Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(smileja @ 2010 03 11, 12:44)
palaukit ir žiūrėkit, gal dar sudygs g.gif
o pas jus apačioj skylutės yra vandeniui išbėgti g.gif jei viršuj sausa, tai gal paliekit, juk šaknelės dar vistiek pačiam paviršiuj manau g.gif


as i tas durpines daigyklas pasejusi auga po viena daigeli (na kai kur kag neapsiziurejusi po dvi seklytes iberiau), bet tokioms kaip ir nereikia skyluciu apacioje daryti g.gif sejau tas kaip suprantu hibridines, tokiam baltam apvalkale sekliukes g.gif

QUOTE(jediara @ 2010 03 11, 12:45)
Tik jau neužpilk žemėmis - nei petunijoms, nei surfinijoms to daryti nereikia, juk sėklytės tokios smulkios  ax.gif

as ir pries tai nebuvau uzpilus, cia kazkuri kita rase apie uzpilima zememis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 11, 13:49)
sejau tas kaip suprantu hibridines, tokiam baltam apvalkale sekliukes  g.gif

jo, tos hibridinės būna baltam apvalkale ir pakiuke jų būna nedaug, iki 10 ar kiek daugiau sėklyčių. Bet keista, kad jos pas jus nyksta g.gif neįsivaizduoju kokia priežastis gali būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 11, 21:33)
jo, tos hibridinės būna baltam apvalkale ir pakiuke jų būna nedaug, iki 10 ar kiek daugiau sėklyčių. Bet keista, kad jos pas jus nyksta g.gif neįsivaizduoju kokia priežastis gali būti g.gif

Maniškės baltame apvalkale taip pat nyksta verysad.gif , o kur rudenį rinkau sėklas ir pasėjau - puikiausiai auga.
Atsakyti
Pas mane irgi nyksta... Pirmi metai sejau, ir - nesekme verysad.gif Reiks greiciausiai daigelius pirkti, arba jau zydincias...
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 03 12, 10:01)
Pas mane irgi nyksta... Pirmi metai sejau, ir - nesekme  verysad.gif  Reiks greiciausiai daigelius pirkti, arba jau zydincias...

as taip pat pirmi metai sejau pati ir nelabai joms patiko pas mane tai irgi jauciu pirksiu dar daigeliu (jau kelis surfiniju daigelius nusipirkus) smile.gif

Noriu paklausti, surfiniju daigeliu virsuneles reikia nugnybti ir mazdaug kokio dydzio jie jau turi buti, kad gnaibyti galeciau tas virsuneles? 4u.gif
Atsakyti
Aš vasario 16 d. pasejau. Sėjau į daigyklą trijų rūšių. Visas pirkau ŽS, baltam ir geltoname apvalkale. Gražiai auga tik vienos, o kitos arba nesudygo, arba mažytės labai. Šiaip sėklos vienodos, tai nesuprantu kas čia yra g.gif
Papildyta:
Va pasirodysiu saviškes blush2.gif
kur nesudyge tai šiandien dar sėklyčių pabėriau.
Dar vienas petunijas sėjau į durpines tabletes, tai ten iš viso siūliukai, gal nepatinka žemė ta...

user posted image
Atsakyti
Pas mane ir dvi spalvos nesudygo visai g.gif Klausyk, o kokios pa tave gražiai auga? bigsmile.gif Aš ir ŽS pirkau...
Atsakyti
As ir tose durpinese tabletese sejau ir man jos sunyko. tai tikriausiai cia jos kaltos....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 03 12, 16:46)
As ir tose durpinese tabletese sejau ir man jos sunyko. tai tikriausiai cia jos kaltos....


Aš ne tabletėse sėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 03 12, 18:02)
Aš ne tabletėse sėjau  g.gif

Ir aš ne tabletėse sėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 03 12, 17:08)
Ir aš ne tabletėse sėjau  schmoll.gif


Nu kas čia šiemet darosi doh.gif pradedu galvot, kad sėklos nekokybiškos šiemet doh.gif
Atsakyti
as saviskes sejau durpinese indeliuose, pirkau irgi tas apvalkale specializuotoje parduotuveje. O paprastos is maximos kazkaip visai lyg ir neblogai auga, tik tankokai, vis galvoju, kada cia jas praretinti reikes g.gif
Cia gal biskiuka ne i tema, bet siemet pirma karta ir paprikas pabandziau uzsiauginti, pirkau pakeli kuris kainuoja gal virs 8 litu (30 seklu) Schetelig parduotuveje ir dar ne vienas daigelis neislindo g.gif
Matyt oro salygos nepatinka geresnems sekloms biggrin.gif
Atsakyti