Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

cia tai geras lotuliukas.gif va ir man gali taip buti lotuliukas.gif
bet noretusi grazus krumas suformuoti g.gif ,
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 03 18, 14:24)
padaryk kaip mano dukterėčia  biggrin.gif

lotuliukas.gif pasijuokiau smagiai thumbup.gif
Atsakyti
Pasisėjau dar pakartotinai šiandiena,pernai sėjau pati ir nereikėjo jų formuoti, pačios gražiausiai sviro thumbup.gif
Atsakyti
kurios sejat i tuos durpiu vazonelius,juoms jie nepelija/?man tai tokie lyg koks grybas ten ar kas,apipelijo
Atsakyti
QUOTE(pukuotukassss @ 2010 03 18, 20:49)
kurios sejat i tuos durpiu vazonelius,juoms jie nepelija/?man tai tokie lyg koks grybas ten ar kas,apipelijo

man pelijo papriku tie durpiniai indeliai, bet tik tuomet kai jie dar buvo maisiuke ir daigeliu nesimate, dabar jau kai jie stovi ant palanges ir nera uzdengti nebepelyja g.gif gal dregnoje vietoje laikote arba gal daug liejate vandens g.gif
Atsakyti
Pas mane isdygo "miskelis". Keleta daigeliou su pincetu persodinau i indelius. Pas mus namie saltoka, tai sedi mano geles susitraukusios. O tuose durpiu tabletese tai isvys augt nenori... kai pamaciau kokiu dydziu daigai parduodami senuokuose tai depresija apeme verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 19, 13:44)
Pas mane isdygo "miskelis". Keleta daigeliou su pincetu persodinau i indelius. Pas mus namie saltoka, tai sedi mano geles susitraukusios. O tuose durpiu tabletese tai isvys augt nenori... kai pamaciau kokiu dydziu daigai parduodami senuokuose tai depresija apeme  verysad.gif

nepergyvenk, išlįs saulutė, turėtų paaugt greičiau.
aš tai pridirbau taip gerai su sėklom doh.gif sodinau balkone išsinešus, pas mane ne stiklintas.
žemės jau buvo paruoštos, prakirpau maišiuką, kai pamačiau kokio didumo sėklos, tai vos ne akinių reikėjo biggrin.gif doh.gif kaip aguonos... galvoju pasipilsiu į saują ir tada jau pabersiu po kelias, nes kai tokios miniatiūrinės tai nzn ar iš vis išaugs kas, ir kai papūtė vejas, beveik visos nuo mano delno nusileido į vazoną, o kai tokio dydžio, kur aš matysiu kas ten doh.gif žodžiu taip ir palikau, ką dabar. kai pradės dygti (jei) prarausiu kur silpnesni ir viskas..
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 03 19, 13:44)
Pas mane isdygo "miskelis". Keleta daigeliou su pincetu persodinau i indelius.

Gal galit kas nors imest foto kokio dydzio daigiukus pikuojas, nes pas mane ir misku susodinta doh.gif sodinau kovo 3 o tik centimetro dydzio daigiukai pas mane,ryskiai vietos jiems maza. Beto kai sodinau as tik ant durpiu uzbarsciau seklas ir palikau neuzpylus zemes, jaciu cia toj vietoj ir kvailai pasielgiau doh.gif Na tai tada dar klausimas vienas, kai pikuosiu kiek giliai tuos daigiuku saknytes i zeme kist, iki lapuku ar ciut kotuko palikt doh.gif Prisidirbau problemu kaip kiaule pasipjovus.
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2010 03 21, 11:53)
Gal galit kas nors imest foto kokio dydzio daigiukus pikuojas, nes pas mane ir misku susodinta doh.gif  sodinau kovo 3 o tik centimetro dydzio daigiukai pas mane,ryskiai vietos jiems maza. Beto kai sodinau as tik ant durpiu uzbarsciau seklas ir palikau neuzpylus zemes, jaciu cia toj vietoj ir kvailai pasielgiau doh.gif Na tai tada dar klausimas vienas, kai pikuosiu kiek giliai tuos daigiuku saknytes i zeme kist, iki lapuku ar ciut kotuko palikt doh.gif Prisidirbau problemu kaip kiaule pasipjovus.

kad sedama neuzpylei zemes tai gerai padarei, nes ju uzpilyneti nereikia 4u.gif o del pikiavimo ir man butu idomu suzinoti kada reikia tai daryti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi noreciau isgirst "profesionalo" nuomone, kada galima pikuot, nes as persodinau gal 1 cm, kad nereiktu ismest tuos praretintus, bet sedi dabar jie pas mane visi toje pacioje vietoje. Pasejau vienmecius jurginus tau jau po 2 dienu didesnes isdygo nei mano tos petunijos pe menesio blink.gif
Papildyta:
Cia apie petunijas galima rasti info: http://www.schetelig...nstrukcijos.pdf
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 02 28, 20:49)
Štai ką rašo literatūroje: šiltnamiuose sėklos sėjamos sausio pab. - kovo mėn. į dėžutes su lengva žeme. Nepatartina sėti anksti, jei nėra papildomo apšvietimo. Sėklos žeme neužberiamos. +18-20 C temperatūroje vidutiniškai dygsta 7-12 dienų, žemesnėje temperatūroje - ilgai. Pikuojama (išskirstoma po vieną augaliuką) pasirodžius pirmiesiems tikriesiems lapeliams (ne skilčlapiams). Vėliau daigai auginami +10-15 C temperatūroje, kad neištįstų. Į nuolatinę vietą sodinama po šalnų 20-25 cm atstumais.   ax.gif

Nu si ta radau, bet man tas nieko nesako, reikia aiskiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidamile: 21 kovo 2010 - 14:05
QUOTE(vaidamile @ 2010 03 21, 14:03)
Nu si ta radau, bet man tas nieko nesako, reikia aiskiau  lotuliukas.gif

o kas dar domina, aiškiau, turbūt, jau net neįmanoma paaiškint g.gif
Atsakyti