Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

Aciu uz atsakymus. As taip kazkur ir planavau i 80 cm keturis daigus, o i 60 cm tris. Bet i lovelius tik geguzes men. persodint, dabar vazoneliuose pakanka?
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2010 03 02, 15:31)
Sveikos, as siais metais taip pat nusprendziau papuosti savo balkona surfinijomis  biggrin.gif  Tai nusipirkau 21 daiga. Dabar ir galvoju, o po kiek ju reiktu susodinti i 80 cm loveli?
Beje dabar Ermitaze 30 proc. nuolaida daigams ir sekloms.


Aš į 1 metro ilgio lovelį sodinu tik 3 daigus. Tikrai nebūna per mažai. Surfinijos mėgsta plačiai augti. Todėl manyčiau, kad į 80 cm lovelį reikėtų irgi 3, o gal net ir 2 sodinti.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2010 03 02, 18:06)
Aš į 1 metro ilgio lovelį sodinu tik 3 daigus. Tikrai nebūna per mažai. Surfinijos mėgsta plačiai augti. Todėl manyčiau, kad į 80 cm lovelį reikėtų irgi 3, o gal net ir 2 sodinti.

Tai, kad labai jau daug prisipirkau daigu, neturesiu kur det smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 03 02, 01:26)
lotuliukas.gif prajuokinot  biggrin.gif Lietuvaičiai nesuka galvos, tik po petunija-surfinija pažiūrėkit, ką rašo lotynų kalba. Surfinijos nelieka, tėra petunia. Hibridinė  bigsmile.gif Viskas tuo ir pasakyta wink.gif
Petunijų  biggrin.gif  4u.gif Pažiūrėkit ant pakuočių, jei šalia pavadinimų figuruoja F raidelė, sėklų kitiems metams galit nerinkti wink.gif

drinks_cheers.gif butent smile.gif ir dar siandien spec palandziojau po vokieciu ir lenku portalus, tai raso petunija hibridas, petunija-sulfinija, svyranti petunija...visur vienas ir tas pats smile.gif tei va...o beje del vokisku seklu, tai as asmeniskai kur pirkau vokieciu parduotuvej, tai gale pakelio parasyta petunia hybrid, o priekyje lietuviskas lipdukas petunija-sulfinija biggrin.gif

As sodinu i 80cm po tris, cia gal nelabai matosi, bet... gal vakare paieskosiu geresniu foto, kur geriau matos, reik i kita kompa list... siaip istikruju jos megsta kai daug vietos, tada graziau ir gausiau zydi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kipsiuke: 02 kovo 2010 - 18:16
QUOTE(Kipsiuke @ 2010 03 02, 19:07)
drinks_cheers.gif  butent smile.gif ir dar siandien spec palandziojau po vokieciu ir lenku portalus, tai raso petunija hibridas, petunija-sulfinija, svyranti petunija...visur vienas ir tas pats smile.gif tei va...o beje del vokisku seklu, tai as asmeniskai kur pirkau vokieciu parduotuvej, tai gale pakelio parasyta petunia hybrid, o priekyje lietuviskas lipdukas petunija-sulfinija biggrin.gif

As sodinu i 80cm po tris, cia gal nelabai matosi, bet... gal vakare paieskosiu geresniu foto, kur geriau matos, reik i kita kompa list... siaip istikruju jos megsta kai daug vietos, tada graziau ir gausiau zydi
user posted image


Dekui, gerai matosi ir geliu, ir vaiku grozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ina8001 @ 2010 03 02, 20:52)
Dekui, gerai matosi ir geliu, ir vaiku grozis  thumbup.gif

blush2.gif na neturiu nufotkintu tik geliu 4u.gif
Atsakyti
kipsiuke -labai gražios gėlės wub.gif ir vaikiukai wub.gif o kokiam aukštyje buvai pasodinus? kiek cm jos į apačią nusvyra?
Atsakyti
Sveikutės , šiandiena vėl pirksiu sėklų ,nes iš 10 išdygo tik trys , pernai man visos 10 sudygo ir augo labai puikiai,jaučiu šiemet bus nekas man su jom g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 04, 07:26)
Sveikutės , šiandiena vėl pirksiu sėklų ,nes iš 10 išdygo tik trys , pernai man visos 10 sudygo ir augo labai puikiai,jaučiu šiemet bus nekas man su jom g.gif


Gal dar sudygs? Maniskes irgi gana ilgai dygo. Apskritai ziuriu visu augaliuku seklytes baigia sudygti, nors daug ka jau buvau nurasius.
Atsakyti
Kipsiuke, jau geliu grazumas wub.gif Turiu omeny ir tas ir musu gyvenimo gelytes biggrin.gif thumbup.gif

ir turiu klausimuka...

islindo mano petunijos bigsmile.gif kol sudygo laikiau jas siltai uzristas maisiuke. dabar kaip suprantu reikia atidaryti masiuka ir laikyti sviesiai ir ne taip siltai? taip? g.gif Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 04, 11:57)
Kipsiuke, jau geliu grazumas  wub.gif  Turiu omeny ir tas ir musu gyvenimo gelytes  biggrin.gif  thumbup.gif

ir turiu klausimuka...

islindo mano petunijos  bigsmile.gif  kol sudygo laikiau jas siltai uzristas maisiuke. dabar kaip suprantu reikia atidaryti masiuka ir laikyti sviesiai ir ne taip siltai? taip?  g.gif Aciu uz atsakyma  4u.gif


Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 03 04, 11:43)

4u.gif
Atsakyti