Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(jediara @ 2010 04 19, 21:50)
Teisingai, viską reikia išbandyti pačiai  biggrin.gif

na pernai buvau viršūnes keliom nulaužus, bet skirtumo nebuvo schmoll.gif dabar apgenėsiu labiau ir stebėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 04 19, 19:16)
O kada virsune nuskinti reikia, dar kai visai maziukai, ar kai jau zydeti ruosis?

as nuskinu kai augaliukas buna pan 4-6 cm auscio
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Vat labai tingiu vartyti puslapiukus ir ieskoti merginos, su kuria gincijaus(siek tiek) del surfiniju-petuniju ir t.t. tai noriu atsiprasyti, po ilgo mastymo nusprendziau spec nusipirkti desimt daigu apskabyti ir apskabytus isaknyti, man pavyko, nors anksciau, kiek su savo gelem pasetom bandziau niekad nepavykdavo. Tai vistik surfinijos ir petunijos realiai labai skiriasi vat. Aciu tai merginai uz inirtinga pokalbi po kurio is desimt pirktu daigeliu turiu 46. pasizadejau sau daugiau niekad nebevargti su seklomis, nes tikrai neapsimoka, nuo siol surfinijas pirksiu tik daigais vat blush2.gif

O dabar mano asmenine patirtis cia kazkurios klausinejo, tai as pasakysiu, kaip as dariau visada. Surfinijas-petunijas kurias pati sedavau niekad niekur neskabydavau, jos be galo pas mane gausiai zydejo ir puikiai sviro vat. O kas link pirktu daigeliu tai jie tokie ilgi isauga matyt del per mazo kiekio saules, tiesiog daigas deformuojas, na net nezinau tei va.
Ten kazkuri nuotraukas daigeliu idejus ir klause ar galima tokius persodint, visada persodinejau visus augaliukus turincius po keturis lapukus, kuo greiciau juos persodinsit, tuo sparciau prades augt, jos megsta erdve.
Del sodinimo lauke tai oi kaip anksti dar, as isnesu visad tik geguzes vidury-pabaigoj(priklauso nuo oro), o i zeme tiesiai lauke sodint reiktu birzelio pradzioj, sios geles nepakelia salcio. Palaukit kol vaismedziai prades zydet, dar visuomet geguzi ateina koks nelauktas saltukas. As asmeniskai siuo metu visas geles laikau stikliniam siltnamy, nakciai uzdengiu dar plevele (agro plevele manyciau irgi dar ankstoka, ypac kai zadami salciai). Manau puikiai tinka nesildomi kambariai, nes nu namie tikrai nebus saltuko, net lauke -10 laipsniu bunant.

Tei va ir vel daug prikalbejau
Atsakyti
QUOTE(Kipsiuke @ 2010 04 20, 23:22)
Vat labai tingiu vartyti puslapiukus ir ieskoti merginos, su kuria gincijaus(siek tiek) del surfiniju-petuniju ir t.t.

O dabar mano asmenine patirtis cia kazkurios klausinejo, tai as pasakysiu, kaip as dariau visada. Surfinijas-petunijas kurias pati sedavau niekad niekur neskabydavau, jos be galo pas mane gausiai zydejo ir puikiai sviro vat.

tai gal su manimi biggrin.gif nėra reikalo čia atsiprašinėti, tam forumas ir skirtas, kad padiskutuoti, pasiginčyti, pasimokyti smile.gif
Aš teigiau, kad svyrančios petunijos ir surfinijos yra skirtingos gėlės, bet dabar pati imu tikėti, kad tai vienas ir tas pats, nes surfinija yra petunijos hibridas, kas seniau man niekaip nedaėjo doh.gif blush2.gif aj, žodžiu iki galo man neaišku lieka vistiek biggrin.gif

Nors žadėjau apskabyti vieną, bet šiandien rankos nekilo šakeles aplaužyt, gaila žinokit, o ir matau kad iš savo šakelių, leidžia naujas šakeles, reiškias šakojasi jos ir neaplaužytos wub.gif
Atsakyti
[quote=Kipsiuke,2010 04 20, 23:22]
Sveikos merginos smile.gif

As asmeniskai siuo metu visas geles laikau stikliniam siltnamy, nakciai uzdengiu dar plevele (agro plevele manyciau irgi dar ankstoka, ypac kai zadami salciai).


O plevele tiesiog ant geleyciu dedat? ar ant kokiu lanku pakeliat? As savo irgi laikau stikliniam siltnamy, o nakciai parsinesu i kambari. Praeita nakti buvau palikusi - tai kazin ar nesusale schmoll.gif Bet toks jausmas kad diena joms gal net per karsta ten buna, nes radau kelis lapelius tokius lyg apdziuvusius g.gif
Atsakyti
[quote=rim,2010 04 21, 11:44]
[quote=Kipsiuke,2010 04 20, 23:22]
Sveikos merginos smile.gif

As asmeniskai siuo metu visas geles laikau stikliniam siltnamy, nakciai uzdengiu dar plevele (agro plevele manyciau irgi dar ankstoka, ypac kai zadami salciai).
O plevele tiesiog ant geleyciu dedat? ar ant kokiu lanku pakeliat? As savo irgi laikau stikliniam siltnamy, o nakciai parsinesu i kambari. Praeita nakti buvau palikusi - tai kazin ar nesusale schmoll.gif Bet toks jausmas kad diena joms gal net per karsta ten buna, nes radau kelis lapelius tokius lyg apdziuvusius g.gif
[/quote]


na ziurint ant kuriu, ten kur pati sodinau, tai daigeliai nera super dideli, tai tiesiog ant vazonu, nes jau visas geles persodinau i vazonus vat. O tas kur pirkau, tai statau pagalius ir siaip visko primascius, kad plevele ant gelyciu neuzkristu, kadangi pirktos jau kai kurios net zydi, zodziu jau labai dideli krumai smile.gif
manau svarbiausia, kad plevele smarkiai ant augaliuko neuzkristu
Del alikymo stikliniam siltnamy tai apie 10ryto as ji atidarau, ir uzdarau tik vakare, taip pat zaidziu ir su plevele nuimu-uzdedu doh.gif bet kai tik pasodinau i didelius vazonus ir isnesiau i siltnami iskart pradejo dar sparciau viskas augt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kipsiuke: 21 balandžio 2010 - 14:54
Be gailesčio nugnybau visų surfinijų viršūnes ax.gif
Atsakyti
Mano petunijos tuoj džiugins pirmaisiais žiedais wub.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=smileja,2010 04 22, 23:17]
Mano petunijos tuoj džiugins pirmaisiais žiedais wub.gif

Kaip faina ax.gif
Manosios tai mažiuliukės, bet džiaugiuosi, kad nors neteks pirkt, liko šeši daigeliai, iš 4 pakelių sėklų doh.gif na, bet šiemet tiek visko prisipirkau, kad kaip tik gana bus tik 6 petunijų doh.gif lotuliukas.gif Beje, išsiaiškinau, kodėl išnbyko mano petunijos, nors nuvo gražiai sudygusios visos, ŽEMĖJĖ BUVO MAŽYČIŲ KIRMĖLYČIŲ verysad.gif
Atsakyti
Maniskes jau irgi ziedelius kai kurios sukrovusios wub.gif . Nelauziau, neskabiau nei vienu, nes nieko nezinojau, auginu pirmi metai. Vienos i ploti eina, o kitos i auksti.
Ten toliau astros ispikiuotos matosi smile.gif

user posted image
Atsakyti
kokios didelės tos šoninės, kada sodintos?

maniškės tai dabar tokios, šiandien dar išretinsiu ir persodinsiu į kitus vazonėlius...

user posted image

sodintos 03.18
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 04 24, 12:37)
kokios didelės tos šoninės, kada sodintos?

maniškės tai dabar tokios, šiandien dar išretinsiu ir persodinsiu į kitus vazonėlius...


sodintos 03.18


Kokie gražūs daigeliai bigsmile.gif
Atsakyti