Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Jooo pasejau priah 2 savaites ir galvoju ko man jos nedygsta doh.gif jau galvojau gal sushalo balkone per kelias naktis kai shalta buvo. o dabar internete pamaciau kad sudygsta per 70-75d doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 25, 23:27)
Dar po to pagalvojau - gal pas Tave kambaryje labai šilta, tai jos ir išsigando pasikeitusio oro g.gif 
Bet matai, turės priprasti  biggrin.gif (aš jau taip pat labai laukiu, kada galima bus išnešti ir nenešioti  ax.gif ).

na nėra labai šilta dabar kai šildymas jau išjungtas, apie 17 laipsnių šilumos, jei saulė pakaitina, pakyla tam kartui porą laipsnių smile.gif O šiaip tai laikau gėles ant palangių, ten saulė jas kaitina pusę dienos, tai gal ryt bandysiu išnešti į balkoną kai jau saulė atsisuks, tegul pratinasi.

QUOTE(kroshke @ 2010 04 26, 00:47)
Jooo pasejau priah 2 savaites ir galvoju ko man jos nedygsta doh.gif jau galvojau gal sushalo balkone per kelias naktis kai shalta buvo. o dabar internete pamaciau kad sudygsta per 70-75d doh.gif

gal ne apie petunijas kalbat? Petunijos tikrai greičiau sudygsta, per 14-20 dienų, pas mane šiemet stebuklingai greit sudygo, per savaitę. O balkone jas daiginti kažin ne per anksti? Gal dėl to nedygsta, jog per šalta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 26 balandžio 2010 - 00:22
QUOTE(smileja @ 2010 04 26, 02:21)
na nėra labai šilta dabar kai šildymas jau išjungtas, apie 17 laipsnių šilumos, jei saulė pakaitina, pakyla tam kartui porą laipsnių smile.gif O šiaip tai laikau gėles ant palangių, ten saulė jas kaitina pusę dienos, tai gal ryt bandysiu išnešti į balkoną kai jau saulė atsisuks, tegul pratinasi.


Jei tik turi galimybę, tai žinoma, kad nešk į lauką - greičiau "užsigrūdins" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu klausimuka, gal kad gales padeti.
Pirktinius daigelius pasisodinau vasario paskutinemis dienomis, pakankamai normaliai auga ant palanges, tik nesenai pastebejau toki dalyka, ne visiems bet puisei ju virsunes pabalo ir ant kai kuriu lapeliu pasirode demes, kas tai gali but ir del ko? iki siol laisciau tik vandeniu, gal trasu truksta, ar persodinti i lovius...?? neisivazduoju, pabandau prikabinti foto, ka manote? ax.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
kaži nieko tokio jei jau šiandien nešiu savo grozybes į terasą g.gif ir kaip naktį ,nešti į namus ar užteks su agro plėvele apdengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshke @ 2010 04 25, 21:47)
Jooo pasejau priah 2 savaites ir galvoju ko man jos nedygsta doh.gif jau galvojau gal sushalo balkone per kelias naktis kai shalta buvo. o dabar internete pamaciau kad sudygsta per 70-75d doh.gif


Tikrai greičiau sudygsta mirksiukas.gif Tik sėkloms dygti reikia šilumos apie 20 laipsnių, bent jau aš taip skaičiau ir pati tokioj temperatūroj daiginau ax.gif Tai manosios per savaitę sudygo smile.gif Tik jau kai sudygo vėsiau laikiau, o dabar iš vis nešildomam kambary laikau, atrodo, patinka joms smile.gif
Atsakyti
awril persodink daigelius,manau jie vargsta jau,truksta medziagu...
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 26, 01:21)

gal ne apie petunijas kalbat? Petunijos tikrai greičiau sudygsta, per 14-20 dienų, pas mane šiemet stebuklingai greit sudygo, per savaitę. O balkone jas daiginti kažin ne per anksti? Gal dėl to nedygsta, jog per šalta g.gif

kalbejau apie petunijas, bet kazkaip keistai. kur as paroviau kad jos dygsta taip ilgai g.gif o sodinau tikrai petunijas.
fussy vat pabandysiu ir ash parsineshti i namus thumbup.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
turiu klausimuka sejusioms petunijas smile.gif ar visos petuniju seklos gerai sudygsta?
nes mano mama kiek zinau niekad nebeperka parduotuvese seklu. visada ju prirenka is perzydejusiu petuniju. sako, kad uzauga daug grazesnes ir veslesnes nei tos pirktos..
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 04 26, 15:30)
awril persodink daigelius,manau jie vargsta jau,truksta medziagu...


aciu mirksiukas.gif pabandysiu parsodint.
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 04 26, 17:38)
laba diena 4u.gif
turiu klausimuka sejusioms petunijas smile.gif  ar visos petuniju seklos gerai sudygsta?

mano pirktinės sudygo visos, pernai irgi sėjau pirktines, irgi puikiai sudygo smile.gif

na ką, šiandien išnešiau vėl kelias petunijas į balkoną kai saulė atsisuko, vistiek lapai nuleipo vienai iš keturių, nesuprantu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 26 balandžio 2010 - 19:41
QUOTE(smileja @ 2010 04 26, 21:39)
mano pirktinės sudygo visos, pernai irgi sėjau pirktines, irgi puikiai sudygo smile.gif

na ką, šiandien išnešiau vėl kelias petunijas į balkoną kai saulė atsisuko, vistiek lapai nuleipo vienai iš keturių, nesuprantu doh.gif


aciu mirksiukas.gif pirksiu tada parduotuveje biggrin.gif
Atsakyti