Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

[quote=Aderaa,2010 03 08, 18:59]
Mano petunijos irgi sudygę, laistau beveik kasdien, nes nuo radiatorių sklinda šiluma, dar saulė pašviečia, tai greit išdžiūva, o atrodo manosios štai taip...

Seilė varva thumb_yello.gif kada mano tiekie bus???? doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 08, 19:45)
jetau kaip as jau noreciau lapelius skaiciuoti  blush2.gif  bet stovi jie pas mane tokie permatomi jau kelinta diena ir ne krust  doh.gif

Aderaa, per kiek laiko toki gelyna sukaupei? ,


kada is misko zibutes parsinesei?


Net nežinau per kiek laiko, per keletą metų. čia žinokit jau man liga, kai ateina pavasaris ir pas mus turguj prasideda prekyba įv. augalais, tai aš kiekvieną šeštadienį į turgų, kartais į kokias parodas pavažiuoju, ar su kaimynkom mainus darom ir kokį nematytą, ar kartai senovinį augalą nuo kokios babulencijos randu ir tempiu į namus. Šiaip šiemet turėtų vykti aplinkos pertvarkymas, tai dau augalų sukėliau į daržą, tai šiemet darže cibuliam vietos neliks biggrin.gif Kiti augaliukai pas mane visai jaunučiai, tik praėjusiais metais pasodinti, kiti senesni, kiti atnaujinti. Dabar planuoju kaip reiks viską susodint, sukomponuot doh.gif


Žibutes išsikasiau joms baigiant žydėti jau po tr. matėsi lapeliai, pasodinau , lengvai prigijo, kereliai vis plečiasi.
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 08, 16:37)
Maniskes petunijos taip pat sudygo labai greitai bet dabar kelios net nuleipo ir tokie skaidrus permatomi, glezni daigiukai styro... va paziurejau bersydama tai vienoje dezuteje isvis tik keli daigeliai bestovi, visi kiti guli  g.gif  liejau vakar, bet gal mazokai, kad jie griuna, nesuprantu  g.gif

Gal labai tankiai susėjot, nes pas mane irgi tankiai, apsiskaičiavau, maniau, ne visos sudygs ir švystelėjau. O sudygo turbūt visos. Griuvo, kai purškiau, bet taip jie savaime išsiretina, nugriuvę negali atsikelti ir sunyksta. O kiti stiebiasi. Gal ir gerai- išlieka stipriausi. g.gif
O hibridines petunijas sėjau po vieną sėklytę į daigyklą, tai negriuvinėja.
Jei šlapiai šaknys, tai gali būti, kad pūva ir dėl to leipsta. Dugnas turi būti su skylutėm be abejonės.
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 08, 18:05)
As tai mazus visai daigelius, ypac kol jie zelia "misku", purskiu su purkstuvu (kur skalbiniu lyginimui naudoju). Tik aisku reik saugot ju slapiu nepalikt po tiesiogine saule.

drinks_cheers.gif Aš ir purkštuvą naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 03 08, 21:46)
Net nežinau per kiek laiko, per keletą metų. čia žinokit jau man liga, kai ateina pavasaris  ir pas mus turguj prasideda prekyba įv. augalais, tai aš kiekvieną šeštadienį į turgų, kartais į kokias parodas pavažiuoju, ar su kaimynkom mainus darom ir kokį nematytą, ar kartai senovinį augalą nuo kokios babulencijos randu ir tempiu į namus. Šiaip šiemet turėtų vykti aplinkos pertvarkymas, tai dau augalų sukėliau į daržą, tai šiemet darže cibuliam vietos neliks biggrin.gif  Kiti augaliukai pas mane visai jaunučiai, tik praėjusiais metais pasodinti, kiti senesni, kiti atnaujinti. Dabar planuoju kaip reiks viską susodint, sukomponuot doh.gif
Žibutes išsikasiau joms baigiant žydėti jau po tr. matėsi lapeliai, pasodinau , lengvai prigijo, kereliai vis plečiasi.

nuo pernai metu ir as jau po truputi kaupiu gelyna ax.gif rudeni tai pro svogunelius negalejau ramiai praeiti doh.gif tai ziuresim ar kas pavasari pasirodys pas mane g.gif biggrin.gif

QUOTE(GAPO @ 2010 03 09, 11:24)
Gal labai tankiai susėjot, nes pas mane irgi tankiai, apsiskaičiavau, maniau, ne visos sudygs ir švystelėjau. O sudygo turbūt visos. Griuvo, kai purškiau, bet taip jie savaime išsiretina, nugriuvę negali atsikelti ir sunyksta. O kiti stiebiasi. Gal ir gerai- išlieka stipriausi.  g.gif 
O hibridines petunijas sėjau po vieną sėklytę į daigyklą, tai negriuvinėja.
Jei šlapiai šaknys, tai gali būti, kad pūva ir dėl to leipsta. Dugnas turi būti su skylutėm be abejonės.

drinks_cheers.gif Aš ir purkštuvą naudoju.

pas mane tos hibridines durpinese daigyklose auga ir taip pat po viena, tai va jos man ir leipsta, bet dabar pernesiau prie vakarinio lango, gal atsigaus, nors ir prie pietinio saules jau nebesimato, tik puga siandien biggrin.gif o tas paprastas petunijas i indeli su skylutem pasejau, jos gerai stiebiasi, sejau dviem eilutem, taip tankokai, bet veliau retinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 09, 11:32)
pas mane tos hibridines durpinese daigyklose auga ir taip pat po viena, tai va jos man ir leipsta, bet dabar pernesiau prie vakarinio lango, gal atsigaus, nors ir prie pietinio saules jau nebesimato, tik puga siandien biggrin.gif

o pas mane žinok jos kur kas geriau auga prie rytinio lango, laikau ant palangės, kol vietos yra čia ir laikysiu, tik kai persodinsiu atskirai po vieną tada pernešiu prie pietinio lango ant palangės. Pernai pastebėjau irgi, kad man jos kur kas geriau augo ant rytinės palangės mirksiukas.gif Taigi saulės manau daigeliams reikia labai.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 09, 11:43)
o pas mane žinok jos kur kas geriau auga prie rytinio lango, laikau ant palangės, kol vietos yra čia ir laikysiu, tik kai persodinsiu atskirai po vieną tada pernešiu prie pietinio lango ant palangės. Pernai pastebėjau irgi, kad man jos kur kas geriau augo ant rytinės palangės mirksiukas.gif Taigi saulės manau daigeliams reikia labai.

pas mane ant ritines palanges be sansu, nes mano mergina israves viska biggrin.gif pietine dabar jauciu butu vel gerai kai tokios stiprios saules nera kaip buvo pora paskutiniu dienu. Gal vel sakau nuo vakarinio lango tysti prie pietinio g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 09, 11:46)
pas mane ant ritines palanges be sansu, nes mano mergina israves viska  biggrin.gif  pietine dabar jauciu butu vel gerai kai tokios stiprios saules nera kaip buvo pora paskutiniu dienu. Gal vel sakau nuo vakarinio lango tysti prie pietinio  g.gif  biggrin.gif

na šiandien saulės nėra, tai gal nebetįsk biggrin.gif nors šiaip palikčiau vienoj vietoj ir nebetampyčiau arba palik vienas ant pietinio, kitas vakarinio ir stebėk, kurios geriau auga. Daigeliams tikrai reikia daug šviesos smile.gif

dar pasirodau kaip auga sėti vasario pirmom dienom:
user posted image

ir vasario berods 18 dieną:
user posted image
Atsakyti
na bandysiu tadu kol kas palaikyti prie vakarinio lango, ten sviesos pakankamai yra, ir kai toks oras nera skirtumo prie kurio lango jiems buti, nes saules ne prie vieno nesimato biggrin.gif
Smileja, liuks daigeliai, bet manau gal as ir per daug anksti noriu ju tokiu kaip pas tave ar Aderaa, nes pirmasias pasejau tik vasario 27d. kitas isvis kovo 2d. Matyt labai as jau cia labai daug is tu savo daigeliu reikalauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 09, 12:07)
na bandysiu tadu kol kas palaikyti prie vakarinio lango, ten sviesos pakankamai yra, ir kai toks oras nera skirtumo prie kurio lango jiems buti, nes saules ne prie vieno nesimato  biggrin.gif
Smileja, liuks daigeliai, bet manau gal as ir per daug anksti noriu ju tokiu kaip pas tave ar Aderaa, nes pirmasias pasejau tik vasario 27d. kitas isvis kovo 2d. Matyt labai as jau cia labai daug is tu savo daigeliu reikalauju  blush2.gif

oj irnesakyk.gif tai dar būk rami ir lauk tiktai mirksiukas.gif nedaug laiko dar nuo sėjimo praėjo, užaugs tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samantytė @ 2010 03 05, 18:27)
Kokios gražios , kada sėjai , ar ne per vėlai bus jei dabar sėsiu g.gif


Na mano nuomone per velu, reikia sausi set smile.gif o dabar geriausiai daigus isigyt
pas mane geles pradeda zydet geguzes men, i lauka isnesu jau zydincias geguzio pabaigoj, birzelio pradzioj, priklauso nuo ora (bet jau buna pilnos zieduose, o zydi iki pat rudens vidurio)...yra buve ir taip, kad isnesu, o paskui tenka atgal i siltnami nest
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 09, 12:31)
oj irnesakyk.gif tai dar būk rami ir lauk tiktai mirksiukas.gif nedaug laiko dar nuo sėjimo praėjo, užaugs tikrai thumbup.gif

lauksiu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipsiuke @ 2010 03 09, 13:52)
Na mano nuomone per velu, reikia sausi set smile.gif o dabar geriausiai daigus isigyt
pas mane geles pradeda zydet geguzes men, i lauka isnesu jau zydincias geguzio pabaigoj, birzelio pradzioj, priklauso nuo ora (bet jau buna pilnos zieduose, o zydi iki pat rudens vidurio)...yra buve ir taip, kad isnesu, o paskui tenka atgal i siltnami nest


Aš pernai sėjau išvis kovo 26 d., pirmų žiedukų sulaukiau birželio vidury-gale, manau, kai saulės daugiau, tai ir sparčiau auga, aišku, gegužės mėn. žiedų tikėtis neverta, bet vis tiek vper asarą žydėjo, tad jei nori sėt-sėk mirksiukas.gif
Atsakyti