Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(satanele @ 2010 03 04, 07:26)
Sveikutės , šiandiena vėl pirksiu sėklų ,nes iš 10 išdygo tik trys , pernai man visos 10 sudygo ir augo labai puikiai,jaučiu šiemet bus nekas man su jom g.gif

o negali būti, jog sėklos senos, o gal žemės prastos? g.gif

maniškės auga puikiai, visos ir sudygo, visos toliau auga gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2010 03 03, 23:52)
kipsiuke -labai gražios gėlės wub.gif ir vaikiukai wub.gif o kokiam aukštyje buvai pasodinus? kiek cm jos į apačią nusvyra?


sitos ilgos, jos rugpjucio gale jau buna apie 1metra nusvirusios, pas mane pakabintos ant mazdaug 1.40, nes visos palapines aukstis yra 3.2m, tai todel tik mazdaug galiu pasakyt smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 04, 12:57)
Kipsiuke, jau geliu grazumas  wub.gif  Turiu omeny ir tas ir musu gyvenimo gelytes  biggrin.gif  thumbup.gif

ir turiu klausimuka...

islindo mano petunijos  bigsmile.gif  kol sudygo laikiau jas siltai uzristas maisiuke. dabar kaip suprantu reikia atidaryti masiuka ir laikyti sviesiai ir ne taip siltai? taip?  g.gif Aciu uz atsakyma  4u.gif


as laikau kambario temperaturoj ant palangiu ir prie palangiu ant didelio stalo
Atsakyti
arteja naktis, tai dabar pagalvojau ar tuos tik ka isdygusius petuniju daigelius vel maiseliu pridengti ir pastatyti silciau, ar lai stovi atidengti netoli lango ant stalo? g.gif
Papildyta:
ir dar apie petunijas... kaip su ju laistymu? Zeme turi buti pastoviai dregna? ar atvirksciai jos nelabai megsta dregme? As kol kas apie mazulycius daigelius klausiu smile.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 04, 18:27)
arteja naktis, tai dabar pagalvojau ar tuos tik ka isdygusius petuniju daigelius vel maiseliu pridengti ir pastatyti silciau, ar lai stovi atidengti netoli lango ant stalo?  g.gif
Papildyta:
ir dar apie petunijas... kaip su ju laistymu? Zeme turi buti pastoviai dregna? ar atvirksciai jos nelabai megsta dregme? As kol kas apie mazulycius daigelius klausiu  smile.gif  Aciu uz atsakymus  4u.gif

smile.gif as tai nelepinu tu daigeliu,ir uzauga super mirksiukas.gif nereikia nei tu maiseliu.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 03 04, 23:36)
smile.gif as tai nelepinu tu daigeliu,ir uzauga super mirksiukas.gif nereikia nei tu maiseliu.... wub.gif

ir as kazkaip net nelabai isivaizduoju...bet palepintos Orinciukas labiau tave jos myles ir gausiau zydes wub.gif
siukstu neperlaistyk, nes supus smile.gif o siaip priklauso nuo saules nuo silumos, as stebiu zeme, jei mano manymu sausoka laistau, jei ne, tai ne...bet mazdaug du kart savaitej kazkur gaunas ir tai negausiai, ale kai tik mus saulute labiau lepins, tai reiks dazniau, manau smile.gif
vasara as laistau ir ryte ir vakare, tuose plastikiniuose vazonuose, kai karsta, labai jau greit zeme isdziuva verysad.gif siemet sakiau dali i molinius susodinsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kipsiuke: 04 kovo 2010 - 22:42
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 04, 17:27)
arteja naktis, tai dabar pagalvojau ar tuos tik ka isdygusius petuniju daigelius vel maiseliu pridengti ir pastatyti silciau, ar lai stovi atidengti netoli lango ant stalo?  g.gif

ir dar apie petunijas... kaip su ju laistymu?

aš kai nudengiau išdygusius, tai taip ir nebedengiau niekuo, laikau ant palangės, nekilnoju niekur schmoll.gif

laistau ir aš kažkur du kartus savaitėj, tiesiog kai matau, kad reikia, tai ir laistau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 05 kovo 2010 - 10:49
QUOTE(Kipsiuke @ 2010 03 02, 20:07)
drinks_cheers.gif  butent smile.gif ir dar siandien spec palandziojau po vokieciu ir lenku portalus, tai raso petunija hibridas, petunija-sulfinija, svyranti petunija...visur vienas ir tas pats smile.gif tei va...o beje del vokisku seklu, tai as asmeniskai kur pirkau vokieciu parduotuvej, tai gale pakelio parasyta petunia hybrid, o priekyje lietuviskas lipdukas petunija-sulfinija biggrin.gif

As sodinu i 80cm po tris, cia gal nelabai matosi, bet... gal vakare paieskosiu geresniu foto, kur geriau matos, reik i kita kompa list... siaip istikruju jos megsta kai daug vietos, tada graziau ir gausiau zydi
user posted image

Kokios gražios , kada sėjai , ar ne per vėlai bus jei dabar sėsiu g.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif ir vel as su savo klausimais blush2.gif

Pirkau siandien surfiniju daigeliu pasodinau i laikinus didesnius vazonelius, paliejau. Tai dabar jus man isaiskinkit pradedanciai gelininkei-ukininkei kada jas reikia pradet tresti? Ir kaip daznai laistyti? g.gif doh.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, kaip jūsų gėlytės? g.gif mano kažkaip sunkiai auga, nors sudygo griet, (beje, violetinės visai nesudygo, matyt sėklos senos buvo gun_rifle.gif nes sąlygos visoms vienodos buvo g.gif ).
Taigi, man kažkaip sunkiai auga, bent jau pernai, man atrodo, sparčiau augo g.gif Jediara, rodos, kartu sėjom? vasario 20 d.? Kaip pas tave, pas mane kai kurie daigeliai dar su tais sėklų apvalkalais, kaip su kepurėm atrodo doh.gif na, ta prasme lapukų nesimano net g.gif Keistai man jos čia šiemet schmoll.gif
Atsakyti
Mano irgi labai letai auga, dygo ilgai, sudygo daug, bet jau kokia savaite styro mazuciai daigeliai vietoj. As sejau vasario 22.
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 03 08, 13:22)
Mergaitės, kaip jūsų gėlytės?  g.gif  mano kažkaip sunkiai auga, nors sudygo griet, (beje, violetinės visai nesudygo, matyt sėklos senos buvo  gun_rifle.gif nes sąlygos visoms vienodos buvo  g.gif ).
Taigi, man kažkaip sunkiai auga, bent jau pernai, man atrodo, sparčiau augo  g.gif Jediara,  rodos, kartu sėjom? vasario 20 d.? Kaip pas tave, pas mane kai kurie daigeliai dar su tais sėklų apvalkalais, kaip su kepurėm atrodo  doh.gif na, ta prasme lapukų nesimano net  g.gif Keistai man jos čia šiemet  schmoll.gif

Ir mano panašiai auga ir dar yra turinčių "kepures" doh.gif manau kiek šaltoka joms ant palangės, bet daugiau nelabai turiu kur pastatyti ax.gif laukiu kad nors kiek dar atšiltų, tada į šiltnamį nešiu, gal ten geriau bus g.gif dabar dar naktimis šalnos, bijau sušaldyti, nors dienos jau tikrai gražios ir saulėtos ax.gif
Atsakyti