Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(vaidamile @ 2010 03 21, 14:03)
Nu si ta radau, bet man tas nieko nesako, reikia aiskiau  lotuliukas.gif

na aš saviškes išpikiavau kai turėjo gal iš viso po 7-9 lapelius, bet pas mane jos augo ir taip koks 1,5 cm atstumu viena nuo kitos, tiesiog pradėjo remtis lapeliais viena į kitą ir iškrausčiau po vieną į atskirus vazoniukus, kur jau augs iki iškėlimo į lovelius smile.gif

Dar vienas reikia išpikiuoti, gal ryt tuo ir užsiimsiu kai vaikai darželiukyje bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 03 21, 16:34)
o kas dar domina, aiškiau, turbūt, jau net neįmanoma paaiškint  g.gif

Jau smileja isaiskino blush2.gif tiesiog dar truputi palauksiu ,nes pasmene jie dar tokie gleznucei ,bijau kad neprigis
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2010 03 21, 18:06)
Jau smileja isaiskino blush2.gif tiesiog dar truputi palauksiu ,nes pasmene jie dar tokie gleznucei ,bijau kad neprigis

prieš pikiuojant gerai sudrėkinkit substratą, palaukit, kol visas persigers vandeniu. Tuomet labai lengvai 'išsinarplioja' wink.gif
Atsakyti
merginos,jei nupirksiu surfinijų daigus parduotuvėje,juos iškart į lovelį ,kuris bus lauke,sodinti? ir kokią žemę pilti-turiu kambariniams gėlių daigams ir substrato pomidorams. Kokią žemę jos mėgsta?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 03 21, 21:52)
merginos,jei nupirksiu surfinijų daigus parduotuvėje,juos iškart į lovelį ,kuris bus lauke,sodinti? ir kokią žemę pilti-turiu kambariniams gėlių daigams ir substrato pomidorams. Kokią žemę jos mėgsta?

jei namie vietos daug turit, kur lovelius laikyt, tai galit tiesiai į juos ir sodinti. O žemę bent jau aš renkuosi tai kur specialiai petunijoms, surfinijoms, šiemet tokios neradau, tai sėjau ir spec. daigams, o persodinau į įvairioms balkoninėms gėlėms skirtą.
Atsakyti
na va, persodinau savo ir vėliau sėtas petunijas, tai dabar ramu jau rolleyes.gif
va kaip skiriasi sėtos vasario pradžioj ir vasario 18 d.
user posted image

aš čia viena gal rodausi, parodykit ir savo daigelius wub.gif
Atsakyti
Aha man labai įdomu ir kaip daigeliai atrodo. [as mane tai dar laukimo stadija, kol kas nieko, nėr ko norėt, sėjau 03.18
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 22, 13:32)
na va, persodinau savo ir vėliau sėtas petunijas, tai dabar ramu jau rolleyes.gif

aš čia viena gal rodausi, parodykit ir savo daigelius wub.gif

thumbup.gif labai grazus daigeliai
o mes neturim ka parodyt doh.gif pasirodysi kai suzydes (nusipirksim is turgaus ir sakysim ,kad pacios uzsiauginom ) mano dar mazuciai,bet ispikiuoti jau ax.gif
Atsakyti
aš ir pagalvojau, gal reikėjo pirkt iš kart daigelius, dabar mėnesį lauksiu kol lapelius parodys, tai kada jos žydės blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 22, 14:18)
aš ir pagalvojau, gal reikėjo pirkt iš kart daigelius, dabar mėnesį lauksiu kol lapelius parodys, tai kada jos žydės  blink.gif  doh.gif

saulė dažniau kaitint pradės ir augti greičiau pradės, pamatysit smile.gif mėnesį nereikės laukti, greitai išlys.
Atsakyti
Sveikos, mano surinktos petunijų sėklytės nesudygo verysad.gif
Turbūt kažką ne taip dariau (ne tą surinkau ką reikėjo turbūt...)
Pasimokiau ir turbūt daugiau sėklyčių pati nerinksiu.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 22, 13:24)
saulė dažniau kaitint pradės ir augti greičiau pradės, pamatysit smile.gif mėnesį nereikės laukti, greitai išlys.

sakai? nu tikiuos.. pas mane jau saulė nupo ryto kaitina, tuoj pasisuks prie to lango. nu laukiu laukiu labai.

beje, man tu blush2.gif aš niekam nesakau jūs forume blush2.gif
Atsakyti