Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Sveikos gėlių mylėtojos 4u.gif

rodausi kaip mano petunijos šakojasi ir darau išvadą, kad joms tikrai nereikia viršūnių nugnybti, nes ir be to leidžia atšakėles iš kievienos pąžastėlės ar kaip čia pavadinti tongue.gif
user posted image

ir gal žinot kaip vadinasi ši gėlytė, parsivežiau iš sostinės, pirkau senukuose, pas mus tokių nėra pirkti, maišiuką išmečiau tada su pavadinimu ir nebežinau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 05, 10:52)
rodausi kaip mano petunijos šakojasi ir darau išvadą, kad joms tikrai nereikia viršūnių nugnybti, nes ir be to leidžia atšakėles iš kievienos pąžastėlės ar kaip čia pavadinti tongue.gif
user posted image


Oho, kokios jau pas jus didelės smile.gif kada sėjot? Aš audžiu mintį, kad kitais metais reiks kokiam vasary sėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 04 05, 14:28)
Oho, kokios jau pas jus didelės smile.gif kada sėjot? Aš audžiu mintį, kad kitais metais reiks kokiam vasary sėt  g.gif

šios sėtos vasario 2 ar 3 dieną, neatsimenu tiksliai smile.gif

o beja, kaip manot, kai oras šiltas, pvz kaip vakar, be vėjo, gal galima į balkoną išnešti gėlytes dieną? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 05, 13:47)
šios sėtos vasario 2 ar 3 dieną, neatsimenu tiksliai smile.gif


oho, tai per mėnėsį taip nemažai suaugo, kai fainai.
aš sėjau kovo 18, tai iki balandžio 18 tikrai tokios nebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 04 05, 15:58)
oho, tai per mėnėsį taip nemažai suaugo, kai fainai.
aš sėjau kovo 18, tai iki balandžio 18 tikrai tokios nebus  verysad.gif

per porą mėnesių tokios užaugo tongue.gif

na bet kitos, sėtos vėliau, tai man prasčiau auga, arba aš jau per daug lyginu su šiom, bet kad kažkokios per daug laibos atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 05, 15:29)
per porą mėnesių tokios užaugo tongue.gif

na bet kitos, sėtos vėliau, tai man prasčiau auga, arba aš jau per daug lyginu su šiom, bet kad kažkokios per daug laibos atrodo g.gif

ai vasario doh.gif dar kovą pamiršau vidury kad yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 05, 11:47)
šios sėtos vasario 2 ar 3 dieną, neatsimenu tiksliai smile.gif

o beja, kaip manot, kai oras šiltas, pvz kaip vakar, be vėjo, gal galima į balkoną išnešti gėlytes dieną? g.gif


Reikės ir man kitais metais taip daryt smile.gif labai jau ilgai jos auga smile.gif Nors dabar negaliu skųstis, per kelias dienas nemažai paaugo smile.gif
O kada jas iš vis jau į lauką galima išnešt? gegužę jau galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 04 05, 19:35)
Reikės ir man kitais metais taip daryt smile.gif labai jau ilgai jos auga smile.gif Nors dabar negaliu skųstis, per kelias dienas nemažai paaugo smile.gif
O kada jas iš vis jau į lauką galima išnešt? gegužę jau galima?  g.gif

pernai išnešiau pačioj gegužės pabaigoj, bet buvo dar taip, kad kelias naktis tempiau atgal lovelius, nes labai didelis vėjas buvo, bijojau jog nieko neliks doh.gif o paskui nusispjoviau, galvoju kaip bus taip, kiek čia tampysiu ir nieko, išgyveno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 05, 22:46)
pernai išnešiau pačioj gegužės pabaigoj, bet buvo dar taip, kad kelias naktis tempiau atgal lovelius, nes labai didelis vėjas buvo, bijojau jog nieko neliks doh.gif o paskui nusispjoviau, galvoju kaip bus taip, kiek čia tampysiu ir nieko, išgyveno biggrin.gif

Kartais kuo mažiau "tupinėji", tuo geriau auga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 04 05, 18:46)
pernai išnešiau pačioj gegužės pabaigoj, bet buvo dar taip, kad kelias naktis tempiau atgal lovelius, nes labai didelis vėjas buvo, bijojau jog nieko neliks doh.gif o paskui nusispjoviau, galvoju kaip bus taip, kiek čia tampysiu ir nieko, išgyveno biggrin.gif


O gal tiesiog naktimis plėvele kokia apdengt? g.gif Būtų paprasčiau nei visus lovelius tempt į kambarį smile.gif ech, tai dar ilgai apsikrovus teks gyvent, jau niekas nebetelpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 04 06, 13:07)
O gal tiesiog naktimis plėvele kokia apdengt?  g.gif  Būtų paprasčiau nei visus lovelius tempt į kambarį smile.gif ech, tai dar ilgai apsikrovus teks gyvent, jau niekas nebetelpa  doh.gif

Dar naktimis joms per šalta ir plėvelė nepadės rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, petunijų augintojos, nugaišo mano daigeliai verysad.gif doh.gif Gal kartais kuri Vilniuj esat daug prisidaiginus, gal jums per daug daigelių? Mielai priglausčiau, išsipikiuočiau ir auginčiau smile.gif Ne už ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti