Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(smileja @ 2010 03 29, 16:58)
sveikos 4u.gif

noriu pasidžiaugti, mano didžiosios petunijos jau į šonus pradeda augti clap.gif leidžia pirmas šakeles wub.gif

Tai jau tikrai džiugu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Pas kitas jau kokios didelės petunijos, užpavydėjau smile.gif pas mane dar tokios mizerijos, gal jau ir reikėtų pikiuot, bet tokios gležnos atrodo, bijau ir judinti doh.gif
Atsakyti
Pas mane , antrakart sėtos , tik nosytes kiša bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 03 31, 15:55)
Sveikos smile.gif Pas kitas jau kokios didelės petunijos, užpavydėjau smile.gif pas mane dar tokios mizerijos, gal jau ir reikėtų pikiuot, bet tokios gležnos atrodo, bijau ir judinti  doh.gif

parodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 31, 14:45)


Rodau smile.gif Kadangi bijojau, jog niekas man neužaugs, tai labai daug prisisėjau smile.gif Bet plotas didelis, rasiu kur padėt, jei tik pavyks iki žydėjimo užaugint biggrin.gif blush2.gif

user posted image

user posted image

O gal kas žinot, kodėl šitam vazonėly pradėjo žemė žaliuot? g.gif

user posted image
Atsakyti
neperšlapia?

mano petunijos miniatiūrinės biggrin.gif

user posted image

user posted image

jetus kiek laukt, kol užaugs wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 04 01, 10:47)
neperšlapia?


gal ir buvo šlapia, kol uždengti buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 04 01, 12:47)
mano petunijos miniatiūrinės  biggrin.gif

mano dar mažesnės,kai išdygo ir stovi tokios miniatiūrinės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 04 01, 20:10)
mano dar mažesnės,kai išdygo ir stovi tokios miniatiūrinės doh.gif


Pas mane iš trijų pakelių liko 6 daigeliai ir tie mizerni schmoll.gif neiškęsiu, jaučiu, varysiu i ŽS daigelių doh.gif ir šiaip sunkiai man viskas auga šiemet doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 04 02, 09:25)
Pas mane iš trijų pakelių liko 6 daigeliai ir tie mizerni  schmoll.gif  neiškęsiu, jaučiu, varysiu i ŽS daigelių  doh.gif ir šiaip sunkiai man viskas auga šiemet  doh.gif  verysad.gif

Manau, kad saulės labai mažai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2010 03 31, 17:29)
Rodau smile.gif Kadangi bijojau, jog niekas man neužaugs, tai labai daug prisisėjau smile.gif Bet plotas didelis, rasiu kur padėt, jei tik pavyks iki žydėjimo užaugint  biggrin.gif  blush2.gif

As irgi daug prisejau, bet tikiuos kad nors puse isaus

QUOTE(grange @ 2010 04 01, 12:47)
jetus kiek laukt, kol užaugs wacko.gif

Aha, pas mane tas pats doh.gif
Atsakyti
Na va, vakar pusę petunijų išpikiavau, kitai pusei pritrūkau kantrybės ir jėgų blush2.gif smile.gif Reiks vėl prisėst artimiausią dieną... Matysim kas čia su tom išpikiuotom gausis smile.gif
Atsakyti