Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Maniskes petunijos taip pat sudygo labai greitai bet dabar kelios net nuleipo ir tokie skaidrus permatomi, glezni daigiukai styro... va paziurejau bersydama tai vienoje dezuteje isvis tik keli daigeliai bestovi, visi kiti guli g.gif liejau vakar, bet gal mazokai, kad jie griuna, nesuprantu g.gif
Atsakyti
[quote=Orinciukas,2010 03 08, 17:37]
Maniskes petunijos taip pat sudygo labai greitai bet dabar kelios net nuleipo ir tokie skaidrus permatomi, glezni daigiukai styro... va paziurejau bersydama tai vienoje dezuteje isvis tik keli daigeliai bestovi, visi kiti guli g.gif liejau vakar, bet gal mazokai, kad jie griuna, nesuprantu g.gif
[/quote

Mano irgi griūna, bet namie labai sausa, tai kasdien laistau, daigykla smulki, tai šaukšteliu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
[quote=Daluksa,2010 03 08, 16:39]
[quote=Orinciukas,2010 03 08, 17:37]
Maniskes petunijos taip pat sudygo labai greitai bet dabar kelios net nuleipo ir tokie skaidrus permatomi, glezni daigiukai styro... va paziurejau bersydama tai vienoje dezuteje isvis tik keli daigeliai bestovi, visi kiti guli g.gif liejau vakar, bet gal mazokai, kad jie griuna, nesuprantu g.gif
[/quote

Mano irgi griūna, bet namie labai sausa, tai kasdien laistau, daigykla smulki, tai šaukšteliu doh.gif doh.gif doh.gif
[/quote]
na pas mus silta bet nera labai sausas oras, bet as daigelius laikau ant stalo, prie lango, kur po pietu labai saule plieskia gal per daug tos saules jiems g.gif pirmus metus auginu tai nezinau nei ko griebtis doh.gif virsuje zeme sausa buvo tai vel paliejau, bet gal saknys slapiai "gyvena" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 08, 17:53)
na pas mus silta bet nera labai sausas oras, bet as daigelius laikau ant stalo, prie lango, kur po pietu labai saule plieskia gal per daug tos saules jiems  g.gif  pirmus metus auginu tai nezinau nei ko griebtis  doh.gif virsuje zeme sausa buvo tai vel paliejau, bet gal saknys slapiai "gyvena"  g.gif


Net nežinau, aš prie pietinio lango nelaikau, man ten išvis nuleipsta per pusdienį schmoll.gif be to, ten yra pavojus, kad katė sumąstys atsigult ant daigyklos fart.gif laikau prie rytinio smile.gif pabendyk pernešt ir pažiūrėsi, kaip jom slabiau patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 03 08, 16:59)
Net nežinau, aš prie pietinio lango nelaikau, man ten išvis nuleipsta per pusdienį  schmoll.gif be to, ten yra pavojus, kad katė sumąstys atsigult ant daigyklos  fart.gif laikau prie rytinio  smile.gif pabendyk pernešt ir pažiūrėsi, kaip jom slabiau patiks  4u.gif

nelabai yra kur padeti ten doh.gif yra pietinis ir vakarinis langas, tai manau tempsiu viska prie vakarinio g.gif aciu uz patarima smile.gif Beje patiko tavo laistymo budas (sauksteliu) thumbup.gif
Atsakyti
Mano petunijos irgi sudygę, laistau beveik kasdien, nes nuo radiatorių sklinda šiluma, dar saulė pašviečia, tai greit išdžiūva, o atrodo manosios štai taip...

user posted image
Atsakyti
Aderra, nu grazus labai tavo daigeliai wub.gif

As tai mazus visai daigelius, ypac kol jie zelia "misku", purskiu su purkstuvu (kur skalbiniu lyginimui naudoju). Tik aisku reik saugot ju slapiu nepalikt po tiesiogine saule.
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 08, 18:05)
Aderra, nu grazus labai tavo daigeliai  wub.gif

As tai mazus visai daigelius, ypac kol jie zelia "misku", purskiu su purkstuvu (kur skalbiniu lyginimui naudoju). Tik aisku reik saugot ju slapiu nepalikt po tiesiogine saule.


Aderaa, tavo tai grazuoliai daigeliai jau bigsmile.gif
O as va dar viena savo klaida matau, nes jie pas mane buna kartais ir "issimaude" ant saules stovi doh.gif gerai, kad jus cia esat tai kas valanda tobuleju umn.gif thumb_yello.gif Dekui merginos aciuks.gif
Papildyta:
Aderaa, pas tave kiemo ziedai tai bigsmile.gif wub.gif super thumbup.gif ir visas sitas geris prie tavo namu zydi? bigsmile.gif Nerealu 4u.gif (sorry gal uz ne vietoje parasyta zinute, bet negalejau nepagirti). blush2.gif
Papildyta:
ir dar, Aderaa, kokiu metu laistai savo daigelius? Na ryte ar vakare? 4u.gif
Atsakyti
Oi ačiū, merginos už pagyras tikrai nesitikėjau tiek jų gauti blush2.gif

Petunijas stengiuos palaistyt iš ryto pusės biggrin.gif
Atsakyti
Vajeeeej kokie gelynai pas Aderra - kolkas tik pasvajot apie tokius galima - saunuole wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 08 kovo 2010 - 18:32
Aderaa, gražūs daigiukai wub.gif nors ir pas mane tokie pat tongue.gif

kai saulytė dabar kaitina vis dažniau, tai galima sakyti vos ne valandom auga thumbup.gif nežinau kiek kartų aš einu prie savo daigelių per dieną, kilnoju, apžiūriu, lapelius naujus skaičiuoju blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 03 08, 18:34)
Aderaa, gražūs daigiukai wub.gif nors ir pas mane tokie pat tongue.gif

kai saulytė dabar kaitina vis dažniau, tai galima sakyti vos ne valandom auga thumbup.gif nežinau kiek kartų aš einu prie savo daigelių per dieną, kilnoju, apžiūriu, lapelius naujus skaičiuoju blush2.gif  biggrin.gif

jetau kaip as jau noreciau lapelius skaiciuoti blush2.gif bet stovi jie pas mane tokie permatomi jau kelinta diena ir ne krust doh.gif

Aderaa, per kiek laiko toki gelyna sukaupei? As tik pradedu rinkti visokius gerius tai man tai kas pas tave jau prikaupta tai nerealu bigsmile.gif ir dar, paklausiu cia, nes neuzmaciau tokios temos... kada is misko zibutes parsinesei?
Atsakyti