Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

smileja wub.gif Aciu uz konkrecius aiskius patarimus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucka13: 27 vasario 2010 - 16:16
Aš šiandien pasėjau savo rinktas sėklikes, lauksiu kol pasirodys daigeliai smile.gif
Atsakyti
4u.gif
aš irgi vakar pasisėjau truputį, kitas sėsiu gal po kovo 1d. g.gif . Okažin kada galima lobelijas sėti, dar nusipirkus esu auksaspalvį lakišių bigsmile.gif , čia pirmi metai, kais sėsiu....

gal sodinsiu prie petuniju, gražiai turėtų atrodyti.....
Atsakyti
kur perkat petuniju seklas? ieskojau maximoj, neradau unsure.gif zalioj stotelej uzketuris pokelius sumokejau apie 19 lt, tuose pokeliuose pokokias 7-8 seklytes tik doh.gif pernai buvau pirkus tai pokelyje daug seklyciu buvo ir visos sudygo. Norejau ir siemet daug ir pigiai biggrin.gif , bet neradau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2010 02 28, 11:14)
kur perkat petuniju seklas? ieskojau maximoj, neradau  unsure.gif zalioj stotelej uzketuris pokelius sumokejau apie 19 lt, tuose pokeliuose pokokias 7-8 seklytes tik  doh.gif pernai buvau pirkus tai pokelyje daug seklyciu buvo ir visos sudygo. Norejau ir siemet daug ir pigiai  biggrin.gif  , bet neradau  unsure.gif

smile.gif maximoj tikrai turi buti tu pigiu seklyciu,visada buna ;nebent ispirko ir nepapilde smile.gif
Atsakyti
Raudonas siunčiausi, o baltų kiekvieną rudenį pati prisirenku ir pažiūrėjau, kad dygsta geriau nei pirktos rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau jau nemažus daigelius surfinijų ir petunijų. Tik mastau kur geriau juos sodinti, ar į nedidelius vazonėlius ar galima iškart į lovelius pakabinamus g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucka13 @ 2010 02 27, 16:15)
smileja wub.gif    Aciu uz konkrecius aiskius patarimus wub.gif

4u.gif

QUOTE(rds @ 2010 02 28, 10:14)
kur perkat petuniju seklas? ieskojau maximoj, neradau  unsure.gif zalioj stotelej uzketuris pokelius sumokejau apie 19 lt, tuose pokeliuose pokokias 7-8 seklytes tik  doh.gif pernai buvau pirkus tai pokelyje daug seklyciu buvo ir visos sudygo. Norejau ir siemet daug ir pigiai  biggrin.gif  , bet neradau  unsure.gif

maximoj bent jau pas mus tai yra, bet tik paprastų, nesvyrančių ir pakiukuose ten šimtai tų sėklyčių. Gėlyne sodinti tai gražu, bet balkone man gražiau svyrančios smile.gif

vilma Liu, jei vietos namie daug turi, tai gali ir į lovelius manau sodinti, nematau aš tame jokio skirtumo rolleyes.gif aš tai tik dėl vietos stokos žaidžiu su indeliais pradžioj, po to vazoniukais ir tik tada loveliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2010 02 28, 10:14)
kur perkat petuniju seklas? ieskojau maximoj, neradau  unsure.gif zalioj stotelej uzketuris pokelius sumokejau apie 19 lt, tuose pokeliuose pokokias 7-8 seklytes tik  doh.gif pernai buvau pirkus tai pokelyje daug seklyciu buvo ir visos sudygo. Norejau ir siemet daug ir pigiai  biggrin.gif  , bet neradau  unsure.gif


Pirkiau Šiaulių Bauhof'e, bet manau, ir kitose Bauhof parduotuvėse turėtų būti- va tokias:

http://www.plantico....products_id=388

Sėklyčių daug, sudygo gerai, kainavo apie 3 Lt g.gif
Atsakyti
Siandien vel apziurejau Maximoj seklas ir radau - tokiu pat kaip pernai, daug ir pigiai biggrin.gif , turbut praeita karta buvo ispirktos unsure.gif , tos kur rasiau, kad po keletaseklyciu, tai ten kiekviena sekla dar kazkokiam apvalkale. Na, pasesiu visas ir ziuresiu, kas gausis tikiuosi, tos brangios digs nesioziuodamos unsure.gif
Atsakyti
cia kazkas klause kuo skiriasi surfinijos nuo petuniju, niu tai as atsakysiu, nors niekad sioj temoj nebudavau, tikiuos labai nesupyksit, kad isikisau, bet sias geles sodinu jau sesti metai smile.gif
petunija tai krumu auganti gele smile.gif ji yra pigi, nehibridine(situ geriausiai seklu prisirinkt ir puikiai sudyksta) kainuoja iki 2lt visuose maksimuose, senukuose ju pilna, hibridines (didesni geliu ziedai) yra brangesnes, bet ir grazesnes ax.gif
surfinija tai svyranti gele, ju ilgis priklauso nuo rusies, buna nuo 40-120cm ilgio, juos as asmeniskai perku tik zalioj stotelej ir vokieciu parduotuvej Zirmunuose Vilniuje, nes is savu seklu nekas isauga, vistik cia hibridine perdirbta sekla smile.gif Jos tikrai brangios nepilni astuoni litai uz 10 seklu (bet man visada visos isdygsta)
taipogi dar kazkas klause, kur is pradziu sodint nupirktus sodinukus, tai surfinijos nemegsta persodinejimu, todel butu puiku, jei sodintumet i ilgalaiki jos vazona, bet as visuomet net tris kart persodinu, del vietos stokos.

Atsakyti
Pagaliau maniškės pradėjo gyvybės ženklus rodyti thumbup.gif jau greitai ir kitiems galėsiu parodyti, nes kol kas dar tikriausiai tik aš pati ir įžiūriu skirtumus ax.gif

Manųjų vienos bus persodinamos vieną kartą, sodinau į didesnius indelius ir nemažus tarpus palikau tarp jų, o kitas reikės du kartus sodinti, labai jau tankiai sėklas subėriau doh.gif
Atsakyti