http://www.ipix.lt/i...os/63106817.jpg Jos man plonos kaip siuliukai ir atrodo nustojo augti. Juk tokiu dar negalima pikuoti?
O cia surfinijos, liko kelios, nunyko kitos:
http://www.ipix.lt/i...os/76333024.jpg

Ka patartumet daryti?Ar jau pikuoti, gal geriau augs?
Atsakyti