Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(Daluksa @ 2010 03 09, 12:56)
Aš pernai sėjau išvis kovo 26 d., pirmų žiedukų sulaukiau birželio vidury-gale, manau, kai saulės daugiau, tai ir sparčiau auga, aišku, gegužės mėn. žiedų tikėtis neverta, bet vis tiek vper asarą žydėjo, tad jei nori sėt-sėk  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
ankščiau sėsim, ankščiau žiedais džiaugsimės, vėliau pasėsim, vėliau žiedais džiaugsimės smile.gif
Atsakyti
Sveikos gėlių augintojos, pasipasakosiu ir aš apie savo gėlytes blush2.gif Mano sėtos petunijos-surfinijos vasario 18-19 dienomis jau kai kurios turi po 4-5 mažyčius lapelius, o kitos kurias pirkau daigialiais vasario 18 dieną tai jau yra 8-9 cm. su nugnybtomis viršūnėmis ir jau su mažytėmis šakutėmis smile.gif
Nepykit, kad šioje temoje, bet paklausiu apie palergonijas blush2.gif Ar jas galiu kaip ir petunijas genėti, nugnybti viršūnes, kad būtų krūminės tankesnės, o svyrančios gražesnės? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolita969: 10 kovo 2010 - 13:39
sveikutes, gelbekit patarimais, pasodinau petunijas, ir uzverciau zemem vasario 28d. o vakar dar dasipirkau kitokiu ir ant pakelio parasyta kad nereikia uzpilt zemiu, tai jos man ir nebesudygs?
Atsakyti
o mano petunijos kurias pati sejau, kasddien nyksta ir nyksta... itariu jei galesiu dziaugtis tai tik pirktais surfinijus daigeliu ziedais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 11, 11:17)
o mano petunijos kurias pati sejau, kasddien nyksta ir nyksta... itariu jei galesiu dziaugtis tai tik pirktais surfinijus daigeliu ziedais  unsure.gif


Mano irgi nyksta, nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 03 11, 10:30)
Mano irgi nyksta, nesuprantu  unsure.gif

jaucia gelytes, kad dar tikras pavasaris negreit ateis, tai ir neauga... o jei rimtai tai nesuprantu as ar perlieju ar per sausa joms doh.gif virsuje ziauriai sausa zeme, gyliau paziuriu lyg dregnoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 11, 11:36)
jaucia gelytes, kad dar tikras pavasaris negreit ateis, tai ir neauga... o jei rimtai tai nesuprantu as ar perlieju ar per sausa joms  doh.gif  virsuje ziauriai sausa zeme, gyliau paziuriu lyg dregnoka  g.gif


Aš i rnesuprantu, pernai augo kaip ant mielių, na bet daug vėliau sėjau g.gif gal todėl ir augo, aišku, pasvisus jau žydėjo, o pas mene ne, bet augalai tai išvešėjo, iki šalnų džiugino žiedais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio kopos @ 2010 03 11, 10:15)
sveikutes, gelbekit patarimais, pasodinau petunijas, ir uzverciau zemem vasario 28d. o vakar dar dasipirkau kitokiu ir ant pakelio parasyta kad nereikia uzpilt zemiu, tai jos man ir nebesudygs?



nepergyvenk - as pirmasias irgi is nezinojimo zemem uzzeriau, sudygo mirksiukas.gif
mano irgi varganos vasari setos petunijos, jau naujos pasetos pries savaite lenda - jauciu pasivys ir aplenks.
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 11, 10:50)
nepergyvenk - as pirmasias irgi is nezinojimo zemem uzzeriau, sudygo  mirksiukas.gif
mano irgi varganos vasari setos petunijos, jau naujos pasetos pries savaite lenda - jauciu pasivys ir aplenks.


Gal ir man pabandyti dar karteli paseti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio kopos @ 2010 03 11, 10:15)
sveikutes, gelbekit patarimais, pasodinau petunijas, ir uzverciau zemem vasario 28d. o vakar dar dasipirkau kitokiu ir ant pakelio parasyta kad nereikia uzpilt zemiu, tai jos man ir nebesudygs?

palaukit ir žiūrėkit, gal dar sudygs g.gif

QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 11, 10:36)
jaucia gelytes, kad dar tikras pavasaris negreit ateis, tai ir neauga... o jei rimtai tai nesuprantu as ar perlieju ar per sausa joms  doh.gif  virsuje ziauriai sausa zeme, gyliau paziuriu lyg dregnoka  g.gif

o pas jus apačioj skylutės yra vandeniui išbėgti g.gif jei viršuj sausa, tai gal paliekit, juk šaknelės dar vistiek pačiam paviršiuj manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 11, 12:57)
Gal ir man pabandyti dar karteli paseti  g.gif  4u.gif

Tik jau neužpilk žemėmis - nei petunijoms, nei surfinijoms to daryti nereikia, juk sėklytės tokios smulkios ax.gif
Atsakyti
Pasirodo ne pas mane viena gelytes nyksta doh.gif Tiek prisejau,bet jauciu reiks pirktis,nieko gero is ju nebus doh.gif
Atsakyti