Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(satanele @ 2010 01 15, 21:02)
Taip ir rašo ant pakelio petunijos -surfinijos, pernai tokias sėjau , man patiko  thumbup.gif

Jei jau tokias auginai, tai žinai kokios užauga ax.gif
Atsakyti
Tik galvoju ar pataikiau spalvą tokią pat nusipirkti schmoll.gif
Atsakyti
Satanele,kur pirkai,kokios firmos? O pernai jos normaliai augo,svyrancios buvo?
As pernai auginau svyrancias petunijas,tai is pradziu augo i ploti,kaip svyrancios,o veliau apsigalvojo ir pradejo augt staciom . . . swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aiste: 15 sausio 2010 - 23:13
Dar kartą pasirodau savo sėtas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Nuostabios clap.gif ,paziurejus iskart norisi seti . O kur pirkai,kokios firmos?
Atsakyti
QUOTE(Aiste @ 2010 01 19, 19:27)
Nuostabios  clap.gif  ,paziurejus iskart norisi seti . O kur pirkai,kokios firmos?

Pirkau sėklytes žalioje stotelėje bigsmile.gif
Atsakyti
o kas sejo is savo rinktu seklu- ar isaugo kas?
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 15, 21:02)
Taip ir rašo ant pakelio petunijos -surfinijos, pernai tokias sėjau , man patiko  thumbup.gif
 
  477016824079 7                                                          NAUJIENA
PETUNIJOS - surfinijos ,,PURPLE VELVET" H
Petunia hybrida
Vienmetės, svyrančios ir gausiai žydinčios gėlės. Žiedai 5 cm skersmens, žydi gausiau nei kitos rūšys, stiebas 90-100 cm ilgio. Žiedas keičia žiedą, augalai kompaktiški. Tinka auginti gėlynuose, gėlynuose, balkuose, pakabinamuose. Žydėjimo metu augalus rekomenduojama tręšti kompleksinėmis trąšomis.
Sėklos dražuotos (jas lengva pasėti) - apveltos rišliu organinių ir mineralinių trąšų mišiniu. Daiginant - sėklos substratu neužberiamos, tik lengvai įspaudžiamos į dirvos paviršių. Kad sudygtų dirvos paviršius turi būti nuolat drėgnas .
Sėja į šiltnamį I - III / 0 cm
Daigai sodinami V - VI/ 20 -20 cm;
Žydėjimo laikas VI- IX

Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 01 19, 20:06)
o kas sejo is savo rinktu seklu- ar isaugo kas?

tai zinoma ir dar kokios thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu satanele reikes ir man ten uzsukt. Siandien nupirkau viena pokeli vokisku,bet brangokos (13L.) doh.gif
Atsakyti
O šiandien maximoj mačiau petunijų sėklas, 1,29 pokelis, bet ženkliuke kuriame nurodytas aukštis parašyta 20-25 cm, tai čia kažkokios žemaūgės bus jos g.gif

Aiste, iš ties brangokos ax.gif Bet jei gražios bus, tai paskui ir ta kaina atsipirks, kai širdis džiaugsis tokiu grožiu wub.gif
Atsakyti
As ir bandysiu seti....
Pernai man sudygo prie namo petunijos, o ten buvau laikiusi vazonus su gelem , tai tikriausiai pribiro....
Atsakyti