Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Sveikos 4u.gif norejau paklausti apie pilnavidures petunijas ar jas irgi galima skabyti kad tankesnes butu?nusipirkau kelis daigelius pilnaviduriu petuniju ir nezinau ka daryt ar skabyti ar ne.Buciau labai dekinga uz atsakyma nes pirmakart pilnavidures turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 03 31, 16:29)
Rodau smile.gif Kadangi bijojau, jog niekas man neužaugs, tai labai daug prisisėjau smile.gif Bet plotas didelis, rasiu kur padėt, jei tik pavyks iki žydėjimo užaugint  biggrin.gif  blush2.gif

user posted image

user posted image

O gal kas žinot, kodėl šitam vazonėly pradėjo žemė žaliuot?  g.gif

user posted image



mergaites, dar tokių persadinti negalima?
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 13, 11:13)
mergaites, dar tokių persadinti negalima?

dar manau per mažos g.gif aš jau nemažai praroviau, taip buvo gaila, nes tiek daug priaugę, bet nebeturiu kur daugiau dėt. tai dar palikau kelias, kurias rausiu į kitus vazonėlius, bet dar dabar nesodinau, dar tik 4 lapiukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2010 04 12, 18:15)
O tai kada ryte isnesat? Man atrodo, kad ir ryte dar salta, jei pries darba apie 7,30val. nest? g.gif

Aš būtent tokiu laiku prieš darbą išnešu. Bet šiltnamyje jau visai šilta būna.
Atsakyti
o aš su savo petunujom tai vagstu, nieko iš jų gero man neiseina, su savo trimete dukryte kartu sejom i ta pačia žeme, tas pačias seklas ir tuo mačiu metu, tai jos gelytes jau oo kokios, jau šiandien žadam pasodinti i vazonus visam... o maniškes tai labai ilgai dygo, ir kažin ar užaugs....
Atsakyti
Sveikos,

mano gėlelės nebetelpa ant palangių doh.gif auga ir šakojasi kaip pašėlusios tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 15, 09:32)
Sveikos,

mano gėlelės nebetelpa ant palangių doh.gif auga ir šakojasi kaip pašėlusios tongue.gif

aha, mano irgi taip pat. Kazkaip nuo velyku kaip pradejo, tai pradejo doh.gif . Jau ir i lovius reikia sodinti, bet dar tik balandis, kur as juos sudesiu, tai nezinau.... doh.gif
Papildyta:
4u.gif

Žadu petunijas sodinti jau į vazonus ir laikyti stikliniame šiltnamyje, apdengus agro plėvele. Kaip manote, nenušals turbut?

taip ir begonijas (jau gana dideles) jau laikau, ir siaip geliu esu pasisejus.....

ka manote? g.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 04 15, 10:57)
Žadu petunijas sodinti jau į vazonus ir laikyti stikliniame šiltnamyje, apdengus agro plėvele. Kaip manote, nenušals turbut?

aš tai manau, kad nesušals, juolab kai saulėtos dienos, tai šiltnamyje tikrai turi būti pakankamai šilta, per naktį gal gi neatvėsta labai? g.gif Pabandymui išnešk porą gėlyčių ir pažiūrėk kaip jos ten po nakties atrodys.
Atsakyti
O kada jau galima petunijas i lauka persodinti? Nes irgi jau kociojasi ant palanges - nebezinau ka daryt g.gif
Atsakyti
O aš galvoju gal pabandyt į nešildomą kambarį išnešt ir apdengt plėvele g.gif Bet čia turbūt bus tas pats kaip lauke šiltnamy g.gif O gal kiek šilčiau g.gif Vonioj jau net grindys nukrautos, nebeturiu kur dėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2010 04 12, 11:24)

nebijok skabyti. reikia nuskabyti kokius 3 karus,kad krumas butu graziai isisakojas, skabyti nebereikia suaugusiu augalu. smile.gif

o kaip skabyti reikia?
Atsakyti
reikia nuskinti pradzioj pacia virsune,o paskui ir ugliuku galuneles...is po kiekvieno lapelio augina uglius ir taip sakojasi
Atsakyti