Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(grange @ 2010 03 26, 21:57)
o čoa tpk kur antroj foto tai jau taip ir paliksi dabar augt ar paskiau sodinsi kitur ?

kai biski paaugs planuoju persodint i tikrus vazonelius, kur ir gyvens. Jei siemet spes suzydet tai bus gerai doh.gif
Atsakyti
Pasirodau savo petunijas, ir turiu klausimėlį - man tos petunijos virsta iš koto, tikrąją ta žodžio prasme biggrin.gif . Ka reiktų daryti? Sėjau pirmi metai tai nelabai žinau. Žemėm gal apiberti? Visas sėjau tą pačią dieną, tik sėklos skirtingos, tai vataip ir auga....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 27, 09:12)
Pasirodau savo petunijas, ir turiu klausimėlį - man tos petunijos virsta iš koto, tikrąją ta žodžio prasme  biggrin.gif . Ka reiktų daryti? Sėjau pirmi metai tai nelabai žinau. Žemėm gal apiberti? Visas sėjau tą pačią dieną, tik sėklos skirtingos, tai vataip ir auga....


Nenervuokite cia su tokio dydzio gelem unsure.gif
O kada mano tokios bus, 2 sav jokio progreso verysad.gif
ka jus darote, kad pas jus taip auga?
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 27, 10:38)
Nenervuokite cia su tokio dydzio gelem  unsure.gif 
O kada mano tokios bus, 2 sav jokio progreso  verysad.gif
ka jus darote, kad pas jus taip auga?



Tai kad mano sėtos seniai, vasario mmėnesį tai ir atrodo didelės biggrin.gif
Aš nieko nedarau, tik palaistau smile.gif . Galvoju gal kokiu augimo stimuliatorių reikėtu dėti, ar laistyti kokiom trašom g.gif
Dar vienas sėjau ta pačią dieną kaip ir šias, tai ten sliekeliai tokie išstypę, galvoju kad nuo sėklų priklauso.
Atsakyti
O mano surfinijos pirktos e-sėklos taip ir neišdygo verysad.gif
Atsakyti
gražios paskutinės, sodrios smile.gif

gal buvo jau rašyta, sorry nebeperskaičiau visų temų...

kiek praeina laiko maždaug nuo išdygimo iki tada kai sukrauna žiedus? žinau, kad priklauso nuo oro ir kitų salygų, bet maždaug, kas jau esat auginę, per kiek laiko pradėjo rodytis grožiai, kelių mėn reikėjo?
Atsakyti
Hibridinės po 12-13 savaičių nuo pasėjimo, o sudygsta neva per 10-12dienų. Tai tuomet apie 10-11 savaičių.
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 03 27, 09:12)
man tos petunijos virsta iš koto, tikrąją ta žodžio prasme  biggrin.gif . Ka reiktų daryti?

mano irgi virsta, nors kai pikiavau žemėm labiau apdėjau kotelius, bet nepadeda, linksta į saulę ir viskas, tai kas vakarą vazoniukus apsuku ir tiek, kad kitą dieną vėl į kitą pusę virstų biggrin.gif turėtų sutvirtėt koteliai, o tai daba kotelis laibas, o lapai dideli.

QUOTE(Dovyte @ 2010 03 27, 10:38)
O kada mano tokios bus, 2 sav jokio progreso  verysad.gif
ka jus darote, kad pas jus taip auga?

nesinervuok, užaugs ir pas tave 4u.gif mes sėjom tiesiog ankščiau smile.gif aš nieko irgi nedarau, laistau ir viskas.

QUOTE(pukiota @ 2010 03 27, 10:45)
Galvoju gal kokiu augimo stimuliatorių reikėtu dėti, ar laistyti kokiom trašom  g.gif

nemanau, dar anksti schmoll.gif užaugs ir taip, na bent jau aš tai niekuo papildomai nelaistysiu kol nežydės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 27, 10:55)
Hibridinės po 12-13 savaičių nuo pasėjimo, o sudygsta neva per 10-12dienų. Tai tuomet apie 10-11 savaičių.

aišku. nu tai dar normaliai jei bent birželį pražįstų, būtų gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 27, 12:25)

nesinervuok, užaugs ir pas tave 4u.gif mes sėjom tiesiog ankščiau smile.gif aš nieko irgi nedarau, laistau ir viskas.

O kad Jusiskes setos?
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 28, 20:43)
O kad Jusiskes setos?

tos didžiosios vasario pirmom dienom, o kitos, iš tų pačių pakelių - vasario 18 d. Beja, tos, kurios sėtos vėliau daba auga lėtai, nes man rodos pirmąsias kai išpikiavau tai taip greitai jos vazoniukuose pradėjo didyn augti, o šitos išpikiuotos vietoj stovi g.gif na bet paskutinėm dienom saulės nebedaug, tai manau dėl to..
Atsakyti
sveikos 4u.gif

noriu pasidžiaugti, mano didžiosios petunijos jau į šonus pradeda augti clap.gif leidžia pirmas šakeles wub.gif
Atsakyti