Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Pas mane visi augaliukai kaip mat sureaguoja i saulyte - buvo cia sauletos dienos - kaip soktelejo visos, pora apniuke - ir vel vietoj stovi. Bet as irgi tikiuosi, kad saulytes bus daugiau ir daugiau, taigi uzaugs tie musu augaliukai smile.gif Beje, mazutes jos irgi pas mane, ale norisi savu uzsiauginti, baisiai jau smagu, kai viskas pati pasidarai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 22, 13:32)
aš čia viena gal rodausi, parodykit ir savo daigelius wub.gif

Norejau ideti, bet po tavo fotkiu savo nykstuku tikrai nerodysiu unsure.gif
Atsakyti
parodyk, parodyk!!
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 22, 17:44)
parodyk, parodyk!!

schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 22, 14:32)
beje, man tu  blush2.gif  aš niekam nesakau jūs forume  blush2.gif

aj, kaip išeina taip ir pasakau, niekad net nepagalvojau apie tai biggrin.gif o man irgi jokio skirtumo kaip į mane kreipiasi smile.gif

QUOTE(Dovyte @ 2010 03 22, 17:17)
Norejau ideti, bet po tavo fotkiu savo nykstuku tikrai nerodysiu  unsure.gif

na įdėk, pažiūrėsim, juk mano anksti sėtos dėl to didesnės kai kurios, o va kitos tai dar mažiukės irgi smile.gif Jei nori, aš įdėsiu savo pomidorų daigelius, tada galėsit juoktis visos iš nykštukų mano lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 22, 18:20)
na įdėk, pažiūrėsim, juk mano anksti sėtos dėl to didesnės kai kurios, o va kitos tai dar mažiukės irgi smile.gif Jei nori, aš įdėsiu savo pomidorų daigelius, tada galėsit juoktis visos iš nykštukų mano lotuliukas.gif

Na, gal ryt ir nufotkinsiu savo neuzaugas ax.gif
O pomidorai pas mane dar net nepradejo dygti doh.gif doh.gif Na ir ukininke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 22, 19:16)
O pomidorai pas mane dar net nepradejo dygti  doh.gif  doh.gif  Na ir ukininke  biggrin.gif

lotuliukas.gif pas mane vienos rūšies šiandien išlindo, o kitos rūšies dar nesimato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 22, 17:05)

jokių čia ne, prašom dėt, va aš tai sakau ne, nes žemės tai nerodysiu lotuliukas.gif bet gerai gerai įsižiūrėjus jau lyg ir matau kad jos taip išsiputė kažkaip jau lyg ir sprogs tuoj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 22, 19:27)
*jokių čia ne, prašom dėt, va aš tai sakau ne, nes žemės tai nerodysiu  lotuliukas.gif
** bet gerai gerai įsižiūrėjus jau lyg ir matau kad jos taip išsiputė kažkaip jau lyg ir sprogs tuoj  lotuliukas.gif

* Na ok. Pasakysiu, tegul ryt nuo pat ryto pradeda puostis, nes tures fotosesija biggrin.gif
** lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 22, 19:16)
* Na ok. Pasakysiu, tegul ryt nuo pat ryto pradeda puostis, nes tures fotosesija  biggrin.gif
** lotuliukas.gif

aš vis dar laukiu bigsmile.gif

nesijuok tikrai pasipūtę buvo, o šiandien žiūriu ir nematau nieko žemėse, nesuprantu,kur jos pasidėjo doh.gif
kitos gėlytės nežn pavadinimo jau pradeda lysti, o susodinau vienodai.. et..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 23, 21:02)
nesijuok tikrai pasipūtę buvo, o šiandien žiūriu ir nematau nieko žemėse, nesuprantu,kur jos pasidėjo  doh.gif

atgal sulindo lotuliukas.gif o maniškės jau antra diena vietoj stovi, saulės nėra ir neauga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 24, 08:30)
atgal sulindo lotuliukas.gif o maniškės jau antra diena vietoj stovi, saulės nėra ir neauga schmoll.gif

matyt lotuliukas.gif
pasodinau 18 dieną, nu gal dar reikia laiko, kitaip supykus nusipirksiu jaučiu jau užaugusių jei taip ilgai viskas vyks doh.gif
nors nasturkjos ir dar nerodo požymių, nors prakrapščiau vieną,tai jau į šaknis eina,.
Atsakyti