Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(Vaiva1206 @ 2010 01 12, 21:45)
Sveikos, gėlių mylėtojos, prisijungiu prie Jūsų būrio ir dalinuosi patirtimi. Svyrančios petunijos dažnai auga stačiai, todėl norint grožėtis nusvirusiomis šių gėlyčių šakomis geriausia pirkti surfinijas  smile.gif

bet surfinijų pati nepasisėsi, nes jos pardavinėjamos daigais, o petunijas, tiek svyrančias, tiek paprastas galim užsiauginti pačios rolleyes.gif tik tiesiog ne visada rezultatas gali būti toks, kokio tikimės ir koks pavaizduotas ant sėklyčių pakelio smile.gif
Atsakyti
sveikutes!prisijungsiu ir as. smile.gif jau gal 6metus auginu surfinijas biggrin.gif ir daug .15-20.perku daigus.sodinu vasario antroj pusej.uzbujoja... doh.gif tik ne kiekviena vasara ilgai atlaiko.kartais ikirugsejo vid.,kartais ikirugpj.vidurio. 4u.gif nesodinau svyranciu petuniju...
Atsakyti
atleiskit uz neismanyma, bet kur vasario menesi reikia pirkt daigus?
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2010 01 13, 16:39)
atleiskit uz neismanyma, bet kur vasario menesi reikia pirkt daigus?

bent jau pas mus surfinijų ir kitų gėlyčių daigais prekiauja sėklų parduotuvė. Pernai tikrai mačiau ir stebėjausi, kad taip anksti, o jau tokie daigai, kai pas mane dar vos vos lindo doh.gif
Atsakyti
perku arba ermitaze arba senukouse.kol kas dar nera.turetu gale men. pasirodyti.labai laukiu ir seku.galima nusipirkti ir sprigiu,ir kitu daigu(apie 3lt) 4u.gif
Papildyta:
idomu, kaip auga svyr.petunijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 13, 17:22)
idomu, kaip auga svyr.petunijos g.gif

labai gerai auga, tik gaila vienos turėjusios svirti, nesviro, o kitos sviro puikiai. Gaila neturiu nuotraukų pasilikus, nes buvau fotografavus, bet va radau kokie daigai pas mane, pernai sėti vasario mėnesį, jau buvo balandžio pabaigoj rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 13 sausio 2010 - 17:37
atrodo puikiai!o kaip po to? g.gif lauke turejau prisisodinusi paprastu petuniju.jos tokios dideles kad jeigu pakabinti butu turbut kaip svyrancios...nepagaunu kampo... g.gif
Papildyta:
pameginsiu siais metais pasiseti ju ir as.tik su surfinijom ju ,aisku,nepalyginsi! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 01 13, 17:57)
atrodo puikiai!o kaip po to? g.gif lauke turejau prisisodinusi paprastu petuniju.jos tokios dideles kad jeigu pakabinti butu turbut kaip svyrancios...nepagaunu kampo... g.gif
Papildyta:
pameginsiu siais metais pasiseti ju ir as.tik su surfinijom ju ,aisku,nepalyginsi! smile.gif

kas po to?! dar paaugo kiek ir persodinau gegužės pabaigoj į lovelius ir išnešiau į balkoną rolleyes.gif

tai gal paprastų stačių prisisodinusi buvai?

o dėl palyginimo tai čia kaip kam, man tai surfinijos panašios į syrančias petunijas, tik atskirčiau gal iš to, kad žiedai ir lapeliai pas surfinijas smulkesni. Bet pas mane surfinijos neužbujojo schmoll.gif labai menkos buvo g.gif
Atsakyti
Kip supratau surfiniju seklu ir ner pirkt tik petunijos g.gif
Atsakyti
Aš šiandiena nusipirkau Petunijos -surfinijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 15, 20:59)
Aš šiandiena nusipirkau Petunijos -surfinijos bigsmile.gif

Kažkaip įdomiai g.gif - būna viena arba kita rūšis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 01 15, 21:00)
Kažkaip įdomiai  g.gif - būna viena arba kita rūšis  ax.gif

Taip ir rašo ant pakelio petunijos -surfinijos, pernai tokias sėjau , man patiko thumbup.gif

477016824079 7 NAUJIENA
PETUNIJOS - surfinijos ,,PURPLE VELVET" H
Petunia hybrida
Vienmetės, svyrančios ir gausiai žydinčios gėlės. Žiedai 5 cm skersmens, žydi gausiau nei kitos rūšys, stiebas 90-100 cm ilgio. Žiedas keičia žiedą, augalai kompaktiški. Tinka auginti gėlynuose, gėlynuose, balkuose, pakabinamuose. Žydėjimo metu augalus rekomenduojama tręšti kompleksinėmis trąšomis.
Sėklos dražuotos (jas lengva pasėti) - apveltos rišliu organinių ir mineralinių trąšų mišiniu. Daiginant - sėklos substratu neužberiamos, tik lengvai įspaudžiamos į dirvos paviršių. Kad sudygtų dirvos paviršius turi būti nuolat drėgnas .
Sėja į šiltnamį I - III / 0 cm
Daigai sodinami V - VI/ 20 -20 cm;
Žydėjimo laikas VI- IX
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 15 sausio 2010 - 20:05