Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

4u.gif del to,kad per daug rupintasi .. smile.gif reikia paseti, ir tureti kantrybes islaukti.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 25, 14:46)
Sveikutes  4u.gif

Siemet taip pat nusprendziau pati uzsiauginti petuniju daigelius smile.gif  ax.gif  Tik va dabar ziurineju visur ir nelabai randu kokios palankios tai sejai dienos? Jus ziuriu jau pasejusios ir daigeliu sulauket, o as dar tik seklytes ir zeme nusipirkusi geru laiku laukiu  doh.gif  Tai gal kuri patarsite kada man geriau seti? Ar jus neziurite i tuos sejos kalendorius?  g.gif  blush2.gif

buvo vasario 18-19 ax.gif , o kada kitos geros dienos ir nežinau schmoll.gif gal iš tiesų jos kažkiek reikšmės turi, nes aš neiškenčiau ir pasodinau keliomis dienomis ankščiau, tai maniškės dar nedygsta, o kurios sodino tomis dienomis, jau džiaugiasi pirmai dygimo požymiais.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2010 02 25, 17:00)
buvo vasario 18-19  ax.gif , o kada kitos geros dienos ir nežinau  schmoll.gif gal iš tiesų jos kažkiek reikšmės turi, nes aš neiškenčiau ir pasodinau keliomis dienomis ankščiau, tai maniškės dar nedygsta, o kurios sodino tomis dienomis, jau džiaugiasi pirmai dygimo požymiais.

nagi radau sodo dienorasti 2010 metams doh.gif tai va dar radau, kad kovo 2-3 dienomis gerai seti geles 4u.gif reiks palaukti ir pasiseti kita savaite smile.gif

mamaEgle, aciu uz atsakyma mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 25, 18:22)
nagi radau sodo dienorasti 2010 metams  doh.gif  tai va dar radau, kad kovo 2-3 dienomis gerai seti geles  4u.gif  reiks palaukti ir pasiseti kita savaite  smile.gif

mamaEgle, aciu uz atsakyma  mirksiukas.gif  4u.gif

4u.gif na,as irgi ziurejau;kovo 2,3 d.geros;bet as susodinau surf. daigus jau siandien rolleyes.gif







Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 25, 17:52)
4u.gif na,as irgi ziurejau;kovo 2,3 d.geros;bet as susodinau surf. daigus jau siandien rolleyes.gif

neistverei? biggrin.gif man irgi sunku laukti, bet islauksiu ir ziuresim pas kuria kaip augs mirksiukas.gif biggrin.gif
pernai siaip visokias darzoves sodinau, sejau tada kai noras uzeidavo ir viskas galima sakyti visai neblogai uzderejo, tai ir nzn ar labai svarbios tos menulio fazes g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 25, 19:49)
neistverei?  biggrin.gif  man irgi sunku laukti, bet islauksiu ir ziuresim pas kuria kaip augs  mirksiukas.gif  biggrin.gif
pernai siaip visokias darzoves sodinau, sejau tada kai noras uzeidavo ir viskas galima sakyti visai neblogai uzderejo, tai ir nzn ar labai svarbios tos menulio fazes  g.gif  smile.gif

smile.gif pirmoj eilej,,,as ne seju,o sodinu daigelius mirksiukas.gif taip darau jau 6..metus rolleyes.gif ir esu patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 25, 19:21)
smile.gif pirmoj eilej,,,as ne seju,o sodinu daigelius mirksiukas.gif taip darau jau 6..metus rolleyes.gif ir esu patenkinta wub.gif

... blush2.gif o as darau tik pirmus metus tai zinai biskiuka dar tamsus miskas man ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 25, 20:24)
...  blush2.gif  o as darau tik pirmus metus tai zinai biskiuka dar tamsus miskas man ...  biggrin.gif

smile.gif yra skirtingas dalykas seti ir sodinti jau uzaugintus daigus..nuvaziuok i Ermitaza ar Senukus ,nusipirk daigu ,nes ju jau yra;zemiu,susodink,-na ir lauk rezultato rolleyes.gif manau ,patiks,pas mane bujoja galingos surfinijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 24, 20:30)
O maniškių jau mažutės baltos "uodegytės" matosi - sėjau šeštadienį  ax.gif

Pas mano jokių gyvybės ženlų , pakapsčiau irgi nesimato, reikės pirkti naujas sėklas ir sėti išnaujo, g.gif
Atsakyti
manau petunijos sudygs ,kada joms patiks.. smile.gif ir isppikuoti-jokiu problemu wub.gif sunkiau su surf, verysad.gif Manau -kantrrybes reikia. mirksiukas.gif as jas kada pasodinau,-nekreipiau per daug demesio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 25, 19:37)
smile.gif yra skirtingas dalykas seti ir sodinti jau uzaugintus daigus..nuvaziuok i Ermitaza ar Senukus ,nusipirk daigu ,nes ju jau yra;zemiu,susodink,-na ir lauk rezultato rolleyes.gif manau ,patiks,pas mane bujoja galingos surfinijos thumbup.gif

na, kad skirtingas tai as suprantu mirksiukas.gif siemet pabandysiu paseti, nes prisipirkau seklu ir pilnaviduriu ir gausiai zydinciu petuniju. Tik neaisku koks bus rezultatas smile.gif Klausykit, dar klausima turiu. Kur geriau seti? I kokia nors dezute plastikine ir apgaubti ja maiseliu ar iskarto i durpinius indelius nedidukus? Gal ir juokinga kl. uzduodu, bet kadangi cia mano pirmas blynas tai... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 02 25, 22:21)
Kur geriau seti? I kokia nors dezute plastikine ir apgaubti ja maiseliu ar iskarto i durpinius indelius nedidukus? Gal ir juokinga kl. uzduodu, bet kadangi cia mano pirmas blynas tai...  blush2.gif  4u.gif

tai kad gal nėra jokio skirtumo kur sėti, tik įdomu kaip laistyti reikia tuose durpiniuose indeliuose, jie kaip suprantu kaip ir popieriniai tokie taip? tai ar ne sudrėgsta, nesuplyšta nuo vandens? g.gif

o dėl sėjimo, tai aš nežiūriu į datas, sėju bet kada, kažkaip man čia bobučių išmislas, kaip ir spėjimai jei šalta žiema, tai bus šilta vasara ir panašiai tongue.gif
Atsakyti