Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Visos sodintos vasario 16. Tik nevienodai auga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 04 24, 12:29)
Maniskes jau irgi ziedelius kai kurios sukrovusios  wub.gif . Nelauziau, neskabiau nei vienu, nes nieko nezinojau, auginu pirmi metai. Vienos i ploti eina, o kitos i auksti.

o tos kraštinės kažin ne pilnavidurės? Bent jau panašu man blush2.gif pernai pilnavidures auginau, žiedai gražūs, bet jos nesvyro nei truputėlio, tik loveliuose, manau nuo vėjo, į šonus išvirto doh.gif

grange, puikūs daigeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 24 balandžio 2010 - 13:20
4u.gif

aš dabar persodinau tris į vieną ilgą vazoną, ir dar po du į mažesnius.
dabar lapeliai taip suglebo ,nulinko, bet ne visų, na natūralu, kad sujudintos šaknys ,bet dabar klausimas, per kiek dienų turėtų atsigaut ir parodyt kad prigijo? g.gif nes pirmadienį žadėjau išraut likusius kas per daug ir atiduot, bet galvoju jei atiduosiu o man paskiau neprigis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 04 24, 15:29)
bet dabar klausimas, per kiek dienų turėtų atsigaut ir parodyt kad prigijo?  g.gif 

na iki pirmadienio tikrai turi atsigauti biggrin.gif jei ne, tai būsi per daug šaknis gal pažeidus g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 24, 14:40)
na iki pirmadienio tikrai turi atsigauti biggrin.gif  jei ne, tai būsi per daug šaknis gal pažeidus g.gif

tai gerai,lauksiu. nu stengiaus iš toliau taip imt, bet kitos tokios liaunos atrodė g.gif nu žiūrėsiu, dabar palikau lauke ant saulutės šešėlio biškutį, nakčiai įnešiu į vidų, kitas vazonas tai viduj stovi.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 24, 14:19)
o tos kraštinės kažin ne pilnavidurės? Bent jau panašu man blush2.gif  pernai pilnavidures auginau, žiedai gražūs, bet jos nesvyro nei truputėlio, tik loveliuose, manau nuo vėjo, į šonus išvirto doh.gif

grange, puikūs daigeliai thumbup.gif



Jo jo sejau ir pilnaviduriu, tik nebeatsimenu kurios yra kurios, man irgi atrodo kad jos nesvirs blink.gif
Atsakyti
Sveikos, prisijungiu ir aš...šiemt pati bandysiu užsiauginti surfinijas svyrančias berods... blush2.gif ..iš pirktinių daigų. pirmąsias viršūnėles nuskabiaua..dabar jau nežinau ar tas šakelių viršūnėles irgi reik nuskabyt.... g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2010 04 25, 10:33)
Sveikos, prisijungiu ir aš...šiemt pati bandysiu užsiauginti  surfinijas svyrančias berods... blush2.gif ..iš pirktinių daigų. pirmąsias viršūnėles nuskabiaua..dabar jau nežinau ar tas šakelių viršūnėles irgi reik nuskabyt.... g.gif  rolleyes.gif

na kiek buvo diskutuota, tai kaip ir reikia, kad dar labiau šakotusi mirksiukas.gif

vos savo kelių petunijų nenudaigojau unsure.gif išnešiau į balkoną, saulė dar nebuvo atsisukus, bet pažiūrėjau termometras pavėsy plius 14 rodė, sakau nesušals, po kokio pusvalandžio išlendu pažiūrėti kaip ten jos, o lapai nuleipę, sušalo blink.gif pastačiau ant saulėtos palangės, atsigauna.
Atsakyti
mano tos persodintos lyg ir atsigavo, viena tik tokia įtartina, tai gal dar reiks pora pasilikt dėl visą ko...
bet kvaiša, vakar pamiršau įnešt į vidų, palikau balkone doh.gif bet jei nenuvyto galutinai tai gal išgyvens blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 25, 17:40)

vos savo kelių petunijų nenudaigojau unsure.gif išnešiau į balkoną, saulė dar nebuvo atsisukus, bet pažiūrėjau termometras pavėsy plius 14 rodė, sakau nesušals, po kokio pusvalandžio išlendu pažiūrėti kaip ten jos, o lapai nuleipę, sušalo blink.gif pastačiau ant saulėtos palangės, atsigauna.

Keista g.gif , mano dar iki šiol lauke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 25, 18:00)
Keista g.gif , mano dar iki šiol lauke  ax.gif

maniškės išlepusios matyt biggrin.gif o va gėlytę šilingę išnešiau, palikau, jokių bėdų, nei sušalo nei ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 26, 00:22)
maniškės išlepusios matyt biggrin.gif o va gėlytę šilingę išnešiau, palikau, jokių bėdų, nei sušalo nei ką smile.gif

Dar po to pagalvojau - gal pas Tave kambaryje labai šilta, tai jos ir išsigando pasikeitusio oro g.gif
Bet matai, turės priprasti biggrin.gif (aš jau taip pat labai laukiu, kada galima bus išnešti ir nenešioti ax.gif ).
Atsakyti