Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(smileja @ 2010 02 26, 09:21)
tai kad gal nėra jokio skirtumo kur sėti, tik įdomu kaip laistyti reikia tuose durpiniuose indeliuose, jie kaip suprantu kaip ir popieriniai tokie taip? tai ar ne sudrėgsta, nesuplyšta nuo vandens? g.gif

o dėl sėjimo, tai aš nežiūriu į datas, sėju bet kada, kažkaip man čia bobučių išmislas, kaip ir spėjimai jei šalta žiema, tai bus šilta vasara ir panašiai tongue.gif

taip jie tokie kaip popieriniai.
Kadangi turiu kelis pakelius, tai neistversiu ir siandien jau viena pabandysiu paseti ax.gif
Atsakyti
na dar as patrugdysiu su savo kvailais klausimais...
Kaip geriau seti petunijas ar i viena kazkoki indeli ir poto pikiuoti ir persodinti i atskirus, ar iskarto seti po kelias skeliukes i atskirus nedidelius indelius? 4u.gif Gal supratot ko noriu paklausti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 26, 12:30)
na dar as patrugdysiu su savo kvailais klausimais...
Kaip geriau seti petunijas ar i viena kazkoki indeli ir poto pikiuoti ir persodinti i atskirus, ar iskarto seti po kelias skeliukes i atskirus nedidelius indelius?  4u.gif Gal supratot ko noriu paklausti  g.gif


Man pardavėja žalioj stotelėj patarė i durpines tabletes sėti. Tai keleta pasėjau i tabletes, o kitas i daigyklą ( ne pačią mažiausią). Sėjau po vieną sėklytę, jau beveik visos sudygusios smile.gif
Tai galvoju kai paaugs ir sutvirtės tada perkelsiu i didesnius vazonėlius.
Aš sėjau pirmus metus, tai patirties dar neturiu. Nežinau ar taip gerai susėjau ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 25, 20:30)
Pas mano jokių gyvybės ženlų , pakapsčiau irgi nesimato, reikės pirkti naujas sėklas ir sėti išnaujo,  g.gif

blink.gif taigal supuvo arba luktelk dar, gal silumos truksta g.gif

QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 25, 20:38)
manau petunijos sudygs ,kada joms patiks.. smile.gif ir isppikuoti-jokiu problemu wub.gif sunkiau su surf, verysad.gif Manau -kantrrybes reikia. mirksiukas.gif as jas kada pasodinau,-nekreipiau per daug demesio  doh.gif

o tai man dabar paaiskinkit kuo skiriasi surfinijos nuo petuniju blush2.gif visada maniau kad cia tas pats doh.gif blush-anim-cl.gif

QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 26, 12:30)
na dar as patrugdysiu su savo kvailais klausimais...
Kaip geriau seti petunijas ar i viena kazkoki indeli ir poto pikiuoti ir persodinti i atskirus, ar iskarto seti po kelias skeliukes i atskirus nedidelius indelius?  4u.gif Gal supratot ko noriu paklausti  g.gif

koks skirtumas ir ten ir ten sudygsta, as seju po 1 sekliuke i daigykla, tada man patogiau persodinti i vazona, kuri laukan nesiu, o pikiavimas tik papildomas darbas, bet neuzima daug vietos vazonelis, kuriame suseji galybe sekliukiu, priesingai nei daigykla doh.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 26, 09:36)
taip jie tokie kaip popieriniai.

o tai koks tikslas juo gaminti,pirkit ir seti/sodinti i juos?? ar cia iskart su visu vazonu paskui i zeme ikisai ir pamirsai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DuKatinai @ 2010 02 26, 15:46)
o tai koks tikslas juo gaminti,pirkit ir seti/sodinti i juos?? ar cia iskart su visu vazonu paskui i zeme ikisai ir pamirsai? g.gif

jo, čia kur vėliau su visu vazonu galima sodinti.. paskaičiau biškiuką google tongue.gif tik dar radau parašyta, jog kartais šaknim sunkiau sekasi prasiskverbti pro vazoną kai jau būna persodinta su visu vazonu..
Atsakyti
Naujausiame zurnale "Vienmetes geles" raso, kad surfinijos yra petuniju veisliu serija, kurioms budinga svyrantys stiebai ir daugybe ziedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 02 26, 16:46)
Naujausiame zurnale "Vienmetes geles" raso, kad surfinijos yra petuniju veisliu serija, kurioms budinga svyrantys stiebai ir daugybe ziedu  4u.gif

taip, kažkas panašaus, pernai mes čia aiškinomės ilgai kuo skiriasi petunijos nuo surfinijų biggrin.gif Aš irgi visada galvojau, kas svyrančios petunijos ir yra surfinijos, bet nieko panašaus, surfinijos dauginamos daigeliais, o petunijas mes pačios galim pasisėti. surfinijos yra petunijų hibridas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 02 26, 14:40)
Man pardavėja žalioj stotelėj patarė i durpines tabletes sėti.  Tai keleta pasėjau i tabletes, o kitas i daigyklą ( ne pačią mažiausią). Sėjau po vieną sėklytę, jau beveik visos sudygusios  smile.gif
Tai galvoju kai paaugs ir sutvirtės tada perkelsiu i didesnius vazonėlius.
Aš sėjau pirmus metus, tai patirties dar neturiu. Nežinau ar taip gerai susėjau ar ne  g.gif

As irgi sejau i tas tabletes ir i volelius ir vasario 18-19 dienomis, bet kolkas nedygsta verysad.gif Reiks vyra stroint, kad namus silciau kurentu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 02 26, 18:20)
As irgi sejau i tas tabletes ir i volelius ir vasario 18-19 dienomis, bet kolkas nedygsta  verysad.gif  Reiks vyra stroint, kad namus silciau kurentu  ax.gif



Mano vienos rušies irgi dar nesudygusios, sėjau vasario 15.
O plėvele pridenget? Gal dar sudygs smile.gif
Atsakyti
Aš irgi jau pasėjau, berods, vasario 19, reiks terasą puošt. Jau sudygo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jusma: 26 vasario 2010 - 22:22
QUOTE(DuKatinai @ 2010 02 26, 15:46)
blink.gif taigal supuvo arba luktelk dar, gal silumos truksta g.gif
o tai man dabar paaiskinkit kuo skiriasi surfinijos nuo petuniju blush2.gif visada maniau kad cia tas pats doh.gif blush-anim-cl.gif
koks skirtumas ir ten ir ten sudygsta, as seju po 1 sekliuke i daigykla, tada man patogiau persodinti i vazona, kuri laukan nesiu, o pikiavimas tik papildomas darbas, bet neuzima daug vietos vazonelis, kuriame suseji galybe sekliukiu, priesingai nei daigykla doh.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

o tai koks tikslas juo gaminti,pirkit ir seti/sodinti i juos?? ar cia iskart su visu vazonu paskui i zeme ikisai ir pamirsai? g.gif


vienas pasejau i bendra indeli ir pridengiau plevele, o pilnavidures bandysiu i ta daugykla kur poto po viena galima iskart i zeme su paziu vazoneliu sodinti 4u.gif

Aciu uz patarimus 4u.gif

As irgi skaiciau kazkur, kad surfinijos yra petuniju hibridai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 02 26, 18:49)
Mano vienos rušies irgi dar nesudygusios, sėjau vasario 15.
O plėvele pridenget? Gal dar sudygs  smile.gif

Pridengiau.Visus sejau vienodai, o pradeda dygt tik vienas indelis g.gif
Atsakyti