Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinijos-Petunijos

QUOTE(aistutėlė @ 2010 01 12, 16:43)
saules labai truksta, stypsta daigai....

Kas tame blogo, jei pvz., as noriu svyranciu petuniju?
Atsakyti
Aš jau susiruošiau ryt sėt doh.gif bet kaip suprantu anksti dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akaisa @ 2010 01 12, 18:51)
Aš jau susiruošiau ryt sėt  doh.gif  bet kaip suprantu anksti dar  g.gif

anksti dar.
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 01 12, 15:43)
saules labai truksta, stypsta daigai....

nugi neišstypo, augo normaliai, nei nulinkę nei ką ax.gif
Atsakyti
Labutis, ir aš šiemet sėsiu pirmi metai , tai tikrai dažnai šitoje temoje dalyvausiu ir jūsų patarimais naudosiuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 01 11, 22:35)
aistutėlė , vienintelės kurių foto įdėjau, nereikėjo nieko gnybti , kad svirtų,jos pačios taip svyra,čia nuo sėklų priklauso schmoll.gif



Sveikutes,ir as prisijungiu prie jusu.Patarkit, kokias reikia pirkti ,kad augtu svyrancios?Pernai pirkau,ant pokelio buvo parasyta,kad svyrancios,bet augo stacios. g.gif
Atsakyti
mmm as manau pas ka namuos vesoka (o pas mane vesoka)tai dar per anksti set ax.gif vienais metais sejau tai daigeliai nuo dregmes svyro, puvo ir nieko gero, tai as seju apie kova, na zinoma geguze jos jau nezydi schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, gėlių mylėtojos, prisijungiu prie Jūsų būrio ir dalinuosi patirtimi. Svyrančios petunijos dažnai auga stačiai, todėl norint grožėtis nusvirusiomis šių gėlyčių šakomis geriausia pirkti surfinijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 01 12, 22:36)
mmm as manau pas ka namuos vesoka (o pas mane vesoka)tai dar per anksti set ax.gif vienais metais sejau tai daigeliai nuo dregmes svyro, puvo ir nieko gero, tai as seju apie kova, na zinoma geguze jos jau nezydi schmoll.gif

Jei vėsoka, tai tikrai dar nesėk schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 01 12, 17:13)
Kas tame blogo, jei pvz., as noriu svyranciu petuniju?

as kalbu apie tai, kad daigeliai stypsta nuo saules trukumo, nuo to, kad jie stypsta - nepriklauso ar petunija bus svyranti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 01 13, 10:07)
as kalbu apie tai, kad daigeliai stypsta nuo saules trukumo, nuo to, kad jie stypsta - nepriklauso ar petunija bus svyranti  lotuliukas.gif


Aš ir manau, kad dar per tamsu ir dienos tokios trumpos doh.gif nors jau niežti nagus sėt ax.gif
Atsakyti
Laba visoms o ar jau yra seklu pirkti as dar niekur nemaciau g.gif
Atsakyti