Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(jediara @ 2010 04 06, 19:36)
Dar naktimis joms per šalta ir plėvelė nepadės  rolleyes.gif


Dabar tai suprantu, kad dar šalta ax.gif Turiu omeny, gegužės naktis smile.gif Kad nereiktų tampyt lovelių, paprasčiau plėvele apdengt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sraigiuss @ 2010 04 06, 20:29)
Sveikos, petunijų augintojos, nugaišo mano daigeliai verysad.gif  doh.gif Gal kartais kuri Vilniuj esat daug prisidaiginus, gal jums per daug daigelių? Mielai priglausčiau, išsipikiuočiau ir auginčiau smile.gif Ne už ačiū mirksiukas.gif


Gaila, kad Vilniuj, nes jau nebeturiu vietos kur savuosius pikiuot, o dar nemažai liko, bet išmest gaila doh.gif
Atsakyti
nepykit, kad pasikartosiu su kl. bet išpikiuot galima kai jau pasirodo tikrieji tie lapeliai ar ne g.gif

fussy, tavo parašų per daug ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Kažin ar ne per šalta plevele dengtame šiltanmyje daigeliam g.gif namie nebeturiu kur laikyti, nuo vaiko nebeapsaugau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 04 07, 11:23)
Gaila, kad Vilniuj, nes jau nebeturiu vietos kur savuosius pikiuot, o dar nemažai liko, bet išmest gaila  doh.gif

pas mane irgi ryškiai per daug, laisvai galėčiau keletą perleisti į naujus namučius, tik kad irgi ne sostinėj gyvenu rolleyes.gif

QUOTE(cūgga @ 2010 04 07, 15:40)
Kažin ar ne per šalta plevele dengtame šiltanmyje daigeliam  g.gif namie nebeturiu kur laikyti, nuo vaiko nebeapsaugau  doh.gif

jei saulė per dieną prikaitina, tai gal per naktį labai neatvėsta ten g.gif net nežinau, reikėtų tikrų gėlininkių klausti g.gif
Atsakyti
O mano viena surfinija prazydo biggrin.gif Tik kovo 1 d. pirkau daigelius, o sai jau zydi. Ar visa laika jas reikia skabyt, ar tik pacioj pradzioj?
Atsakyti
manau dar nuskabykit,labiau pasisakos, bus veslesnis keras...man buvo irgi vienas ziedas tai net neleidau prazyst ir nuskyniau
Atsakyti
QUOTE(cūgga @ 2010 04 07, 15:40)
Kažin ar ne per šalta plevele dengtame šiltanmyje daigeliam  g.gif namie nebeturiu kur laikyti, nuo vaiko nebeapsaugau  doh.gif

tikrai per salta, naktys dar per saltos tokiem augaleliam smile.gif

QUOTE(ina8001 @ 2010 04 12, 10:44)
O mano viena surfinija prazydo  biggrin.gif Tik kovo 1 d. pirkau daigelius, o sai jau zydi. Ar visa laika jas reikia skabyt, ar tik pacioj pradzioj?


nebijok skabyti. reikia nuskabyti kokius 3 karus,kad krumas butu graziai isisakojas, skabyti nebereikia suaugusiu augalu. smile.gif
Atsakyti
na as daigelius vakar susodinau i vazonus ir palikau siltnamyje,diena ten tiek karsta kad net duris laikau atidarius,o nakciai agro sluoksni ir plius dviguba plevele apdengiu...na visi gyvi siryt...ir pleveliniam siltnamy laikau...
Atsakyti
Aš jau gal savaitę dienai išnešu į šiltnamį, o vakare parnešu į namus doh.gif man vis atrodo kad nakčiai dar per šalta palikti.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2010 04 12, 17:12)
Aš jau gal savaitę dienai išnešu į šiltnamį, o vakare parnešu į namus  doh.gif  man vis atrodo kad nakčiai dar per šalta palikti.


O tai kada ryte isnesat? Man atrodo, kad ir ryte dar salta, jei pries darba apie 7,30val. nest? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2010 04 12, 15:15)
O tai kada ryte isnesat? Man atrodo, kad ir ryte dar salta, jei pries darba apie 7,30val. nest? g.gif

Kaip kada, bet ne ankščiau 9.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2010 04 12, 17:19)
Kaip kada, bet ne ankščiau 9.


Aisku, dekui uz atsakyma - ir as va tai galvoju kad pries darba per anksti nest
Atsakyti