Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(Daluksa @ 2010 03 12, 15:33)
Pas mane ir dvi spalvos nesudygo visai  g.gif Klausyk, o kokios pa tave gražiai auga?  bigsmile.gif  Aš ir ŽS pirkau...



Gražiai auga petunija ,,Rosea" arba didžiažiedė ,,touha h burgundy". Pakelius nukirpau ir pasimečiau. Sėjau labai gražias pilnavidūres, bet išdygo gal viena unsure.gif
Atsakyti
sejau didziaziedes ir kazkoks petunia hybrid, tai vienos rusies buvo 6 seklytes, kt. 10, tokioje kapsulyteje, tai kik nepameciau sudygo visos, nors jau irgi buvau pradejus nerimauti thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, noriu jusu patarimo, as dar tik pradedanti gelininke tai iš nepatyrimo pabėriau sėklytes į žeme ir pas mane dabar taip tankiai sudygo tokie mazi kaip siūliukai, kaip juos praretint net neisivaizduoju, su pincetu ar kaip, ar laukt kol didesni uzaugs, ir is vis ar kas nors gero man gausis?
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2010 03 12, 17:06)
sejau didziaziedes ir kazkoks petunia hybrid, tai vienos rusies buvo 6 seklytes, kt. 10, tokioje kapsulyteje, tai kik nepameciau sudygo visos, nors jau irgi buvau pradejus nerimauti  thumbup.gif



Va pas mane is tu kapsulyciu nuostabiai dygsta, pries savaite sudejau seklytes po viena, jau nosytes lenda. As jas beje irgi ZS pirkau.

Simoniux, bent jau as petunijas negailestingai praretinau, kai tik tie siuliukai pasirode, pamaciau, kad miskas zelia ir roviau didziaja dali, palikau proporcingais atstumais tvirtesnius siuliukus kad vienas kito nestelbtu ir viskas. Skabiau pirstais tiesiog.
Atsakyti
Nu va o aš iškart, kai sudygo neišskabiau, tai dabar va kaip atrodo. Gal jau reiktų pamėgint pikiuot? Nes gal paskui išvis bus joms sunku augti, nors dabar tai viena kitą vejasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 13, 16:35)
Nu va o aš iškart, kai sudygo neišskabiau, tai dabar va kaip atrodo. Gal jau reiktų pamėgint pikiuot? Nes gal paskui išvis bus joms sunku augti, nors dabar tai viena kitą vejasi  smile.gif

oho koks miškelis-kaip pipirnės pulkelis atrodo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 13, 16:35)
Nu va o aš iškart, kai sudygo neišskabiau, tai dabar va kaip atrodo. Gal jau reiktų pamėgint pikiuot? Nes gal paskui išvis bus joms sunku augti, nors dabar tai viena kitą vejasi  smile.gif

ogogo bigsmile.gif kaip gražiai atrodo thumbup.gif bet manau kad jau tikrai pikiuoti reikia, o tai paskui susipins šaknelės, nebeatskirsi smile.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos 4u.gif
Turiu klausyma ax.gif Vasaros gale prisirinkau nuo tvirciausiu ir graziausiu savo augintu surfiniju krumu seklyciu...vasario men pasodinau... visos sudygo puikiai jau ispikiavau ir nemazus daigus su 8 lapeliais turiu.. Norejau suzinoti jusu nuomone- Ar galiu tiketis,kad jos bus kaip motininis krumas? Ar bent jau tikrai bus svyrancios? g.gif Bijau kad nebutu viskas veltui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORDI: 14 kovo 2010 - 11:32
Jei buvo hibridinis augalas, tai greičiausiai nebus toks pats, kaip motininis. Mažiausiai tikėtina, kad bus garbanotos, stambiažiedės petunijos, arba surfinijos, nes jos labai sunkiai arba visai nesubrandina sėklų.(Šaltinis.) Bus paprastesni žiedai, bet visvien žydės ir džiugins, todėl pamėginti verta.
O aš einu pikiuot(draskyt) bent po kelias į vieną vietą, paskui paaugus vėl pikiuosiu, nes dabar miškelis iš kurio po vieną vargiai ar išpikiuosiu. Ir kaip aš taip apsišoviau, gi žinojau, kad jos neblogai sudygsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 14 kovo 2010 - 17:55
reikia gerai sulaistyt daigiukus ir kiek palaukti kol pilnai persigers substratas. Tuomet imti nedideliais gabaliukais, o jau iš jo atskirti daigelius po vieną.
Tik kiek mačiau, ten stipriai per tankiai pridygę, gali būti jau šaknytės persipynusios wink.gif
Atsakyti
Na ką dabar padarysi. Reiks vieną kitą paaukot, kad atskirt.
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 14, 19:54)
Jei buvo hibridinis augalas, tai greičiausiai nebus toks pats, kaip motininis. Mažiausiai tikėtina, kad bus garbanotos, stambiažiedės petunijos, arba surfinijos, nes jos labai sunkiai arba visai nesubrandina sėklų.(Šaltinis.) Bus paprastesni žiedai, bet visvien žydės ir džiugins, todėl pamėginti verta.
O aš einu pikiuot(draskyt) bent po kelias į vieną vietą, paskui paaugus vėl pikiuosiu, nes dabar miškelis iš kurio po vieną vargiai ar išpikiuosiu. Ir kaip aš taip apsišoviau, gi žinojau, kad jos neblogai sudygsta.

Teko skaityti,kad merginu paciu uzaugintos buna dar grazesnes nei pirktines bigsmile.gif Tas matyt ir suviliojo paeksperimentuoti ax.gif
Maniskes buvo lygiai tokios pat.. Surfinija-Šarena
Foto skolinta is google platybiu
user posted image
Beja,si surfinija mezge labai daug "dezuciu su seklom".. tai dabar pridygo koks simtas daigu doh.gif auga,bujoja... Bet jei nebus panasi,tai gaila labai..bent svyrtu,butu nors tiek gerai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ORDI: 14 kovo 2010 - 20:17